Много харесвам една мадама, която за съжаление е близка със съпругата ми...
Много харесвам една мадама, която за съжаление е близка със съпругата ми. Тя със сигурност не е по-красива от жена ми, но мен страшно ме привлича като жена и изобщо като човек. Нямам намерение по никакъв начин да развалям семейството си, но страшно искам да бъда с нея. Тя е омъжена доста отдавна и почти съм сигурен, че не е "мръдвала" настрани. Определено има сиимпатии към мен, но не ми дава много поводи да предприема първата крачка. Не бих искал да рискувам излишно, но се боя да предприема каквото и да било, без да видя насреща ясен знак трябва да опитам.

Иначе си мисля, че познавам жените, но тая мадама или е много прикрита или аз не мога да усетя момента .

Коментари

1.   Човече, оженен мъж си. Защо трябва да предприемаш каквато и да било крачка? Няма нищо лошо в това да те привлича друга, но защо трябва да задълбочаваш нещата?

Ти може да нямаш намерение да разваляш семейството си, но знай, че ние жените намирисваме всичко ! Изневериш ли един път нататък няма спиране- винаги има и втори и трети ... И рано или къно ще те хване...Да не говорим, че изневери ли със теб приятелката й-може да се влюби в теб и нататък нещата щеш-не щеш се задълбочават...

Правейки първата крачка, ти рискуваш да развалиш както своето семейство, така и нейното... да не говорим за приятелството между двете... Аз не мисля, че рискът си струва. И все пак ... Сам си си господар и сам решавап какво да правиш с живота си. Моят съвет е винаги да имаш впредвид възможните последствия и да бъдеш готов и за най-лошото.

2.   Според мен щом тя има симпатии към тебе трябва да поговорите и да изясните нещата, но това изобщо не значи да разваляш семейството си. Малко стъпка встрани без ангажимент без обвързване би се отрзило добре на барка!

Ако не опиташ няма как да разбереш-или ще имаш кратко флиртче или ще си останете добри приятели и в 2 случая нищо не губиш всеки го прави не познавам човек който да е останал верен до край в барка всеки е мръдвал в страни и е продалжавл после все едно нищо не се е случило!

Желая ти успех! Пиши какво е станало

3.   Приятелю! Коментарът, преди моя, е правилен съвет, но, ако все пак си решил, че искаш онази жена - просто й кажи, че искаш да я "изчукаш"! Разбира се в удобен момент! Ако наистина не е "мърдала", възможно е да се смути, дори да посегне да ти плесне шамар, но, бъди сигурен, че ще й стане приятно и ще ти даде да я изчукаш! Просто бъди сигурен! 95% от жените ще постъпят така! Има една приказка, че жената трябва да се консумира, а не да се анализира! Това е моето становище, относно желанието ти, а решението, ще вземеш сам!

4.   Благодаря за съветите на първите трима. Реших че ще пробвам. Аз в никакъв случай няма да разваля семейството си, но ще се опитам да си докажа, че със жените си струва да се говори, макар, че опита ми показва обратното

5.   Знаеш ли колко много могат да нараняват мъжете като теб? Имах връзка с такъв мъж - преди две-три вечери ми звънна и ми каза: "маце, жена ми я нема, аре ходим се чукаме". Аз отказах. Две години не можах да се откъсна от него. Сега успях, защото обичам най-милото същество на света, но той не спира. Помисли си дали искаш да опиташ от този наркотик? Веднъж опиташ ли го няма спирка!

6.   Отговарям на 5.: Знаеш ли, че винаги съм безкрайно точен в отношенията със жените. Не мога /или по-точно не искам/ единственно да играя играта на "давам ти сигнали, ти се сещай". Не случайно пиша, че не знам дали с жените може да се говори сериозно. На сигурно 20 мадами съм казал /преди да се оженя/, че никога не досаждам /макар да знам че е печеливша тактика/ а накрая чувам, че е трябвало да съм по-упорит. А на 5 сигурно и харесва нещо в наглият тип щом 2 год не може да му откаже. Права си за "наркотика" но зрелият мъж знае кога да спре, макар, че живота наистина е непредвидим.А з лично смятам, че човек винаги трябва да знае коя е линията, която не трябва да преминава.

7.   Здравейте пак, аз съм № 3!

Приятелю, това, което казах по-нагоре е коренно различно от ситуацията на № 5! Не ги бъркайте! Не мисля, че има нужда от обяснение, но, ако се налага, при следващият коментар, ще поясня!

Пиша за съвсем друго нещо и то, като предупреждение, към теб! Отговарям по повод това, което си написал, че един зрял мъж винаги може да спре!

НЕ МОЖЕ, ПРИЯТЕЛЮ! Предупреждавам те коректно и честно!

За последните три години съм изчукал малко по-малко от 50 жени! Аз съм на 55 год. и за мен сексът е ритуал, а не спорт! Правя го не по малко от 3-4 часа, винаги и с всички екстри! Пиша всичкото това, не като хвалба, а да се знае, че изразходвам много енергия, но не спирам и не се отказвам! В момента съм с две, които смятат, че връзката е сериозна, а на мен не ми се обвързва и се чудя какво да правя! Страх ме е, че могат да ме провокират в сайтовете и сега съм се насочил към Пловдив! Там, освен, че са най- хубавите жени, не е далече и с добро каране, стигам за 45-50 мин./бивш автомобилен състезател съм/! Давам ти една картина, за да си наясно, че няма спиране! Това е като наркотик, като алкохолиците - започваме да измисляме разни неща, да се крием, но.... това е по-силно от нас! Имах 12-сет годишна връзка и Бог ми е свидетел, че 11.5 год. не съм изневерявал, но..... след това..... просто си отебах, но и не спирам! Докато дишам, ще е така! После - почивка!

Пак моля всички, да не ме разбират погрешно и не е въпрос на хвалба, но ти го казах всичкото това, за да си наясно, че поне някой те е предупредил! Мъжът е ловец и, започне ли веднъж да ловува - прави го като за световно!

Решението си е твое и дай Боже да не си развалиш семейството, но, и да знаш, че започнеш ли - просто няма как да спреш! Наистина трябва да бъдеш по-напорист и да не ги глезиш! Не бъди брутален, но и им казвай, че искаш да ги изчукаш! Жената е странно същество - уж мрънка, но й е приятно, и, като правило дава! Не всички, разбира се, но, по-принцип дават! Все пак и на тях им е ясно, че животът си върви и няма връщне назад!
В този ред на мисли, малко смях!

Жените се изчервяват четири пъти, през живота си:
-първият път, когато си лягат с мъж за първи път
-вторият път, когато изневеряват, за първи път
-третият път, когато им плащат за секс и
-четвърти път, когато те плащат за секс, за първи път

Мъжете се изчервяват два пъти в живота си:
-първият път, когато не могат да го вдигнат втори път и
-вторият път, когато изобщо не могат да го вдигнат!

Пиши как се развиват отношенията с дамата, а, ако се отказваш, в името на семейството - сети се за мен, аз няма да й простя! Дано да издържи на напъна, че някои бягат, от зор!

8.   Благодаря на 3, че пак пише. С мадамата не се виждаме толкова често, но до към 8 март ще опитам. Странното е че близо 10 год нямах нужда от това, но тая мадама ме подпали. Мога да кажа че се чудя вече близо година. Тя е просто обикновена жена-нищо повече. Просто обикновена добра домакиня, хубава за възрастта си и не е кокетка, която си го търси.

Истина е че може да се вържа, но все пак се надявам, че съм голям /на години/. А и честно казано друга жена не ме пали, а контактувам с достатъчно жени. Иска ми се обаче да запазя добрите отношения с нея, защото такива точни жени не се срещат всеки ден. Повярвай ми познавам отблизо доста жени

9.   Аз съм жена. Като чета това което пишеш може би съм от типа на тази жена и моят съвет е да внимаваш, защото може да я обидиш, ако си много директен. Номер три е донякъде прав, но той явно е в друга среда, където жените
са по освободени /не курви/ просто разсъждават по друг начин. Ако тя наистина е скромна домакиня по-добре започни с комплименти малко по малко. После може да си позволиш да и кажеш нещо по двузначно и изчакай да видиш реакцията и. След това сам може да прецениш дали да продължиш или не.

10.   Като чета какво пише 9 сякаш, чета моите мисли от преди време. Да така правя от доста време. Изчаквал съм и подходящия момент, пускал съм комплименти, но не случайно пиша, че или е много прикрита, или аз не разбирам жените, в което /без да се хваля/ се съмнявам. Аз много добре знам, че с нея директно няма да стане. По-скоро ме тревожи как ще реагира след моя опит. Все пак сме близки /семейно/, но това некой друг освен нея не може да ми каже, така че ще рискувам.

11.   Аз съм номер 9. Като ти пиша да и кажеш нещо двузначно
искам да кажа точно това. Например нещо от рода на "женствена,секси и интелигентна-изкушение за всеки мъж". Но и го кажи като че между другото. Накарай я да не е сигурна-това комплимент от приятел ли беше или свалка. Събуди любопитството и и ако тя има интерес към теб мисля,че сама ще реши да провери какво става. Особено ако и пуснеш бомбата и след това си пасивен. Но това е ако тя те харесва. Другото положение е,че ако накой семеен приятел започне да ме ухажва, а аз не се интересувам и не искам да си разваляме отношенията ще се правя, че не забелязвам какво става с надеждата той сам да се откаже. Не те познавам, но има мъже които карат жените да се чувстват единствени на света. Направи го с нея.

12.   Защо не я накараш на прочете всичко тук написано-от твоята изповед до коментарите: "ще рискувам, ще опитам и т.н." Бих се трогнала от твоите терзания и колебания.Много си ми симпатичен.
Няма да ти пиша кой номер съм.

13.   Това да я накарам да прочете всичко тук също ми е минавало през главата Разбира се че съм и казвал че е хубава жена и т н но не съм видял ясен знак да продължа Може би и тя разсъждава като 11 но затова трябва да си изясним нещата Това което съм абсолютно сигурен е че няма да ме издъни.

Така че чакам седмицата между 3 и 8 март Вече сме уговорили да обядваме заедно някой ден

14.   Никога не е късно човек да стане за резил, ама е страшно като си го причини сам ... Защо ли всички мъже изкукуригват в зряла възраст?!

15.   Аз сам №2 и мисля че коментара на №14 никак не е уместен! Направи каквото чувства сърцето ти каквото ти идва отвътре само не забравяй че не бива да пресичаш линията макар да има винаги вероятност и това да стане защото човек никога не е застрахован и не може да каже какво би му се случило! Пиши как е протекла срещата ви! Успех

16.   Здравейте банда! Аз съм "тройката"!
Първо искам да изразя възхищението си от № 9 - просто това е една истинска жена, която заслужава повече от адмирации! Съжалявам № 9, че няма как да стигна до теб, да те погледна, да ти се усмихна и да ти целуна ръка, давайки ти от сърце, една тъмно-червена роза, с едри капки, върху нея! Определено я заслужаваш!

Приятелю! Има доста интересни и истински коментарии/най-вече от № 9, като в никакъв случай не искам да обидя и другите!/, но си мисля, че е минало доста време и май си пропуснал шанса си! Дано не съм прав, но.... така си мисля! Има една приказка, че, ако едно нещо не стане веднага - то никога не става! В този ред на мисли, бих искал да попитам № 9, кое би я накарало да "даде" на някого? Дали няма да я изморят многозночителни погледи, плахи намеци и недомлъвки, или по директна атака? Сигурен съм, че ще препочете по-директна атака, като това в НИКАКЪВ случай не я прави курва, а нормална жена, която по една, или друга причина, има нужда от подобна връзка, за което й целувам ръка! Мила "девятке", аз не обичм курвите - звучи ми брутално и гадно! Обичам най-обикновенни жени и им давам много нежност, точно, защото са нормални жени!

Преди исках да кажа, че към жената трябва да си по-директен, но не и брутален! В този смисъл казах, че е по-разумно да й кажеш, че искаш да я "изчукаш"! Но, да го кажеш с усмивка, в определен момент, по определен начин! Да внимаваш да го кажеш така, че тя да не се почувства обидена, или като предмет за задоволяване на обикновенни страсти! Да я накараш да се почувства желана и значима! Всяка жена иска да е единствена и уникална! Това вложих в думата "изчукаш"! И, ако я изчукаш, трябва да си перфектен от самото начало, та чак до изпращането! Когато всичко свърши, не се обръщай и не заспивай, както един доста голям процент от българските мъже, а я погали, усмихни й се, благодари й за страхотното преживяване, говори си с нея! Без значение дали си уморен, или не - ако тя трябва да се прибере - стани и я закарай! Минута, след като я оставиш и си тръгнеш - напиши един СМС с благодарност, че си бил със страхотна жена, което те прави горд пред света! Тя заслужава това, приятелю! Всяка жена го заслужава! Повярвай ми! Може по някаква причина никога повече да не повторите, но, усмивката, която ще предизвика споменът за нея, както и споменът в нея, от теб, е достатъчна награда за това, което се е случило, между вас! И, още нещо, което трябваше да е по-нагоре! НИКОГА НЕ ЧАКАЙ ЖЕНАТА ДА ТИ КАЖЕ: "ХАЙДЕ, ИДВАЙ!" НЯМА ТАКЪВ СЛУЧАЙ, ОСВЕН, АКО ЖЕНАТА НЕ Е КУРВА, НО, КАКТО КАЗАХ, АЗ НЕ ОБИЧАМ ТАЗИ КАТЕГОРИЯ - ЗА ТЕБ - НЕ ЗНАМ?! Надявам се, че знаеш приказката, че всяка жена може да бъде изчукана, стига да знаеш как да си поискаш! Не мисля, че познаваш доста добре жените/както твърдиш по-нагоре, без да ми се обиждаш!/ Сигурен съм, че се държиш спокойно и уверено в женска компания, но, само като общи приказки, а не като свалки! Дано да греша, но.... така виждам нещата! Пиши, че стана интересно, но, пак ти казвам - бъди по-напорист! Да се усеща похотливостта в погледа ти, като на котарак! Не с бруталността на котарака, но с неговият хъс! Стискам палци!

17.   Здравей №3 аз съм №2 прочетох до тук написаното от теб и дори исках да те поздравя и да ти стисна ръката ако наистина постъпваш така с жените след секс!

Аз съм жена и на мен ми е приятно ако някой ме погали ми се усмихне или само да ме прегърне след секс /не вярвам да има жена на която да не и е приятно/ без да говорим просто да покажеш на човека до теб че си си прекарал страхотно но на повечето BG мъже манталитета им е много различен!

Клатят се там по за 15 мин/ако и толкоз издържат както аз обичам все да казвам 55 мин.лизинг и 5 мин.чукане-то станало час/после се обръщат и заспиват няма романтика! А жената просто малко иска да се почувства значима единствена и желана!

Браво останали са свясни и романтични мъже в BG!

18.   Благодаря ти, № 2/№17/! Пак съм "тройката" и искам най-срдечно да благодаря на милата дама, преди мен/№ 2/!
Наистина постъпвам така и мисля, че е правилно! Нищо не пречи, един мъж да погали една жена, да й се усмихне, да се обади на следващият ден, за да благодари още веднъж! Както съм казвал и преди, за мен сексът е ритуал, магия, изкуство! Колкото и на пръв поглед да е еднакъв, всъщност той винаги е различен, и уникален! Най-вероятно за това, някой от нас го обичат повече и му се отдават с разбиране, и трепетно очакване, докато има други, за които е досадно задължение! Наистина това е моят начин на отношение към жените и ще го илюстрирам с едно стихотворение, което съм написал преди две години, за една омъжена дама, но ясно и точно показва, че не лъжа:

ЦЕЛУВКА НЕЖНА

Бих искал днес да ти напиша
нещо мило и добро!
Да грееш с радостна усмивка,
във прекрасно зарево!

Да те зарадвам с нещо дребно -
пате жълто, виц голям,
да виждам светещият поглед -
целувка нежна да ти дам!

Простички неща в живота -
убягващи във делник строг,
но някак чисти и изглежда,
даващи добър урок!

Неща, във сиво ежедневие,
превъщащи денят във рай,
копнеж, мечта и вдъхновение,
запалили искра без край!

Ники

15.01.2006 год.
23:39ч.

Все още помня онова жълто пате, което й подарих, купувайки го от една бензиностанция и, което тя пази, и до днес! Скоро тази дама има рожден ден и ще я поздравя, с един SMS. Знам, че ще се усмихне и ще й стане приятно, а това е награда и за мен, че съм я ощастливил!

Приятелю! Пиши какво става, че ни е интересно!

19.   Към номер 15 - абе какво сърце, какви пет лева бе? Тука не става въпрос за любов, става въпрос за е**не.
Към автора - внимавай, не знаеш с какво си играеш - да не стане от играчка-плачка!

20.   Здравейте банда,
Пиша веднага след обяда за който говорих. Разбит съм. След като бях направил хиляди планове и варианти /поне от седмица умувам/, след като си бях приготвил репликите комплиментите и т.н., седнахме в ресторанта, където се бяхме уговорили и мадамата ме информира, че е казала на дъщеря си да дойде да се почерпи с нас. Тя е на 19 год. Не вярвам че това е случайно. Възможностите от моя гледна точка са две:
1 Или тая изобщо не си дава сметка, че я свалям
2 или си намери повод, да се измъкне.

Всички ще кажете - второто
Добре, но този обяд на ресторант бе по нейна инициатива Аз просто приех. Коментирайте всички, защото чудно че не съм ядосан /изкарахме готино, просто моята цел е друга/ Държа да чуя мненията и на трети и на всички които ме насърчиха или не но аз зная едно: Не се отказвам.
ЩЕ ИМА ПРОДЪЛЖЕНИЕ!!!!!

21.   Здравейте аз съм №2 първо към №15 като написах сърце имах предвид да действа. Много ясно че става въпрос за чукане!

Към теб приятелю: незнам какво да ти кажа ама аз мисля че трябва да се откажеш щом е довела дъщеря си едва ли иска да има нещо повече с теб иначе всичко ще си остане покрито и ще си знаете само двамата а така рискуваш нещата да се раздухат а това няма да е добре-повярвай ми за никой но ти си решаваш аз само изказвам мнение!

И както казва мой добър и близък приятел когото страшно уважавам и ценя: "СТРАДАНИЕТО СЕ РАЖДА ТОГАВА КОГАТО ИМА ЖЕЛАНИЯ! АКО НЯМА ЖЕЛАНИЯ НЯМА И СТРАДАНИЯ!

№3 всяка жена би искала да има поне частица от теб-да усети дивото страстното романтичната искрица която имаш в себе си! Продължавай все така!

22.   Зравейте!
Нямам намерение да вземам страна в този случай, защото и тези "за", и тези "против" имат право и причини да заемат съотвтната позиция. Интересно ми е, обаче какви същества сме ние, вечно недоволни от това, което имаме и жадуващи за още!

И тъй като номер 3 започна играта със стиховте, нека и аз ви копна нещо, което за мен е една от най-важните истини, до които влюбения мъж може да достигне. На вашето внимание: Дамян Дамянов- "Интимно":

Не ме допускай толкоз близо ти
до себе си, щом искаш да съм влюбен.
Ех, вярно е, далечното гнети,
но затова пък близкото погубва!
Щом искаш да съм твой, далеч ме дръж -
далечното е всъщност ореолът.
Една мечта се срива отведнъж
разбулиш ли я, видиш ли я гола.
Дори една “Мадона” от Рембранд
погледната от близичко е грозна.
И целият й гений и талант
е в нейната далечна грациозност.
Дори земята, таз околовръст,
която отдалеч е рай вълшебен,
отблизо ти се вижда буца пръст -
пръст, в която ний ще легнем с тебе…

Та това е и коментара ми, а въпросът ми е: " в какво се превръщат мечтите ни, щом се осъществят?"

23.   Здравейте, аз съм №9. Благодаря за хубавите думи на №3.
Мисля, че ти много добре си усетил същността на жената-
тя е романтична. Но от там нататък смятам че, с всяка жена мъжът трябва да подхожда индивидуално. Няма значение дали я иска за една нощ, или за цял живот. №3 си е отговорил на вечния въпрос:"Какво искат жените?" Поздравления! Жалкото е, че тази комерсиалност в която живеем обезличава всички усещания които ние- жените и мъжете можем да си дадем взаимно.

Номер три, ти си прав за директната атака. Поднесена по твоя начин би ме разтърсила. Но дали ще "дам"-незнам.
При положение, че съм семейна някакси ми е унизително да се крия по хотели и срещи. Това не значи, че не ми е приятно да съм харесвана-напротив. Омъжена съм от 16 год. Имам чудесен брак но естествено имам нужда да се чувствам желана жена и това което си позволявам са флиртове. Дори понякога аз съм тази, която пали мъжа. И дотам. Все още не съм срещнала мъж, който да ме накара да изневеря на себе си. На някой може да му се стори лицемерно, но за мен това е идеалния компромис за да задоволя егото си.

А на теб приятелю, ще кажа: на твоята мадама "и се иска, но не и стиска". Щом инициативата за този ресторант е нейна предполагам, че е решила да те провери. Сигурно дъщеря и дошла достатъчно рано- преди ти да си казал нещо по така, и достатъчно късно-след като е видяла разочарованието ти. Явно мацката се чувства добре в компанията ти и мисля, че си на прав път. Но нали не си се надявал всичко да стане още на първата среща. Дерзай-все някога дъщеря и ще е заета за да дойде с вас.

24.   PS от №9: Никога не прави планове, не подготвяй комплименти и реплики и т.н. Пусни се по течението и улавяй всичко в движение.

25.   ТОВА ТУК СТАНА КАТО ФОРУМ, НО Е ПРИЯТНО ЗАЩОТО ДИАЛОГА Е МЕЖДУ ИНТЕЛИГЕНТНИ И УРАВНОВЕСЕНИ ХОРА

26.   автора:
Отговарям на 23. Не не съм се надявал да стане всичко веднага. Това не е първата почерпка, а и едва ли някой изобщо е усетил разочарованието. Аз съм съгласен с 3, че лесно не се решавам да действам когато става дума за свалки, но със сигурност мога да кажа, че се владея достатъчно добре за да не показвам лесно чувства и емоции.

Аз също се радвам, че стана като форум и е много хубаво, че темата заинтересува само готини хора. Добре е, че простаци не се намесват. Мъж съм и се радвам че има мъже като 3. Приятелю благородно ти завиждам защото това което правиш изисква много енергия / не само физическа/, а и много време. Жените определено заслужават да има мъже като теб.

27.   Супер сте

28.   /ж/ Не обичам да разочаровам автора, но според мен тази жена не е настроена да стъпи в страни. Казваш, че сте семейни ПРИЯТЕЛИ и има жени, които държат на приятелските отношения. Понякога границата между приятел и любовник е много тънка, но понякога е бетонна преграда.
Успех!

29.   Приятели доста време не писах но както казах с мадамата не се виждам всеки ден Сядахме на кафе няколко пъти по нейна инициатива. Имам чувството че се чувства задължена. Ако аз не я търся се обажда тя. Прави се на непукист но явно и липсва внимание. Аз категорично не искам да се чувства задължена защото дори и да съм и помагал не е било с цел да я сваля. Тя обаче ме смята за близък приятел. Наближава отново края на месеца- време в което се виждаме по-често насаме. Ще опитам с дребните мъжки хитрости които не исках да използвам при нея но явно когато става дума за мъже и жени това е начинът. Шопа е казал Жената иска да я лажеш. Ще пиша.

30.   Брей , какво ли не правят мъжете за да изчукат една жена :))) Аз съм ф и ми е интересно да ви чета :)) Успех на автора, но мисля , че щом досега не е успял, няма да успее :)

31.   Жената трябва да знае че я харесваш, че я желаеш и после само флирт, всяка свободна секунда само флирт, много хумор и това е. Заведи я някъде, поръчай шампанско приказвай и точно това което иска да чуе, изпрати я, пуснии ръка, хвани я за лакътя, натисни и се без да искаш. Обаждай и се по телефона, кани я на кафе. Тя трябва да разбере намеците ти. Някой ден със повече шампанско може и да ти пусне и на другия ден ще започнат съжаленията, ама те минаха 3 месеца и още колко месеца ти трябват. Ще се влюбиш, един ден ще си признаеш и тя ако ти каже това е една несподелена любов ще те питам какво ще правиш.
Действай, действай че времето тече. Тя ако въобще ти
пусне няма да е никак лесно. Не те знам какви жени
познаваш, какъв знак чакаш ама явно си неопитен и не ми
се сърди, защото някой простак може да те изпревари

32.   Хора, за първи път попадам на този сайт и то стана съвсем случайно, чрез чичко Гугъл. Хе, хе, много сте готини. Браво. Винаги съм обичала откровенния разговор, а тук се е получило точно това. Интересно, обаче, хора на зряла възраст (аз също съм на тази), а си коментират сладко, като ученици. Много ме впечатлихте :)

№9, имаш моята подкрепя. От една група сме. А също съм жена, която през 21 годишния си брак, не бе кръшвала настрани (до преди три месеца). Нямам никакви намерения да съсипвам брака си- много ги обичам всички, съпруга си и децата, но изживяното беше фантастично.

Подстрекавам автора към смели но добре обмислени действия, макар че приятелка на жена му..., малко в повече ми идва.

Хе, хе... А дали след 3 години и 6 месеца някой ще ме прочете тук :))) А и къде е авторът, за да каже какво е станало?