Самотата ми тежи!
Вече съм на 20г, а през живота си не съм имал приятелка, а по лошото е, че не съм грозен или задръстен, това ме убива. Досега не ми правеше впечатление, но като гледам на улицата колко красиви момичета има и как може би никога няма да изпитам удоволствието от секс с любима, направо ме смазва! Правил съм секс с проститутка, защото беше вече нетърпимо, но при тях е все едно с парче месо никакъв живец, никаква емоция. Нямам много приятели, но не ме е срам да говоря с момичета, но сега в университета имам лоши отношения с "готините пичове"(ако ме разбирате) и ако пробвам флирт с момиче те ми пречат, в смисъл пускат некви шеги, измислят прякор, изобщо злепоставят ме, а аз им отговарям естествено, но те са 5-6 а аз съм 1 и никой не иска да ме подкрепи. Мислил съм и за саморазправа с тях, всъщност не съм слаб, но ще ме изключат за това, почти сигурно е. И не знам до кога ще е така, вече започнах дори да се примирявам с факта, че никога няма да изпитам интимни отношения с жена, че може би няма да се оженя. И това нещо ме съсипва отвътре, сега ходя на фитнес, за да мога да излея там натрупаното напрежение. Знам, че има много момчета и момичета като мен, но само който е на нашето място знае какво изпитваме.

Коментари

1.   Споко пич, на 24 съм и при мене е същото. Макар, че поне за няколко месеца имах една приятелка като станах на 22 :) Като цяло точна рецепта няма. И на мен са ми пречели съученици в гимназията и са ми мачкали имиджа с разни лафчета, ама като съм имал възможност и аз съм го правил. Като цяло обаче тези неща спряха в университета, странно е, че при теб го има... В университета отношенията ни бяха по-колегиални, но може и само моят факултет да е бил така. Според мен стъпка в правилната посока би било да сме по-социални... макар, че аз съм имал периоди, в които съм излизал по 2-3 пъти на седмица и пак не съм си харесвал мацка или ако я харесам и се опитам да направя нещо, не ми е отвръщала положително... Но да - социализацията определено помага, но е важно да си отворен към нови запознанства (по-лесно е да го кажеш, отколкото да го направиш). Имам предвид, че примерно излизате с някой приятел, той има позната, която ти не познаваш... и инициативата трябва да е в теб да я заговориш и да оставиш някакво впечатление...

2.   не ти е дошло времето, ше дойде

3.   Намери си момиче, което не учи в същия университет, демек, което няма как да познават...

5.   Ще дойде времето и за това. Горе главата!

6.   Вече си сгрешил като си ходил на проститутка. Ако имаш приятелка и тя разбере това ще те отблъсне

7.   Пич стегни се да не я докараш до моята - на 30 сам като кукувица. Ако мислиш, че на 20 е тежко да си сам почакай още някоя годинка да видиш какво е кошмар.

8.   Споко пич, и аз на 20 бях точно като теб. Единственото, което трябва да знаеш е, че не бива да се стягаш с жените, не бива да тичаш след тях, като куче и да си винаги насреща. Трябва да бъдеш себе си и дори някой или някоя да ти се правят на интересни, спокойно да им сипеш и ти, без да се палиш. Просто трябва да подхождаш със самочувствие, не прекалено голямо, но не и с никакво. Сваляй мацките, закачай ги, без да висиш постоянно при тях. Ще видиш после как сами ще започнат да ти се овъртат. Другото важно нещо, което не бива да забравяш, е че наистина свестни момичета се срещат рядко. Не че ги няма, но далеч не всички са принцеси от приказките.