Каква мислите, че е причината за безумното му поведение?
С приятеля ми сме от 5 години заедно. Голяма любов, много си ме обичаше и аз така........До преди 1 год. и 7 месеца. Почна да ми върти номера, все се караше с мен по празниците, някъде зачезваше, после казваше че си бил в къщи и т.н.

Преди месец се разделихме, защото напълно спря да ми се обажда, без каквото и да е обяснение. Аз го търся- той не ми се обажда. Сега незнам разделени ли сме всъщност или не.

Идват празници и пак ще съм сама, а незнам дали да си търся друга компания, защото не съм сигурна че е с друга. или е с мен.
При поредните ни събирания след 1-2 месечни раздели съм питала дали по време на разделите е бил с друга или дали има друга- ама отрича като партизанин-Мислите ли че има друга или просто съм му омръзнала? И защо не ми казва каква е причината за безумното му поведение? Това е меко казано влудяващо. Моля за съвет

Коментари

2.   има друга

3.   А как мислиш, дали си няма друга? Аз това негово поведение си го обяснявам точно с това. По-добре се огледай за нещо друго отколкото да си губиш времето с този.

4.   Ами ти защо все още се надяваш и да няма друга май не те обича вече!

5.   Абе хора!като коментирате несгодите на другите,поне се опитайте да го направите малко по-интелигентно и приятелски.Тази жена страда...или не сте разбрали може би?да,според мен също най-вероятно е така-намесила се е друга жена.Но мисля,че има чувства към теб и се лута и нензае какво иска и как да постъпи.Грешно е това,че си му позволила да идва и да си потива от живота ти когато поиска,без да се обраща назад.Постави нещата един път завинаги пред него с янсо установени искания относно разяснение за вашите отншения.
Ако почне да увърта и да няма желание да говори,мился че сама можед да си направиш извода-тои е пълен задник и не заслужава повече да му правиш евала.Идват страхотни празници,направи си планове и се организирай,недей да чакаш до последно защото имаш нужда от веселия и приятни емоции.Ако се наложи-забрави го!щом се налага да молиш някого за любов....какжо да говорим повече?Живей за себе си,не за него.Потарси си щастието.Ти го заслужаваш както жсеки един.То е там някъде...намери го!успех!пожелавам ти новата година да донесе нови неща ж живота ти и да стопли сарцето ти

6.   Съжалявам, но май си има друга и по-всяка вероятност "седи ва два стола". Прати го по дяворите и не си губи времето с безотговорни егоисти ! Идват празници - намери си приятна компания, не оставай сама !

7.   Мила, и аз като всички ще те посъветвам същото - зарежи го. Остави го ти, преди той да те остави теб. Аз преживях горе-долу същата ситуация - бях страшно влюбена, мислех си, че и той ме обича..., но изведнъж охладня и след време ме остави. И до днес не знам точната причина за раздялата ни, но не спирам да се съмнявам, че си е имал друга. Проблемът е, че няма как да разбера и още се измъчвам от това...
Ако твоят не иска да ти обяснява, остави го да прави каквото иска. Запази достойнство и си върви. Не му се моли, не му показвай, че страдаш, явно е, че той не те заслужава.
Потърси си нова компания за празниците и се постарай да си изкараш максимално добре. Знам колко е трудно, но понякога просто не ни остава друг избор...
Успех, миличка!

8.   Благодаря ВИ, за подкрепата! Вече съм много по уверена. № 5, изключително точна преценка, за което благодаря и вече нямам колебания! Наистина ми помогнахте. Връщане назад няма! Весели празници и успешна нова година на всички вас!

9.   Зарежиго бе момиче.Явно нещо те мотае.Ако те обича няма да го прави.Намери си, някой дето ще те оценява подобаващо.

10.   Ако имаш воля да спреш да го търсиш, за да почувства твоята липса , може нещата да се обърнат...

11.   От собствен горчив опит ти казвам-да има друга!!!Само че на човека не му се усложнява живота да скъса официално с теб,или просто това положение му е удобно.Защо да не си прави каквото иска и да използва скандала между вас и да ходи където си иска?!Губиш си времето и нервите мила.Започне ли веднъж спиране няма.Дори да си оправите отношенията,това е само временно.Самоа си по празниците и това го разбирам колко е тъжно.Но по-добре сама отколкото с човек който не те иска.Няма ли да се питаш ако е при теб-с кого е бил толкова време и мислил ли е как се чувстваш ти?Съвети се дават лесно,но трудно се приемат.Направи нещо каквото и да е само го забрави напълно!!Успех!!

12.   Здравейте на всички! От момента когато писах тук спрях да го търся. До днес нямам никаква информация за него. Нито той ме търси нито аз него. Преодолях шока и унижението от всичко. Няма друг до мен, но се чвствам прекрасно и напълно уверена и готова за нова любов. Благодаря ви за коментарите и успех на всички.