Тъжна съм...
Здравейте,
Реших да споделя историята си тук :)
На 26 години съм и нещо се чуствам много тъжна.
Имах десет годишна връзка, и много обичах и обичам момчето, с което бях. Първо да започна от връзката ми :

Момчето, с което бях беше наркоман аз бях 14 годишна, когато се запознахме. Започна нашата връзка, беше ми много трудно въпреки, че тогава не разбирах нищо от наркотици нещо ме отблъскваше от тях.

Нез нам какво стана, но се събрахме с това момче с времето много се борех да спре наркотиците , майка му и баща му са разведени и го гонеха от тях, а родителите ми бяха против връзката.

Аз бях опорите и това не ме спираше да продължавам да се боря с това, той да спре наркотиците, изнасях храна от вкъщи давах всичките си пари, но освен, че се друсаше той ме биеше и ми изневеряваше .

Дойде моментът, когато той стана много зле спеше по входове нямаше къде да се изкъпе, но аз не го оставях аз бях винаги с него и се борех за него така минаха две години от връзката ни, накрая той замина за комуна аз започнах да водя свой живот имах вече друг приятел, имах социален живот , но дойде моментът, когато той се върна .

Срещнахме се случайно в един автобус и всичко започна отначало. Той вече е извън комуна 9 години наистина не пипа наркотици и не пу6и дори изглейда много добре и наистина е добре, събрахме се отново и започнахме да живеем заедно.

Но както има една стара поговорка вълкът козината си мени, нонравът не . Това, че той е спрял наркотиците не означаваше, че 6те спре да ми посяга и да ми изневерява, и така си йижеехме 10 годинки.

Миналата година се разделихме не издържах и взех това решение, но от тогава не мога да срещна подходящ човек. Чуствам се много самотна и много тъжна имам чуството, че никога няма да срещна човека и, че тази връзка обрече всичко в живота ми .........

Какво да правя от тук нататък не знам.

Коментари

1.   На 26 все още си много млада. Имаш възможности:
1. Не можеш да се пребориш с желанието да си с него (като зараза ти действа) и след 10 години ще си изхабена, без спомени, без бъдеще.
2. Слагаш точката завинаги. Живота е прекрасен и ти предстоят толкови хубави моменти. След 10 години ще имаш и бъдеще, което да очакваш, и минало, за което да си спомняш с носталгия и усмивка. Бъди малко по-смела! Успех!

3.   Прекалено свестна си за него.Забрави цялата история.
Малко са добрите хора, а ти си един от тях.
Не се тормози допълнително.За всичко си е виновен той и само и той.Така е.Наркотиците провалят живота.Да е мислил на време.

*Syndrome

4.   Дългата връзка води до пристрастяване към партньора. Но това в крайна сметка винаги е пагубно.Вашият случай е бил много емоционално пренаситен със силни крайни емоции и сега всичко нормално ще ви се струва не за вас или безинтересно. Просто ви трябва време да си отпочинете от тази унищожително- уморителна връзка и да погледнете на света с други очи... Просто още малко време за някой нормален и свестен, ако имате сили да чакате

5.   Виж сега, явно си си такава.Обичаш да ти е гадно.Намери си, някой да те бие пак като тоя тип.И ако си намериш наркоман....Е това е живот а?
Няма подходящи?Защо да няма?Наркомани колкото щеш.
Или поне пияници има под път и над път.Е пияницата няма да ти създава чак такива емоции като един наркоман.Ама какво да се прави?Поне ще те биива стабилно.Какво повече ти трябва?Плюс това явно си доста простовато момиче да се занимаваш 10 години с отпадък на обществото, така, че който и да намериш все ще е по-добре от нищо нали?

6.   Ха ха ха.Номер 2 ме изкефи тотално с коментара си.
Да си спомняш с носталгия и усмивка.
Ще си гледа след 10 години през прозореца и ще се усмихва и спомня как един наркоман я е биел и тормозел, а тя умницата се влачила 10 годинки с него и е пропиляла около10% от живота си.Пък от къде знаеш може да има свестен човек до себе си и да тъгува, че няма кой един шамар да и отвърти като хората.То такива последно време - бият ги системно, но те много обичат човека, който ги малтретира.
Имаше една смешна изповед тук от сорта на :Немога да го спра да пие или нещо такова.И по нататък нещо от сорта :Вече имаме дете, а той постоянно посяга към бутилката, (биеше я май) иначе е много свестен.Смех, смех.....Ми като се влачите с такива идиоти така Ви се пада !!

7.   10 години са си сериозен срок и хич любов да не е останала, само привързването ти стига. Жалко е, че си се опарила, изгубила си време и вяра, но се съвземи, светът не е свършил - просто го наложи на волята си и животът ти ще се промени.

8.   №6, чети внимателно! Не си изтълкувал коментара ми правилно. Аз съм №1 и дадох на момичето два варианта за избор. Вторият вариант, беше в случай, че зареже кретена и намери някой свестен мъж, осмисли си живота и т.н.
А коментар под№2 изобщо не виждам, сигурно е изтрит. (но така наистина се получава малко объркване и някой като теб би си помислил, че я съветвам да търпи, да си носи боя и да му се кефи след години)

9.   Иаз сам така. Само че моята връзка продължи 5 г. Вече мина почти година, а аз не мога да го забравя.Много съм отчаяна.И сега за празниците ще съм сама.Иде ми да умра,