Чувствам се толкова жалка
Петък вечер.... часът е 19.00, а в ръката ми е втората чаша вино, впрочем засега това е нищо на фона на снощтната бутилка...
Реших да не излизам никъде тази вечер и без това май няма с кого... Човекът, когото наричам "гадже" ,не е тук, нали утре е работен ден...

Сега поне имам време да бъда сама със себе си и да мисля над множеството глупости, който сторих заради него... да заради този, дето го няма.... И по-добре май... То и без това като вървя по улиците, всички ме гледат с едни странни погледи, сякъш искат да ми кажат "горкото момиче изгоря с него".

Толкова съм объркана в мислите и разсъжденията си, че дори не мога да разкажа историята си нормално, а толкова много искам да я споделя, че поне да ми олекне.

Преди да започна да пиша, обмислих добре всичко, което искам да разкажа, но сега осъзнах каква глупачка съм... Твърде отчаено начало, нали?...

Заедно сме от около 1 месец, зарязах бившия си, заради него. Хвърлих се в тази връзка , без да се замисля за секунда... Знаех какъв е, знаех, че не е стока и въпреки това реших, че с мен може да бъде различен. Но възможно ли е един човек почти на 30 , да промени себе си изведнъж....

Най-интересното е, че след този 1 месец аз все още нямам никаква представа какво съм за него...
Толкова е променлив... в един момент ми говори по начин, по който все едно иска да каже "ще бъдем заедно завинаги", говори за нас двамата в бъдеще време, за деца..... В следващия момент е студен, все едно съм поредната бройка...

Всички казваха, че иска само секс от мен и aз бях убедена в това. След като спах с него за първи път ,той продължи да ме търси, тогава реших, че може би съм сгрешила... Мнението, че съм сгрешила, започна да се затвърждава. Особено след като ме покани да отида при него за няколко дни, да ми се порадва малко.
През цялото време се държеше прекрасно, грижеше се за мен, все едно съм малко дете... Хареса ми вниманието му.

Едно от нещата, които ме притесняват най-много , е това ,че още в началото си казах "няма да хлътвам", "няма да се влюбвам", а истината е, че в момента точно това се случва постепенно...
Не искам.... знам, че ще сме заедно твърде кратко и след това ще страдам за него много. А не искам отново да се случва....
Искам да го задържа, искам някой да ми каже, че ще сме заедно занапред и че няма да ме изостави изведнаж... Но не съм убедена, а толкова много го искам...

Вчера, докато го чаках да се прибере от работа, включих компютъра. Нямаше интернет, но хронологията в skype, си седеше... Не исках, но се зачетох в нея... Стана ми доста неприятно, че си пише с други момичета, някакви непознати, праща им целувки, говори им колко са сладки, пита ги кога ще се видят... Исках да си взема нещата, да си хвана автобуса и да си замина....

Като се прибра, нищо не му казах.... Все пак се радвах, че го виждам.
Като влезе в банята му взех телефона, беше изтрил всичко и разговори и съобщения... Стана ми странно, понеже не го прави през останалото време...
Заклевам се, че не съм от хората, който ровят параноично в телефони и разбивам пароли в сайтове за запознанства. Правех го за първи път.

Чувствам се жалка, мисля, че с мен само, за да си губи времето и е отворен към всички други и чака само да се появи нова "подходяща сладурана" и аз ще бъда вече стара песен....

Искам някой да ми каже, че не е така, дори да ме излъже.... Затова разказах историята ,толкова подробно и благодаря на малкото, които ще я прочетат след като видят колко много съм изписала....

Твърде много рискувах, залогът е голям. Пропилях всичко предишно, което имах. Зарязах приятеля си, а той беше готов да умре за мен, приятелите ми ги няма. Напълно сама съм. И ако остана без него, ще буда буквално в ада...

Коментари

1.   Ех, момиче, не си жалка. Просто си влюбена. И всичко, което осъзнаваш, е истина. Изобщо не се заблуждаваш. Затова, макар да ми се ще да те излъжа, само за да се успокоиш, не мога да го направя. Търси ли други потенциални, без дори връзката ви да е достигнала в по-гореща точка (защото един месец си е твърде кратка), значи, че ще намери. И тогава ще избираш, или да го делиш с друга, или да си тръгнеш наранена, но с достойнство.

3.   Ми не не си жалка - по-лошо, ама нямам думи да ти опиша какво си мисля за теб.Значи заряза човека готов да умре за теб(ти го каза) заради, някой, който изка да ти се порадва?Ти вече си в ада, не е нужно да чакаш да те захвърли.Ех много влюбчиви се навъдихте бе.Гледа Ви, някой като писани яйца и изведнъж се появява той...И се влюбвате мн. силно.Ама той Ви изневерява или пък ви бие, а може и двете.Може би защото е пияница или просто такъв си му е подхода към момичетата.И сте лудо блюбени вече.И без него край - живот няма.Ми смешно е!
За един месец тоя ти взе акъла а ?Оня човечец дето те е обичал.....Не ми се мисли за него.Тегло.Ама с такава като теб

4.   Твоят човек явно още не е решил какво иска от живота, а и от теб и така в лутане и колебания могат да минат години. Но щом си знаела каква стока е би следвало да знаеш и че вълкът си мени само козината. Ако бившият ти прости само си закачи една яка обеца и занапред внимавай.

5.   ... Прочети всичко, което си написала и си представи, че не е твоята история, какъв би бил коментара ти ? Ти си влюбена и естествено, че искаш да чуеш позитивите, но ако всички те излъжем болката ти ще е по-голяма.. аз имах подобна случка, не се поддадох и сега съм щастлива, напусни го е моя съвет, знам, че няма да го направиш, защото вече си слаба, но трябва !

6.   Кавото повикало- ... ;)

7.   Защо не пробваш да се върнеш при бившия аи, все пак не е минало много време, ако е бил готов да умре за теб , ще ти прости.

8.   Защо да се връща при бившия си, след като няма чувства към него?!

9.   определено не е за теб тоя.... :(
Щом пише със някакви непознати по скайпа и им изпраща целувки, мисля че е съвсем възможно да се среща със тях. Не че искам да те плаша, но иначе нямаше да трие съобщенията. Извинявай ако съм прекалено дирекна, но той ти е под нивото.

10.   вкарваш се в страшен филм. Аз имам 8-годишна връзка и още приятелят ми не е поел конкретен ангажимент, ти чакаш след месец да мислите вече за деца. Дай му шанс, но отпусни юздите малко, не го задушавай.
Много е грешно,че четеш съобщенията му. Всеки има нужда от лично пространство и не може да очакваш ,че след месец едва ли не ще изхвърли всички женски същества от живота си. Дай просто време и въздух на новата връзка и се концентрирай върху живота си.
ЗА БОГА, НЕ СЕ ВРЪЩАЙ ПРИ БИВШИЯ!!! Стар вестник не се чете отново, той никога няма да забрави какво си направила и ще те трови. Щом си го зарязала, си е имало причини (не само новият). Гледай напред и просто не прибързвай нещата

12.   не се измъчвай не си струва за такъв той не те заслужава ще намериш нещо по добро някой които да те заслужава горе главата не е единствения успех мила

13.   Странното е, че именно неговото безхаберие те кара да се вкопчваш и искаш да го имаш. Смешно е, че си позволила на нкого д ати с ерадва просто така, а си оставила истински отдадения, но май така с еполучава често в живота. Искаме това, което ни убягва и не ценим това, което имаме. Ще си научиш урока и когато ти мине, ще си дадеш сметка за стойностните неща. Единственото, което личи от написаното е... незрялост....

14.   Ехо, хора вие не сте ли се влюбвали? Не сте ли чували приказката, че влюбения човек е като пясъчен часовник, главата се изпразва, а сърцето се изпълва! И точно защото е неподходящия човек, искаш да бъдеш излъган и те е страх единствено от отсъствието на същия, тези мъже са като наркотик, погубват те и не искаш да се отървеш от тях, но неминуемо това става... След време ще ти остане сладък спомен и тръпката....
Когато минат години вече си благодарен на Господ, че те е отървал от т. нар. лошо момче, защото освен да съсипва живота и нервната ти инсталация за нищо друго не е допринесъл!
А относно бившия, колеги-не е достатъчно само единия да искат да си дава живота за теб...