Желая го......
Здравеи те. Ето я и моята история която много ме обърква.
С приятеля ми сме заедно от 2 години. Обичам го, тои също ме обича, но аз съм поседна година в училище а тои завърши преди 2 години. Работата е там, че в учиището има едно момче, което е по малко от мен с 1 година, но много ме привлича. Тои също си има приятелка, но чувствам, че и тои има интерес към мен. В училище сме стая до стая и всяко междучасие излизаме в коридора и непрекъснато се гледаме в очите и аз усещам колко много иска да ми каже тои с неговият поглед.... Аз не мога да отида при него да го заговоря, тои също, защото всички в училището познават половинки те ни и ще им кажат. С приятеля ми водим полов живот, разбира се тои ми е първият, но ми се иска да опитам и нещо друго, но няма да му изневеря, защото тои не го заслужава.. обичам го и не искам да го оставям, но искам и другия... много съм объркана не знам какво да правя и въобще да правя ли нещо... може би трябва да останем само с погледите.

Коментари

1.   Ами да най-добре си останете само с погледите..

2.   Направете тройка

3.   Еми така е, като се обвържеш от толкова млад! Сега ще трябва да се ожениш за приятеля си, да му родиш 2-3 деца, да изчакаш докато стане на 80-90 години и да умре, и едва тогава, ако с новото момче все още си хвърляте пламенни погледа, а и неговата половинка също е гушнала босилека, да хукнете един към друг и най-накрая да се прегърнете!

4.   До коментар номер 3: Ти какво предлагаш? Да скача в леглото на всеки 2ри който я гледа игриво и да се обвърже едва когато мине 300 бройки... тъпа женска логика. А до авторката... толкова си и обичаш приятеля.. в днешно време.. всеки за любов говори а малцина са тези които я изпитват. Ако го обичаш.. просто за теб други момчета не бива да съществуват..

5.   Харесва ми иронията на 3 и не разбирам защо толкова много хора са нацъкали по една звездичка :)

"Проблемът" ти е класически. ТИ сама трябва да си прецениш как да действаш. Ако наистина беше вече семейна със сегашния си приятел и имахте деца - то тогава вече щеше да има и други фактори, които да влияят, но сега е само твоето вътрешно решение.

6.   до 30 години карай служебно после ще се жениш :D

7.   №3 :D :D

8.   И тук, очевидно, половината аудитория е оперирана от чувство за хумор (визирам коментара си под №3).
Жалко, сестрички и братчета!

9.   Потресаваща лингвистика, потресаваща.. Не се изненадвам, че има толкова непубликувани мнения. Защо пък е публикувана историята?

10.   амиии не знам какво да ти кажа... Малка си попринцип. Имаш много време да решиш какво ще правиш с живота си. Никой не е казал, че трябва да се жениш за момчето, с което си в момента. Ако не си сигурна в чувствата си или в желанията си по-добре преосмисли връзката си.
За пробването си е нормално. Иска ти се... Само трябва да решиш какво искаш наистина. Ако искаш да бъдеш и с други трябва да се разделиш с приятеля си и после да си вееш дупето, където ти душа иска. Така е честно и редно.

11.   Стая до стая?

Още една измислена история...

13.   Авторката- не лъжа за нищо. Найстина сме стая до стая. Благодаря на всички който са прочели и дали съветите си.