Защо тя се отдръпна изведнъж ?
Здравейте!
Проблемът ми не е кой знае колко сериозен и съм сигурен, че и друг път са обсъждани подобни теми в този сайт, но аз лично не мога да се примиря и се опитвам да намеря точния отговор за нещата и силно се надявам вам да получа отговори, които биха дали яснота около моя казус.
Историята е такава, че преди 2 седмици се запознах с изключително красиво момиче, а и не само красиво. Момиче, с което страшно много си допадаме принципно и винаги има какво да си кажем. Понеже ходим заедно на лекции и излизаме заедно с общи приятели е неизбежно да не се виждаме. Още в началото разбрах, че ме харесва, въпреки че не го показваше много явно беше ясно не само на мен. Реших да действам, тъй като аз също я харесах още в началото и си казах защо пък да не видя какво ще стане.
Излязохме няколко пъти и в последствие нещата започнаха да стават по сериозни и така постоянно бяхме заедно не бяхме гаджета, но и двамата знаехме, че нещата отиват натам просто аз изчаквах защото тя искаше малко време. Всичко беше идеално според мен тя постоянно обясняваше как су чувства супер спокойно и досега не е била толкова щастлива едва ли.. и така в един момент катко всичко си беше идеално тя просто ми каза в един разговор без дори да става на въпрос, че едва ли нищо няма да излезе и иска време за нещата пък видиш ли в последствие можело да тръгне в друга посока всичко (тоест да сме заедно)
Не си обяснявам какво точно стана при условие, че определено време ми разправяше как няма да позволи нещо да ни раздели, а на другия в край на сметка не било казано, че сме били един за друг.. и постоянно обяснява, че не иска връзка, а и трябва време..
Питам се само това поредната женска игра ли беше или в край на сметка и трябва време наистина или пък може би се чувства несигурна?

Коментари

2.   Привет.

И на мен ми се е случвало подобно нещо.

Жените понякога са доста нелогични в действията си. :) Може би трябваше да действаш и да я целунеш, а не да изчакваш. Дори сега, след като вече се отдръпна от теб, може да и се обадиш да излезете и като седнете някъде я целуни. Ако отговори на целувката ти, всичко е супер - имаш си гадже. Ако се отдръпне и те изгледа странно, нищо не губиш, защото никога не си я имал.

Успех!

3.   Според мен има два, ако не и три варианта. Но каквато и да е истината - не е читава работата и едва ли нещата ще се развият добре за тебе.

Единият вариант е да си е имала някого или да се е пробвала едновременно с някого другиго. Или пък в момента да се пробва. Но с подобна жена, както я описваш, винаги очаквай подобни изпитания в живота си.

Другият вариант е да те подработва и да види сега дали няма да хукнеш като обезумял след нея, да й паднеш в краката и да се съгласиш с всичките й правила, изисквания, претенции и очаквания. С две думи - дали не си налапал стабилно въдицата.

Според мен поведението й е глупаво, или неадекватно, или престорено, но каквото и да е - не е на добре. Не и в началото на отношенията.

4.   Елементарно, просто е срещнала друг и сега се опитва да те сложи на резервната скамейка, за да може всеки един момент да се върне при теб, ако с другия не потръгне. Затова не те е разкарала директно, а е "искала време".

5.   номер 4 е прав. Гадно

6.   Не е влюбена в теб. Ако още в началото се чувства сигурна с теб, значи тя няма тръпка. Не пресилвай нещата. Няма смисъл. Остави я.

7.   Има друг обект и се колебае между двама ви кой да избере. Красивите жени са подложени на повече изкушения, защото повече ги свалят. Огледай се за някое чаровно и мило момиче, с тая красавица хубаво няма да видиш. Ж32

8.   Бивш приятел и стари чувства са намесени тук приятелю, чакаш без да подаваш дори пръст, докато не си го заслужи