Къде сгреших
До преди около 2 месеца имах гадже. Неда да започна от началото. Запознахме се в един сайт преди 3 години. Излязохме 2-3 пъти и много се влюбихме. Но след около 1 година и половина дори и повече се карахме може би доста. Накрая се спрях но тези мои промени в настроенията имаха причина. Давах всичко но накрая излизах виновен едва ли не за света. Както и да е но ми изневери. След 3 дена се събрахме. Аз реших да се съберем, но грешка. Каза ми че ме обича и нямо да ми прави така. Да бе, аз и повярвах но сега разбирам глупостта си. Слид това имаеши и втора раздяла заради изневяра. Но тогава реших да изляза с друго момиче с коьто се познаваме отдавна. Казах и чувствата си даже излязохме на съшия ден когато бившата ми ме осгави. Каза ми дажу да не ь търся, така и направих. Нокраь на същия ден ви се обажда тази моя бивша и ми казя че не може без мен. Пак повярвах. Накрая ме заразя преди 2 месецазаради друг. Сега искам друга приятелка, но.... аз съм от Варна а ще заминавам в София да живея. Кажете ме г де греша, не съм лош човек, знам че трябва време. Сега забелязвом как дори жените ме заглежзат. На 20 съм. Не се хваль а искам момиче което знае и е сигурна че ме обича. А не да се раздам за поредната която ще ме остави след като и намеря работа храня и какво ли не. Така бешу и с бившата. Но си помагахме взаимно. Като се разделихме накраь за последно кави ли нехслухове тръгнаха. Накрая пак с м виновен. Какво да правя. Вече не я обичам и много бързо я преодолях. Но сега ме е яд, тя си шма някою щото реши чу докат ее с мен и яз съм напрао кученце си се занимаваше с друг. Питам се сляп ли с м или глупав? Кога ще попадна на човек.... Как да продължа наприд като не виждам перспектива. До скоро имах и любовнш авантюри но... до там... дайте ми съвет.... всякакъв. Благодаря ни!

Коментари

1.   Грумотност - тийч ми мастЪр xD

3.   Пич, опитах се, но граматиката ти ме зашемети на 5-ия ред и още ми е трудно да се съвзема. Мозъкът ми просто отказа да продължи въпреки моето настояване.

4.   към 3, замаях се към края и не можах да дочета xD

5.   А уж темите и коментарите минават някава редакция... мен лично ми е обидно да го чета това, още повече като знам как на мен са ми трили без основание мнения, които с нищо не нарушават правилата на сайта.

6.   Хей, я горе главата.... Винаги има изход, човече, винаги - само от смъртта няма. Ти си на 20г и животът е пред теб. Ще постоиш сам малко и точно когато не очакваш ще срещнеш точната, повярвай. Най-голямата грешка е се хванеш в някоя само и само да не си сам. Ако имаш приятели - събирай се с тях по-често, а ако нямаш - потърси си такива. Разнообразявай се и ще намериш изхода. Минах през този период и аз... А, да! Оправи си граматиката и работи над характера си. Успех!

7.   Някой гледал ли е сериала "Ало, Ало"? Мисля че в сайта ни е писал Полицай Крафтрий :))))
Исторята не знам как да коментирам, единственото, което мога да кажа е "Щъ тй мяне, ни боя сь"
ЕднаЖенаКаза

8.   Значи, да ти кажа, сгреши на всеки ред...

9.   Ама това верно звучи точно в стил "полицай Крабтрий"

10.   Абе кво се заяждате с момчето. Може да е руско говорящ и да НЕ познава отлично българският. Може да няма програма, която да коригира правописа му. И по - важното е, че изобщо може да пише.
Иначе да и аз трябваше да си коригирам текстът, че да мога да го прочета.
Питаш - тъп ли си или си сляп. Само ще ти кажа, че изневерите ги виждаш, обаче пак се връщаш при нея, когато те повика.
Е то е нормално да мисли, че каквото и да направи, ако те повика пак ще се върнеш при нея.
Казваш кученце си бил - ами позволяваш го.
За това, че искаш да намериш някоя да те обича, много.
Грешиш в това, че ти се влюбваш бързо от желание да обичаш. Обаче кой - каквото ще да казва. В началото на връзката, не бива да си позволяваш да се влюбваш. И тогава що да си с момичето? Ами ей така от интерес, да си с някоя. Обаче момичето трябва да знае, че може да те загуби всеки момент - щото кой цени това което му е даденост вече и мисли, че винаги ще го има.
Обикновено по - скромните момичета са по - трудни за сваляне, щото не смеят да напреднат с теб. Но по принцип, колкото момичето е с по - ниско самочувствие толкова е по - влюбчиво, това е така, защото не е много сигурна, кога ще срещне отново друго момче. Ако се държиш и добре с нея - в смисъл да я уважаваш и от време на време да и свидетелстваш обичта си. Няма да те изпусне, ще направи всичко за теб. Обаче така ще се превърне в лепка. Не знам как се бяга от лепките, още съм с една подобна. Но и тази крайност не ти трябва (кофти е).
Вярно е, че по - хубаво нещо от взаимност в чувствата и равнопоставенност няма, обаче те съветвам, да си позволиш да се влюбиш и то не до там, че да загубиш разсъдък, чак когато мислиш, че твоето момиче ти е сигурно. И дори да си сигурен в нея - имай вариант да се разделите инак много боли когато ти сервират - скъпи не ме кефиш повече.
Имай някакви принципи - които отвъд тях, да не може да премине никоя и когато ги премине - край до тук беше, давай следващата. Надявам се разбрал си, че повече не бива да се връщаш при някоя която ти е изневерила или зарязала, заради някаква глупава причина.
Ако сега не ме разбираш, ще ме разбереш след време. Но от собствен опит много боли.

14.   Номер 3, разсмя ме много коментара ти :)
Аз пък успях да стигна до 7-ия ред.

Dr. House