Интернет любов или нещо такова...
Здравейте, хора. Много бих се радвала ако някой ми даде съвет защото аз по-объркана в момента не мога да бъда. Така, преди 2 години и нещо се запознах с едно момче в фейса който е от на баща ми края. Много симпатичен, много си допаднахме и си пишехме всеки ден. Аз обаче винаги съм била доста здраво стъпила на земята и съм била на мнение че любов от разстояние не е любов. Спряхме да си пишем известно време но стана така че аз тази година си ходих на България (живея в чужбина) и се видяхме. Уж и двамата много искахме, уж имахме толкова да си кажем пак накрая стана така че нито той се приближи да каже нещо нито аз. Аз на следващия ден си тръгвах и точно когато бях седнала в колата той ми писа колко много съжалявал и как няма никога да си го прости... Аз бях много ядосана но в крайна сметка реших че не е станало кой знае какво. От този ден до преди една седмица някъде си пишехме всеки ден. Дойде момент в който аз започнах да имам някакви по-силни чуства... Но не защото аз съм се филмирала, той ми даваше поводи. То не бяха песни, статуси, фрази от типа на "Колко е тъпо че си толкова далеч и не можем да сме нищо повече от приятели, ти си момичето което винаги съм търсил". Добре но аз не знам как забелязах че има една госпожица която винаги му харесва всеки статус, снимка... всичко. И той на нея... А той ми беше казал преди не много време че има момиче от друг град което харесвал.. Ми да, оказа се тя. Аз просто откачах като ги гледах и го разказах на една приятелка а тя един вид ми отвори очите. Каза че той си играе и с двете ни и да го пратя по дяволите, че хубави неща всеки може да ти напише и да ти прати. Пак и той ми помогна доста като ми каза че искал да се премести в града на това момиче за да се изгради живота там и от една малка страна да е там и заради нея... И аз тотално откачих, естествено. Изтрих го без да му давам обяснения. Никаква реакция от негова страна. А аз глупачката като гледах след това хронологията ми с него си помилих, че може би, все пак аз съм се филмирала а те са просто приятели... Писах му да лично че съжалявам, без отговор. Имах го в стария ми профил и отидох за да видя какво става с него и попаднах на статус на което е уж да разходка на луната с това момиче. И тогава просто кипнах зверски и му ги наприказвах едни хубави на лично, пак не получих отговор. Е, нищо лошо не казах, просто как виждам нещата. Преди 2 дена той изтри стария ми профил от приятели, изтри и баща ми. Вчера се включих в музикална група в която беше и той и постнах няколко песни... И той постна 2-3 и накрая се махна от групата. В момента го имам само на скайп... Той на линия, аз на линия но нищо... Предполагам че и от там скоро ще ме изтрие. Забравих да кажа че и въпросното друго момиче махна от приятели. Да, може би бях ужасно тъпа да се привързвам към него но се случи... И сега ми е толкова тъпо... Имам чустово че тотално ме е намразил а аз мисля че ако някой трябва да мрази това съм аз него... Гадно ми е и няма какво направя... Пак и за какво.. Може би другото лято пак ще го видя но се надявам че тогава вече няма да ми пука.. Но сега наистина е все едно нещо вътре в мен няма мира..

Коментари

1.   Защо се занимаваш с глупости?
Намери си момче в реалността...

2.   хахаха големи драми, бе. Я по-спокойно го карайте. С тез нерви от ранна възраст не е добре. Оня написал статус, оная го харесала и ареее нерви, плач, отчаяние и страдание.

Начи 1во подобни "връзки" са в повечето случаи много несполучливи, защото сте на трудно преодолимо географско РАЗСТОЯНИЕ.

2ро - той може наистина да те харесва, но точка 1 му влияе на преценката

3то - за 2ро съдя по себе си. Едно момиче, което много харесвах замина за чужбина и се постарах(демек положих съзнателни усилия) да я забравя тотално. Знаех, че няма начин да бъдем заедно и няма смисъл да се мъча и да се заробвам да съм пред компа непрекъснато, че да й пиша като знам, че може след време да си харесам някоя друга мацка и вместо да съм пред компа, да я държа в прегръдките си.

Успех!

3.   За мен и двамата сте несериозни и не сте дорасли за някакви по- сериозни отношения.