Той иска тройка !
Знам, че има много подобни истории тук, но моля модераторите да публикуват и моята. Имам нужда да си излея и аз душата...
Имам си приятел от почти 2 години. За това време минахме през много неща - и хубави, и лоши. Аз го обичам и мислех, че и той ме обича до днес...
Тази вечер ми сервира, че имал фантазия да е с две момичета. Каза ми да избера някоя друга жена , да я преценя и да опитаме. Аз съм много ревнива. Казах му, че няма да стане и че нямам против ако иска тройка, да си намери две момичета и да си прави. Той отговори, че или съм щяла сама да го поискам, или само аз съм щяла да му бъда достатъчна. Всичко друго вървеше добре, докато той не каза това... Стана ми обидно, защото не мога да си представя да прави секс с друга жена пред очите ми. А твърди, че ме обичал и държал на мен... В такъв случай защо иска да каним и друга жена?

Коментари

1.   Ами явно мъжат ти е доста разкрепостен в леглото. Мисля си, че виждайки реакцията ти ще се съобрази и едва ли ще повдигне пак въпроса.

2.   Не е казано, че щом иска това, автоматично не те обича. Но това се прави само по ВЗАИМНО съгласие. Ако ти не си съгласна, той няма право да те притиска по какъвто и да е начин. Ако е готов да направи компромис и да се откаже от това - ок, но ако не - дните ви са преброени.

3.   Ако размислиш, насреща съм! И без това, вече незнам, какво изпитвам към приятеля ми... Та може да си поиграем, да те близкам, да ме ч. ка...

4.   Е как пък стигна до извода, че не те обича? ! Всеки си има своите сексуални фантазии. Това не значи не не обичаме партньорите си. След като не искаш да го правиш няма как да те принуди, но няма нищо лошо и че е споделил.

5.   Да мила напълно ми е познато и аз имам подобна история харесвах едно момче с него ми беше за първи път и той искаше тройка с друго момиче и аз му казах да си намери ако иска само Без мен.. Разбира се, че няма да е никак приятно да гледаш как се праска с другата ама изобщо. Кажи наприятеля ти това че не би понесла да гледаш как прави секс пред теб с друго момиче защото наистина не е приятно и му кажи също така : ''Ако аз поискам секс със друго момче и го правя пред теб дали ще ти е приятно'' ето така му кажи и пиши после коментар дали ти е помогнал съвета ми.

6.   Не бъркай секса с любов, мъжа прави секс с очите си, а жените със сърцето си...

7.   Да, как не със сърцето си... Тез "пипируди" в сърцето ли бяха, или на 2 педи под него ;)

8.   Казах му, че искам третият да е момче. Той отговори:, , Първо да бъдем двамата, след това ще изясним желанията си''...
от авторката

9.   Здрасти аз съм същото момиче номер 5.. Ами интересен отговор е дал приятеля ти ами не знам друго какво да те посъветвам питай го просто дали на него би му било приятно да гледа пред очите му как го правиш с друг разбира се, че ако те обича няма да му е приятно както и на теб няма да ти е той да го прави с друга пред теб просто кажи му да се откаже от това ако си държи на теб ще го направи.

10.   Аз съм номер 2. Направи го, само ако наистина го искаш, в никакъв случай не го прави, за да му угодиш. В този случай това ще е пагубно за връзката ви.

11.   Няма нормален мъж, който да не си мечтае за тройка с две девойки, нормално е но не е за всеки. Както са писали и други трябва да е взаимно желанието. Ако той те обича и цени като човек ще се откаже от идеята и ще му остане само като фантазия докато сам се оправя НО няма и да спомене повече за това. А идеята "намери си момичета и го направи", и че нямаш нищо против - все едно му казваш "Нямам против да се чукаш когато и с която друга искаш", помисли си над това, НО ако има реални чувства към теб и това няма да се случи. Просто поговорете и си изяснете кой какво очаква от другия. Питай го дали е навит на тройка с негов приятел, дали ще му е приятно да гледа как те чука друг. Ако пък продължи да настоява след като знае мнението ти по въпроса - бий му шута без забавяне и увъртане!!!
м41

12.   Просто му кажи, че и ти искаш но с двама мъже (дори и да не го искаш) и виж реакцията му. Това е начин да го накараш да се замисли с горната глава а и ще разбереш до колко в същност му пука за теб или си му само сигурен вариант за секс!
Тройката е хубаво нещо но трябва ВСИЧКО да е предварително уточнено, кой какво може да прави с третия, ето една лична случка: Преди около година аз поисках от приятелката ми тройка и тя се съгласи, тя намери другото момиче и беше супер, не мога да си кривя душата, а и тя се забавляваше с другото момиче (във всяка жена се крие не осъзнато влечение И към жени). По време на забавлението (не беше просто чукане а и разговори, хапване, пийване и т. н. ) приятелката ми по никакъв начин не показа, че и е неприятно но след това просто седнахме и поговорихме за това как се е почувствала като ме е гледала да чукам другата. От тогава насам сме го правили още два пъти (със същата жена) по инициатива на приятелката ми но просто между мен и другата жена има само френски ласки. Да си призная, колкото и странно да звучи, тройката дори подобри връзката ни, доверието между нас и определено сексуалният ни живот като двойка. Просто трябва да е взаимно желание и да се намери подходящ човек за трети а това е доста трудно. Тройка по време на връзка не е за всеки.
Дано съм ти бил полезен по някакъв начин, чувствата ви са истински и взаимни ще се разберете. УСПЕХ

14.   Тройка мъж-две жени??? Те мъжете с една не могат да се справят, с две тръгнали да се занимават. Ха-Ха-Ха :)

15.   От опит знам, че това с тройката е чисто мъжка алчност. Ако не си готова да го направиш не го прави защото чувството да делиш мъжа с когото си с друга не е приятно. Ако решиш да го направиш трябва да си поставите предварителни правила кой какво може да прави кое е позволено и кое не. И до номер 3 ако все пак си навита за тройка аз търся жена, която е съгласна да участва с приятеля ми искаме да си разнообразим малко секса.

16.   Съжалявам, че трябва да го кажа, но той не те обича и никога няма да те заобича. Щом за близо две години връзка той не е разбрал коя си и че не би приела такова предложение, какво очакваш да се случи в следващите години от връзката ви? И аз имам сексуални фантазии, винаги съм имал, но те винаги са били свързани с партньора с когото съм в момента, другото го има в порно филмите и явно твоят приятел доста гледа порно. Аз не бих стоял до такъв човек, явно вече си му омръзнала и сега търси легален начин да се разнообрази, следващата стъпка ще е да си набави необходимото извън връзката ви, а ти си помисли дали си съгласна с това!

18.   Моят приятел също иска 3ка с друго момиче и ми каза аз да я избера, но това не значи че не ме обича! Малко разнообразие във връзката би било добре! Мисля че така е по-добре от колкото да ми изневерява без аз да знам! Но за да го направиш трябва и ти да го искаш! Когато той ми го предложи аз бях против, но после се замислих и реших да пробваме! И в момента съм в търсене на подходящото за нас момиче ;)! Според мен така е по-добре от колкото да незнаеш къде, кога и с коя ти изневерява и те лъже заради нея!

19.   18 - смешна си, а защо не му предложиш да направите тройка, но с друго момче? Предложи му, а после пиши колко изцъклени са били очите му! Ама то глупостта по хората ходи и най-вече по жените - не се обиждай, но как можеш да твърдиш, че приятелят ти те обича, та той си търси друга и ше я намери.

20.   Истината е ,че повечето мъже мечтаят за тройка с две жени ... не мисля ,че имаш повод да се съмняваш в чувствата му

22.   19 -И защо трябва да съм смешна? Ако той просто искаше да спи с друга щеше да го направи без аз да знам, нямаше да иска аз да я избера! Нищо не му пречи той да избере някоя с която иска да спи! Но той се съобразява с мен и затова остави аз да избера и когато намеря и се съберем 3та аз да реша той дали ще прави нещо с нея! И попринцип за мъжете изневярата е нещо напълно нормално, на тях им трябва разнообразие! Но това не значи че примерно не обичат приятелката си! Също има и жени които правят 3ка с приятеля си и друг мъж но това не значи че не обичат приятеля си!

23.   Чета ви коментарите и ми е странно (с жена ми харесваме и правим тройки) заедно сме от 16 години . Започнахме със секс играчки видях че и харесва и един ден просто и казах че искам да правим групов секс ( съответно ми отказа без да драматизира ) и една вечер сама повдигна темата (защо съм искал групов тя не ми ли е достатъчна и тем подобни) при което и обясних че съм забелязал че и харесва и предпочитам да знам кой и къде и го слага и че няма проблем след като го правим за кеф, при което ми заяви че иска с жена . От тогава от време на време правим тройки стига партньора да ни устройва и двамата

24.   Зарязвай го моментално! Само ще си загубиш времето с него. Типичният кръшкач!