Любов ???
Здравейте, пиша тук защото искам да споделя нещо което се е настанило трайно в главата ми а наистина няма с кой да поговоря... Накратко, преди около две години приключих връзка / то и тя беше една ама... / и от тогава нещата не ми се получават. Иронията в случая е, че изглеждам много добре, имам нормална работа и съм достатъчно общителен, просто не мога да попадна на жена която да ме грабне и да задържи вниманието ми, колегите ми спукват мадамите, даже последните 2 аз ги уредих, а аз самия седя от страни и не знам какво чакам, просто виждам по нещо което ме отблъсква - и то не физически, жени който не уважават себе си, няма как да получат уважение от друг... чудя се дали са останали жени, който се радват на цветя, смеят се от сърце и за тях роментика не е само име на телевизионен канал... А понякога толкова искам някой просто да ме прегърне, да взема ръката и и да се огледам в очи който гледат само мен...
Някой да знае къде има такава :)))

Коментари

1.   Амм, споко всичко ще се нареди! Не каза на колко год. Си но предполагам, че си млад! За твое успокоение, ще кажа, че аз съм от този тип жени( поне и приятеля ми така твърди) и хич не сме на изчезване, кофтито е, че не можеш да ни намериш в баровете и дискотеките( е в редки случай и тва се случва) и не сме с грим тип панда и рокля тип колан, както искат повечето мъже...

ЛЮбовта идва, когато най- малко я очакваш!
Желая ти късмет, защото знам как се чувстваш!

2.   до 1 (не съм автора):

забрави да кажеш КЪДЕ можем да ви намерим? ;)

Примерно много хора се събират с половинките си в училище, университета или работа. Аз вече съм завършил, работата ми е самотна и не се спирам много при хората, щото постоянно обикалям из града. И какво ми остава?

3.   Казва се... "Жени, които... , а не "който... ". Неграмотността отблъсква повече отколкото липсата на чар!

4.   Ще те разочаровам, пич, но поне от 15 години насам не се срещат такива мадами. И аз съм в твоето положение. При мен се наблюдава друго нещо, а именно че мадамите с които желая да съм интимен се опитват да ме третират като източник на доходи. И си го казват директно, без увъртания и намеци. Направо съм шокиран! Вече няма мацки, които се впечатляват от интелект и с които можеш да разговаряш с часове на най-различни теми без да си омръзнете. А навремето имаше. :(

5.   Казват, че когато разберем дадено нещо то спира да ни тормози.
Виж ти наистина си специален. Мъжете като теб са рядко срещани.
Точно за това и на теб ти е по трудно да откриеш такава жена.
Съдбата ти готви нещо по-добро... :)))
Използвай времето, което имаш сега, усаваршенствай себе си и ценостите си. Трябва да насочиш тази любов навън към света.
То ще си дойде само, стига да не бързаш. :))))
Търпение момче, хубавите неща изискват много търпение....

Хубав и усмихнат ден!!!

6.   От 1 към номер 2...
Честно да ти кажа, тези жени предимно сме самотни, но между работа, училище, друг вид занимание сме обградени от мъжко внимание, а в същото време, предпочитащи да стоят в къщи и чат пат да изригват, отколкото да станат поредната бройка...
Аз ако тръгна тук да пиша своята житейска история, какво и как съм преживяла от срещите си с мъжете, то никой няма да ми повярва.... Защото съм само на 24, преживяла най- лошото, което може да изживее една жена с мъж и най- хубавото, което е като сапунен сериал, пак с мъж!

7.   Пич струва ми се, че се опитваш да налагаш разни стереотипи и да набутваш някакви шаблони за това кое как би трябвало да бъде и за това не ти се получават нещата. Дай малко по- разчупено, пък каквото стане :) С женорята колкото повече се навиваш да стане нещо, толкова повече ти убягва "слуката". Ще има кой да ни прегръща и да ни държи ръката, но трябва преди това да му дадем шанс на този човек, нещата не стават като по филмите.

8.   Не го мисли толкова. Първо седни и помисли малко. Какво искаш от една жена-секс или връзка? Ако искаш секс- иди в някоя дискотека, черпи някоя кифла и си готов. Ако искаш истинска жена обаче е малко по-сложно. Истинската жена не е в дискотеките. Тя се разхожда в парка, или работи в магазина от среща. Много момичета спортуват, фитнес неща. Вземи си една карта за фитнес ако искаш. Или ходи да тичаш в парка. Или се запиши на танци някъде. И все някъде, някога ще я намериш специалната жена. ТОва е, успех.

9.   Има разбира се :))) Аз съм от тези романтички но вече предпочитам това да го пазя дълбоко в душата си... Мъжете не харесват такива жени защото не са тип Барби... Абе по добре да не си романтик в днешно време защото това не води до нищо хубаво от личен опит ти го казвам

10.   Да бе, всичките сте толкова прелестни, чувствителни и все другите са ви криви и все не ви разбират...

11.   Искам да благодаря на всички за вниманието Ви, и това, че непознати за мен хора отделят от времето си (време което няма да се върне ) ами смятам, че това е един от най - ценните подаръци, наистина... но се чуствам още по - объркан, ако никой не пишеше, поне щях да махана с ръка и... Защото кое е по - хубаво от това да срещнеш някой на който да липсваш и който да ти липсва... не говоря само за секс, въпреки, че съм крепил връзка само на тая основа, но някак си е "постничко"
Искам да благодаря и за критиките - идеални хора няма, или аз поне не познавам, по- важно е да може да отсееш същественното от глупостта, която ни залива, а кой и как ще го направи и изрази си е негов избор...
Само ми е малко криво като си мисля, че " Тя " не е до мен...
Усмихнати и слънчеви дни на всички.

12.   Да се изразя и аз момиче на 22 г., аз съм от тези, малкото останали, които търсят доброта, вярност и чувства отсреща - глупава мечтателка, за повечето наивна - и все съм сама винаги, никой не ме разбира. Не мога да намеря нищо, за което да се хвана в мъжете, а и те не ме харесват, май усещат, че не съм като останалите, само низки души бездушевни... И аз съм отчаяна отвсякъде... Радвам се, че има малко останали свястни мъже като автора...

13.   И аз имам същия проблем като автора, затова и ще помоля него и другите мъже, които са писали, да посочат местата, където ходят и точно какви контакти имат, защото автора каза, че бил общителен, а не срещал това момиче. Е, аз съм жена и явно търся и аз "свестния" тип мъже, но явно средата ми е неподходяща. Лично аз съм вече завършила университета, ходя на спорт- на женски фитнес, където няма мъже; на кино също, по магазините и т. н. Замислих се, че ако проблемът е в това какви места посещавам и от там с какви хора се запознавам и дали изобщо се запознавам с нови хора, за да намеря човека за мен, трябва да променя това, което правя, защото към момента това ме води към едни и същи резултати. Изглеждам добре, имам добро образование, мъжете имат интерес към мен, но не срещам именно този тип мъже, а по-скоро такива, които си търсят само приключения, дори финансова изгода от жените, а свестните, които са около мен са обвързани и техните приятели и те така. Та към мъжете - кои са местата, които посещавате вие лично и кои са местата, които смятате, че ако бихте посещавали ще срещнете този тип жена?

14.   На колко си години? От къде си? Искаш ли да се запознаем?