Втори опит за една връзка
Здравейте, понеже новата тема ми беше пренесена в старата тема, моля поддържащия сайта да я пусне като нова тема.

Искам да попитам до колко ново начало, или "втори старт" или "втори опит" да проивърви една връзка се оказват успешни ?

Коментари

1.   Почти никога! Не познавам човек който да прости и да забрави и никога да не се сети, че е направил компромис. За мен лично второ начало няма! Винаги ще има сянка от миналото.

2.   Зависи за какво е била раздялата.

3.   Номер 2 е прав/а! Завсии за как е била раздялата и кой колко е наранен, а повярвай нищо не боли повече от душевната рана и тази болка е трудно излечима и забравима, но не невъзможно, с цената на много усилия и много компромиси и от 2-те страни задължително ;)

4.   Здр ами втория опит не води до никаде казвам го от личен опит на момчето с което бях му прощавах 10 пъти но осъзнах че не си заслужава.Моят съвет към теб е продалжавай напред и не се обръщай на зад остави го в миналото щом веднъж те е зарязал значи не държи истински на теб и ако сега му простиш той ще си знае че каквото и да направи ти винаги ще си на среща и ще му простиш е миличка помисли си мн сериозно успех

5.   Аз простих изневяра заряза ме с детето заради един парцал и....простих събрахме се но.....той си е продължавал да ми изневерява с нея въобще нищо не е било приключило между тях сега ми е много трудно как се подигра с мен приех го съжалявал пък зад гърба ми с нея защото знае че ще го приема но вече край развод колкото и да ми е тежко

6.   Няма смисъл. Прощавала съм 2 пъти, след като сама съм слагала край и след като другата страна е слагала край. Мислиш, че всичко може да е като преди и даваш шанс, а след това разбираш, че не е така и повярвай ми боли повече от първия път. След като нещо е свършило, най-добре е да продължиш напред. Като да залепиш счупена ваза е-винаги ще виждаш пукнатините и ще знаеш, че е счупена.

7.   Номер 5, парцала в случая е не другата жена, а мъжът ти. Ако го осъзнаеш, ще се радваш че си се отървала навреме. Другата да му мисли. А на теб желая да срещнеш стойностен човек.

8.   Аз съм автора на историята за " След 4 години и половина гаджето ми искам да скъсаме" Но тъй като там никой вече не пише затова пуснах тази нова тема, благодаря на всички които ще ми дадат ценни съвети !

9.   Счупеното не се лепи ! Съжалявам, но е така.
К2

10.   Аз съм автора на тази история а и на тази другата "След 4 г и половина гаджето ми иска да късаме "

При тази ситуация моля за съвети

11.   Има смисъл да дадеш втори шанс на някого, но дамо ако той е осъзнал грешката си и е показал, че се е променил. Подчертавам - показал, а не казал. За това е нужно време.

Но в твоя случай е безсмислено. Спести си последващите разочарования и не губи време в надежди с него. Зная, че няма да ти е лесно с детенце, но сигурно имаш близки, които да те подкрепят.
Дай шанс за ново начало на себе си, не на него.

12.   От №5 до №7
Така я нарекох защото си ляга със всеки срещнат за пари възрастни цигани....това той го знаеше и въпреки всичко му дадох шанс да се поправи но....той не се възползва от това сега втория път ми е много много тежко отново
А от детето не се интересува и ми е болно за това
Да сме живи и здрави и дано новата година е по- добра и всичко лошо остане в старата

13.   Номер 5 съм. Колко шансове смяташ да му даваш още? Всеки път ще ти е по-тежко. Няма да те питам дали си мазохистка. Той така и така не се интересува от детето. За какво ти е? Да му търпиш изневерите ли?

14.   До №5
Ти семейна ли си?
Не несмятам да му давам,той казваше че съжалява че е разбрал каква е долна но тя го търси постоянно
Повече шанс недавам до тук беше да се оправя с оня боклук господ си знае работата
Рано или късно всичко се връща!

15.   До №5
Не не съм мазохистка всеки би искал да спаси брака си и да продължи но такова нещо не се забравя
Но това вече няма значение всичко приключи тя да му мисли

16.   Номер 5 съм. Семейна съм, но ние не си изневеряваме. Засега... Нали знаеш, никой не е застрахован...

17.   Да никой не е застрахован ти как би реагирала тогава ако съпруга ти би ти изневерил?
Деца имаш ли тогава е друго те страдат много искат си бащата и майката моята дъщеря е на 9 и разбира всичко

18.   Номер 5 съм. Мен ме свалят непрекъснато, така че не е проблем, ако изневери да му отговоря със същото. Имаме и син, за когото се грижим поравно, дори на моменти баща му повече.

19.   И като те свалят поддаваш ли се
Сигурно си на 25

20.   До №5
Бих искала да се запозная с теб дай скайп може да се срещнем от къде си аз съм от Варна

21.   До авторката: 5 съм. Скайп не ползвам. Ако искаш пиши ми на email irenaaa@yahoo.com

22.   Винаги съм мислил, че трябва да се дава втори шанс! Човек допуска грешки и е адски жестоко, ако нямаш възможност да ги поправиш! Този който обича истински би дал втора възможност, иначе просто чувствата му са били една заблуда. Този който иска втори шанс дори и да не успее да се поправи поне е искрен в намеренията си. Всяка грешка се заплаща и цената е точно болката, съжалението и сълзите на каещия се! Аз съм от хората, който дават и сега чакам да разбера дали ще ми дадат и на мен... А отказът да се даде втори шанс не е ли лесния път за бягство? Кой е казал, че в любовта е лесно? Лесно е да откажеш и да избягаш, а трудното е да се бориш! Аз съм за втория шанс в една връзка, но не и за трети! Помислете колко пъти сте искали да направите нещо и то не се е получавало от първия път, но е ставало от втория опит...