Как да накараш някой да те обича?
Не може да не сте се замисляли за това. Аз постоянно си го мисля, защото от дълго време съм сама и освен родителите ми никой не ме обича. Толкова съм самотна понякога, че мисля дори да сложа край на това жалко съществуване. Много хубаво момиче съм, но нещо не ми върви в любовта и все попадам или на женкари или на заети. А сега от около два месеца се виждам с едно момче, което си има приятелка от 5-6 години. С него се виждаме веднъж в седмицата, а понякога и за по кафе някъде навън. Когато е вкъщи почти не ме целува, освен когато правим секс. Никога не остава да спи, а когато си тръгва е много неловко - някакво никакво-без прегръдки, целувки и т. н. Искам да го накарам да ме заобича, но как да стане това? Напоследък имам чувството, че никой няма да ме обича никога и че не знам какво да правя, за да породя тези чувства у нягоко. Моля Ви научете ме. Искам и аз да съм щастлива и да имам семейство един ден. Не искам да умра сама. Как да го убедя, че с мен ще му бъде по-хубаво, отколкото с нея, така че той да я остави? Има толкова жени, които са изкусни манипулатори що се отнася до любовта. Няма ли някоя от тях в този форум да даде съвет как се прави.
Благодаря Ви!

Коментари

1.   Не можеш да накараш някой да те обича на сила! Това или го има или го няма! По добре си потърси някой друг все пак както каза той е с приятелката си доста дълго време едва ли ще я остави

2.   Ако това "манипулативното" не го носиш в себе си, невиждам как ще стане! И какъв е тоя зор да ги разделяш? Той е мъж и просто в момента разнообразява секса си като чука теб! Аз смея да твърдя, че не съм красавица, но умея да " оплитам" краката на мъжете, знам ли сигурно съм чаровна, но според мен просто добре следвам съвета на един мой бивш, който като се разделяхме ми каза:
- дръж се като лайнар, да те гледат, като цар!
До преди това, дори когато бях с него, бях ревнива, мила, обсебваща дори, сякаш удавник за сламка. Вкопчвах се във всеки, с когото бях, сякаш е единствения. Но откакто се преоткрих, всички започнаха да се вкопчват в мен, в тази която се правеше, че не и пука за нищо, нищо че отвътре ме изяждаше... И аз като теб мислих, че цял живот само роднините ще ме обичат, Нооо ето сега от 3 год. Имам връзка, мислим за деца, обичам и съм обичана и вече не ми е нужно онова правило, макар, че с него започнах! Все още си го ползвам, но просто от женска суетност, към други мъже, не че търся нещо, но ми е приятно да съм желана, пък дори и обичана и от други... Абе егоист станах, хем си имам моето, хем и чуждото привличам!

3.   Само с бой. Ха не те е заобичал - ха още и още бой.

4.   За съжаление не става насила. Или ще се влюби в теб или не, обаче не те ли притеснява фактът, че хем спи с теб, хем има приятелка? Мен това ми прилича на поредния женкар, който разиграва и двете ви и просто се забавлява за сметка начувствата ви. Ако е така, струва ли си да страдаш заради такъв човек?

5.   Номер 1-като ходят 5-6 г. това не означава, че не може да я остави!

6.   Ако искаше да бъде с тебе- щеше да бъде. Сега, се стегни и си намери свясто и най-вече свободно момче. Замисли се, ако ти беше на мястото на тази жена, хубаво ли ще ти е? ! Неправи това, което неискаш да ти правят.
Не ти ли е обидно това положение?
Ели.

7.   До номер 5: Това е ясно-никой няма гаранция за нищо :))))) Но както го описва авторката той ходи само да чука нещо чуждо и мяй няма намерение това да прерасне в нещо друго! Защо й е да се занимава с този само тя си знае, ама утре ако е с нея -ще чука някоя друга за разнообразие и тя едва ли ще се чувства ок от този факт

8.   Ако досега не те е обикнал надали ще се случи и за напред. В случая май по-скоро той е манипулаторът щом успява да разиграва и приятелката си и теб. Сигурна съм, че някой ден ще намериш човек, който да те обича наистина.. , а до тогава ти си реши дали си заслужава да си с това момче или не.

9.   Просто му покажи, че имаш чувства към него и, че го обичаш!!

Ако той е свестен, ако и той те обича - нещата между вас ще потръгнат :)

Това, че са от 5-6 години заедно не значи нищо. Те може да са си писнали вече, така че - няма страшно ;) :D. Смело НАПРЕД!!

10.   Наивна си, на момчето не му върви в секса с приятелката, а ти просто му връзваш. Не се чуди, че няма прегръдки.

11.   Не разбирам колко спокойно го приемаш...той си има приятелка, с която е от 5-6 години и й изневерява с теб. Това е ужасяващо, не искам да те съдя, но не ти ли е гадно? Говоря от гледна точка на това, че изневерява заради теб, ти си другата жена какво ще се случи ако на тебе го направят...

12.   Ами то е ясно защо не те обичат- ти самата на първо място не обичаш себе си , за да се подлагаш на такива обречени връзки с обвързани.Съгласяваш се да си с всеки, който ти обърне малко внимание, защото нямаш богат избор, а го нямаш защото сама не цениш себе си.Кой би обичал човек, който е готов на всичко да се подлага за да му обърнат малко внимание, ами никой.Ако поне малко ценеше себе си щеше да смяташ , че заслужаваш нещо по-добро от обвързан мъж, с който се виждте веднъж в седмицата.А човек получава това което смята, че заслужава.Ти щом се съгласяваш на трохи, ще си ядеш трохите цял живот, а въпросните манипулаторки за които говориш просто смятат, че заслужават внимание и любов и го получават, и то без да се насилват да правят каквото и да е .

13.   Кво ти е бе, секс правиш поне :D Никой не те обича щото само това ти е в главата.

14.   Аууу, колко долно! Какво да направела, за да ги раздели! Само с нея щяло да му е хубаво! Ето затова си сама! И сама ще си останеш. Защото си злобна и завистлива. Кой ще обича такава самовлюбена интригантка? Да пази Господ от такива като теб.

15.   Защо искаш да ги разделиш? Останалите са прави. Това момче просто си разнообразява сексуалния живот с теб. Остави го на приятелката му. И не се фокусирай върху това да си намериш някой. Докато не се почувстваш комфортно сама със себе си няма да откриеш някой който да те кара да се чувстваш добре и да те обича. В любовта не трябва да живееш заради другият. Трябва да живееш заради себе си. Да знаеш какъв човек си, какво можеш и какво искаш. Идеята не е да се вкопчваш в половинката си, а двамата да вървите и да гледате в една посока.

16.   Намери си твое момче. Това което имаш сега е само секс, няма чувства и ми се струва едва ли ще има. Не си губи времето с този.

17.   Щом на нея й изневерява, ква е гаранцията че ако тръгне с теб няма и на теб да ти изневерява? Пак ме избива на някви истини по адрес на жените, ама аре ще замълча.

И мноо е тъпо да мислиш, че си много хубаво момиче. Хубостта е субективна. Аз не харесвам руси жени примерно, а болшинството от мъжете ги харесват. За мен е по-важно жената да има чар и женственост, не да има физическа красота. Но дори и понятията "чар и женственост" са субективни.. Едно момиче - руса с големи цици ме пита що не съм я харесвал. Ами просто не харесвам руси с големи цици бе.

18.   Единствения начин да накараш някого да те обича е да му покажеш, че заслужаваш любов, като се обичаш сама себе си и си сложиш по висока цена.
Питай се сама, какво повече ще му предложиш, ако той остави нея и остане само с теб. Той и сега има всичко, което можеш да му дадеш, защо да се лишава и от това, което му дава и тя?
С извинение Суче човека от 4 цици! Защо да се лишава от половината?

19.   А откъде знаеш, че ще му е по-добре с теб? Може и да е щастлив със сегашната си приятелка, а да те използва само за секс. Реално погледнато е така.

20.   Фащаш един балък. Напиваш го. После го замъкваш в мазето. Събличаш го. Оковаваш го с вериги - гол на студения и влажен, мухлясал цимент. И го питаш:
- Ти мене обичаш ли ме бе!!!?
А каже "не!" - бой, шутове между краката, електрически ток, камшици и тояги, и пак го питаш и го разпитваш:
- Абе ти мене обичаш ли ме бе!!!?
И така докато душа носи, или докато не стане твоето!

21.   Момче съм. От опит ти казвам-на сила не става. Има едно много важно правило, за да привличаш хората и то е да се обичаш сама. Да се харесваш, да си уверена в себе си и т. н. Не ти ли прави впечатление, че най-красивите жени, често не са обвързани. Докато по-грозноватите са. Увереност му е майката.

22.   Приятелката ми много си пада по дюнерите :) Всеки ден и купувам и ме обича 3 години вече. Лошото е, че много е пристрастена по чесновия сос и е заприличала на прасе... но кво от тва. Обича ме и сме щастливи.

23.   22, рецепта за чеснов сос:
1 кофичка кисело мляко - по-гъстичко, примерно "Верея 4,5%";
1 кутия майонеза - "Краси" или някаква друга, дето прилича на едновремешните, но да не е малограмажка;
1 пакетче чесън на прах.

Абе 1:1:1 ама в смисъл опаковки, а не грамаж :)
Забъркваш ги хубаво трите и ги слагаш в затворена кутия в хладилника за 1 нощ. Става екстра за всякакви мръвки и кюфтенца, печено пиленци, дюнери и други екстри!

24.   Ами няма да те обичат, защото си падаш по такива боклуци! ... Ти не харесваш мъже, които те харесват и искат, по ония дето само се подиграват с теб, такива като хич не ги съжелявам, така ти се пада.

Филип32

25.   до 23:
хубавият чеснов сос става само с пресен чесън, пресован, този на прах е умряла работа!
Освен това не бива да се прекалява с майонезата, за да не е много мазно и се добавя и малко лимонов сок, но отново прясно изцеден! :)))

26.   Прчетох мнението на другите и смятам, че трябва да му покажеш, че не искаш само секс. Кажи му, че не искаш просто студена тръпка, а любов и ако той не е съгласен отношенията ви да станат по-сериозни... зрежи го. Нямаш нужда от някой, който само да те използва, а след това да отива при друга. Повярвай има си време място и хора за всичко, а човекът, който ти търсиш, може съвсем скоро да се появи или в лицето на този твой възлюбен или като друг. Но достойнсвото е най-важно! Не падай ниско само, за да почувстваш някаква изкувствена любов.

27.   Няма как да накараш някого да те обича. И няма как да знаеш, че с теб ще му е по-хубаво, ако те обича. Намери си свой собствен, необвързан.

Имаш високо мнение за себе си, а си тръгнала с обвързан мъж. От такива като теб ми се гади! Голямото самочувствие, че можеш да тръгнеш с обвързан и да си мислиш, че си по-добра от приятелката му. Е, да, ама не! Ти си жалка. И чак казваш, че с теб ще му бъде по-хубаво. Постави се на мястото на гаджето му. А ако на теб, след 5-6 години връзка ти изневерят, как ще се почустваш? ! Ти си зла момиче, много зла. За това си нямаш приятел, няма и да си намериш, но ако намериш, пак ще е някакъв боклук като сегашния, който изневерява на сериозната си приятелка. Такава като теб друг не заслужава.

Вземи се малко в ръце и не бъди като онези жалки и долни жени, които се хващат с обвързани мъже и очакват обич, защото всички знаем, че това няма да стане. Само и единствено ще провалиш една връзка, но няма да получиш никаква обич. Каквото си направила си си го заслужила. Заслужила си да се отнася с теб така. Едно момиче с достойнство никога не би тръгнала с обвързан мъж и никога не би се опитала да раздели една двойка. Защото жените с достойнство си знаят цената, а ти показваш, че си евтина.