Как да я обичам по същия начин след изневярата?
Излизам с едно момиче повече от година, обичам я с цялото си сърце и тя казва, че ме обича, но изглежда не е така. От няколко седмици се държи странно и казва, че излиза все с някакви приятелки, които не съм ги чувал. Наех частен детектив ( като от "Хванати в изневяра" ) и вчера той ми показа снимки и записи как тя се натиска с някакъв. Когато се прибра я попитах дали има някой друг в живота и. Тя ме погледна и каза НЕ. Тогава аз избухнах и и показах снимките и записите. Скарах се жестоко с нея. Попитах я защо го е направила и дали някога ме е обичала. Тя каза, че ме обича и че съм всичко за нея и го е направила не от чувства, а от любопитство.

Знам че преди да се срещнем е била с доста мъже, но това нито тогава, нито сега ме интересува ( ако ще и цяла София да е минала между нейните крака ).
Въпреки тази нейна постъпка аз още я обичам, но не по същия начин. Няма да се разделим, но не мисля, че някога ще съм готов да си легна пак с нея.

Коментари

1.   Аз лично не мога да простя изневяра.... Ти сам си решаваш.

2.   Няма да се раздели с нея, но и няма да спи с нея!!! Не мисля, че така ще изкарате дълго.

3.   Не съм казал че никога няма да спя с нея. Просто когато и да си помисля за нея си представям как оня я оправя.

4.   Изневяяра трудно се прощава, но щом толкова я обичаш пробвай. Сао не и натяквай никога!

5.   АВТОРА:
защо?????

6.   Братче, колкото и да я обичаш, зарязвай я сега, защото не след дълго много ще страдаш. От опит ти го казвам!

И какво значи от "Любопитство"? Това е страшно глупаво извинение. Ако й се развява, няма проблем! Но не бъди ти тоя дето седи вкъщи и я чака да се насити. Не си разбивай нервите!

Сега може и да не ти се вярва и да не искаш да го осъзнаеш, но щом една жена ти изневери 1 път, много рядко са случайте в които това да не се случи и 2 и 3 път и т.н.

Освен това, червеят на ревността и съмнението вече се е настанил в съзнанието ти и ще те изяжда бавно и сигурно от вътре, докато нищо не остане от душата ти.
Не си го причинявай!

7.   Tакава връзка няма смисъл по добре се разделите вместо даси причинявате болка.който обича не изневерява да знаеш,казвамти го от личен опит.

8.   Ще трябва да се заредиш с много търпение и "безрезервна" обич, докато приятелката ти задоволи любопитството си, ако въобще това е възможно.
Хората са казали: Вода и жена тръгнат ли, спиране няма.

9.   Зарязвай я, приятел!!Много правилно си мислиш, че нищо вече няма да е същото.
Единственото момиче, което съм обичал и то изтински и безрезервно се беше сетило след 6 години, че съм супер готин и никой не я е обичал повече от мен и т.н, но аз не я приех.Колкото и да ми обясняваше, че вече е разбрала, че никой неможе да ме замести(баси проникновението закъсняло 6 години) и да ми плаче и да звъни и в продължение на два месеца ходеше по мен като кученце аз не я приех.Сърцето ми се скъса, но не я приех.

Просто нестава предателствата унищожават всички възможности за продължаване на взаимоотношенията.
И да си с нея все ще се чудиш добре ли си постъпил, дали и ако да кога ще ти изневери, дали тези дни наистина не го прави и още такива подобни мисли.Така само ще се торможиш занапред.Такъв е моя съвет - остави я.

10.   А защо си наел частен детектив?Това бих казала е под достойнството на някой!!! Трябвало е след като се съмняваш направо да се отеглиш, а не да си играеш на детективи. Как мразя такива мъже, понеже и за минах през нещо подобно. А ако няма смелост или я е страх да каже, че НЕ ТЕ ОБИЧА??? И обича другия???
Защото при мен е точно това....то не беше следене, за всяко нещо "ама защо така?, защо иначе" По добре я остави, явно не те обича. И за да няма терзания и да си представяш винаги как другия я "оправя" най- добре я остави намира!

11.   До 10: Защо да не наеме частен детектив- ако има съмнения, за да е сигурен. Затова.
А ако греши- пак да е сигурен, че няма д я нарани с излишни подозрения.

Ха, та авторът направо си каза как го е лъгала в лицето, че няма друг (добре,че е имал снимките в ръцете, за да лъсне истината). Значи да я остави да си лъже както иска , така ли?
Апропо, и такива като теб да си развяват байрака, без да ги притесняват? Е, много сте нагли!

Искал е да бъде сигурен-това е. Всеки има право на това.
Както виждаш момичето няма да си признае никога, така,че има право да наеме детектив. Даже няколко, ако иска.

12.   Пич, зарязвай я докато не е късно!