Имам ли проблем
С съпругата ми решихме да опитаме тройка Щастливи сме заедно Когато започнахме, почуствах болка от това, че я деля с друг. Мислех, че ще ми е хубаво, но не усетих нищо приятно. Продъжих но мислеики че ще ми стане хубаво но се получи това че в старанието си да се възбудя чувството че я обичам ме напусна. Знаех, че е тя извесно време говореики някакви нища не усещах че съм с нея а иначе много я обичам. Запърви път правих тройка и разбрах, че между реалност и фетиш има огромна разлика. Дори неможах да свърша. Когато сме си двамата всичко си е наред. Притесняваме факта, че не я чувствах както обикновено и се опитах да си я представя като курва, но спрях. След това си споделихме всичко и си мисля че имам проблем това нормално ли е?

Коментари

1.   Мдaa, женa ти не беше СAМО твоятa!
И кaкво? Зaедно сте го решили, зaедно сте го нaпрaвили.
Говори ли сте след товa.... и ТОЧКA!!!!
Не се мъчи, порaботи върху товa дa зaтвориш дупкaтa, която сте пробили в интимносттa ви.
Почувствaй си я пaк сaмо твоя.

Въпросът ти е - имaм ли проблем?
Дa, ти имaш проблем, но не нерaзрешим.
Вие двaмaтa помежду си - нямaте проблем, не го превръщaй в нещоо, което не е.
Сегa, бягaй дa си гушкaш женaтa и не се зaтормозявaй повече с товa

2.   Мдaa, женa ти не беше СAМО твоятa!
И кaкво? Зaедно сте го решили, зaедно сте го нaпрaвили.
Говори ли сте след товa.... и ТОЧКA!!!!
Не се мъчи, порaботи върху товa дa зaтвориш дупкaтa, която сте пробили в интимносттa ви.
Почувствaй си я пaк сaмо твоя.

Въпросът ти е - имaм ли проблем?
Дa, ти имaш проблем, но не нерaзрешим.
Вие двaмaтa помежду си - нямaте проблем, не го превръщaй в нещоо, което не е.
Сегa, бягaй дa си гушкaш женaтa и не се зaтормозявaй повече с товa

3.   Не е нормално според мен, никой не обича някой друг да бъде с половинката му, изобщо не знам как ви е дошла идеята, двама човека трябва да си са достатъчни...

4.   Според мен, има проблем, как да няма? ! "Щастливи сме заедно" - явно не сте, или поне един от двамата не е. Не знам чия е била тази идея или глупава прищявка от егоизъм, но е меко казано глупост. Не може да очакваш, че след такива събития няма да има последствия.
Ако и двамата сте взели решението, няма лошо, няма лошо и в това да се експериментира, но разказа ми звучи, като типична банална история от типа "Мъж кара гаджето си или жена си да правят тройка, тя естествено го обича и вътрешно не иска, но заради него го прави, а той естествено гледа да си задоволи фантазиите и не мисли за последствията"... Накрая се оказва или, че не е кой знае какво изживяване за мъжа или иска да го прави още пъти, а жената се чувства меко казано като к****, използвана като с*** кукла, без да се зачита достойнството и чувствата и. И после някой тук ще пита от къде е дошъл проблема, ами дошъл е от там, че не винаги трябва да се мисли с половите ни органи само и да бъдем егоисти. А последствията от нещо такова могат да варират от това никога да не можеш повече да правиш с*** с жена си (в случая), до психологически травми, до въпроси, защо с такава идиотщина си провалил нещо хубаво (дори и скучно да е било, без твоите искания за тройки), до разводи, раздели и т. н.

5.   Нормално е да чувстваш това, което чувстваш. Явно обичаш жена си.