Обсебване
Аз съм женен мъж на 35 и преди 2 години попаднах в житейски водовъртеж. Срещнах една жена, колежка на съпругата ми. Още при срещата усетих, че ме гледа все едно иска да ми свали панталоните. Аз не си падам по такива изпълнения, особено между познати. Но пък жената ми изглеждаше доста начетена, образована. Така да се каже - хранех уважение към нея като човек още преди да почне да се държи така. Тя също е семейна. Незнам какво им става на жените понякога. Изглежда от време на време ги засърбява някое място, ама на тази възраст вече би трябвало да са улегнали нещата. А тази все едно искаше да ме изнасили още на масата. Да го кажем така - засегна ми мъжкото достойнство. Прозвуча като - 'Хей ти можеш ли или не можеш тук да ме опънеш? '. И това пред жена ми на масата. А жена ми не е човек, който ще се поддаде на каквото и да е влияние и усеща нещата, няколко пъти я погледнах. Ама тя като че ли нищо не забелязваше или беше като хипнотизирана. Е вбесих се, щото отдавна сме женени, пък тя да не се усеща какво става пред нея. Но докато се усетя бях направо луд по колежката й. Най-вече - предизвикателното й поведение - хаха, ти не можеш да мръднеш. Така ми кънтеше в ушите. Започнах да търся някакъв контакт с тая жена, за да си изясня нещата, но все повече се залисвах по нея(а тя не е нищо особено, жена ми е много по-хубава и жизнерадостна от тази даркуомън). Но единственото, което получавах беше уклончиви отговори, които изтълкувах като мълчаливо съгласие да продължа. Така до пролетта на тази година, когато дамата получи букет с цветя и бележка с писмено обяснение от мен, която... беше веднага предадена на съпругата ми.!!! Е, направо се изприщих. Не че не съм го очаквал, но така с усмивка и с добро настроение да ти извъртят такъв номер. Достойно за енциклопедията. Докато обяснявах, че не аз съм авторът на бележката просто усещах, че червата ми се обръщат от гнусотията на ситуацията. И то за нещо, което наричах - великата единствена любов. Границата между любов и отращение е толкова тънка. Това беше изпитанието за мен и не мисля, че го издържах. Поддадох се. И причината беше - засегнатото мъжко достойнство - как може да смачкате един мъж- ето така като го предизвикате сексуално и след това занесете неговата реакция на жена му.
Единственото щастливо нещо е, че ограничих загубите до моите душевни терзания. Които не подлежат на описание. Сега животът ми продължава в нова/стара минорна тоналност. Последните 4 месеца ходех като сомнамбул. Чак сега намерих сили да подредя някои неща и да направя планове за бъдещето. Продължавам да вярвам във великата любов, която в моя случй беше великата илюзия и знам че за мене е приключено с експериментите. Как да няма толкова наранени мъже и жени, като хората постъпват по толкова егоистичен безотговорен начин. Може би това е новото общество - на тотални егоисти. Защото какво освен егоизъм и лични сметки могат да мотивират едно такова безсмислено поведение? Какво спечели който и да е от ситуацията?
Публикувам това единствено, за да се знае, че и такова има. Иска ми се да остане изолиран случай. Но ако на някого му се случи, да знае - преживява се. Трудно, но се преживява.

Коментари

1.   Аз пък си мисля, че жена ти те е изпробвала да види дали ще се поддадеше, уговорила е нейната приятелка да ти се натиска и да ти види реакцията! Какво да ти кажа брат, жените са подли същества и то много!

3.   И какво се очаква от нас - да ти съчувстваме и да цъкаме с език как тая лоша жена те е оставила с пръст в устата, че и жена ти за малко не е разбрала колко си податлив на изкушения... Горкичкият мухльо, зарежи тия безмислици за голямата любов, само голямото чукане ти се е въртяло в главата (и межсу краката) през цялото време.

5.   Май сам си си го внушил, не прочетох жената да е казала, че си й бил тръпка. Погледи бля-бля все едно казвала... ама ти чу ли да го казва? През цялото време си си внушавал и сега... ололе :))) Съжалявам да го кажа, но и за мен си мухъл. Кой знае как си досаждал на жената с измислиците, които си си внушил. Щом е стигнала до там да даде букета на съпругата ти, значи в чудо се е видяла. Много искам да чуя историята от нейната страна... И знаеш ли жена, ако изпитва такива чувства не се дърпа две години, както сам казваш интелигентна е и не е искала грубо да те отреже, за това е отговаряла уклончиво... но ти си пекалено самовлюбен и не си разбрал. Логична развръзка и доста фина при това. Браво на жената. А за теб какво да кажа... реши си за себе си... Ако съпругата ти не е голямата ти любов, просто не й губи времето докато се оглеждаш.

6.   Ти сам си прецакал нещата, жена ти не е виновна, замисли се ти също би искал да бъдея 100% сигурен в нейните чувстваи ако имаше възможност би ги тестшал колкото и да отричаш. "Засегнато мъжко достойнство", сериозно? ! Още при първото изкушение си се поддал, а уш вярваш ш голямата любов, не се ли основава тна вярност към патньора, не на това да докажеш колко си мъв на друга жена и то по думите ти непревъзхождаща по нищо твоето момиче. Много се дразня на такива като теб, след дъвд качулка, ами и смеея да обвиняваш жената, че на теб са ти слаби ангелите.

8.   Добре де, кажи какво е станало като резултат - жена ти те е напуснала ли? Какво е казала, разделили ли сте се?

Има голяма вероятност номер 1 да е прав/а. Проучи това. Най-малкото защото ми се струва многоо съмнително онази така да те е гледала, пред погледа на жена ти. Съмнително ми е, или пък може би ти си си въобразил как те гледа, знам ли...

9.   Пич, някои жени така си гледат. Веднъж една мацка я питам добре що ме гледаш така сякаш искаш да ми скочиш и тя ми обяснява, че поради незнайно какви причини много мъже така я възприемали и ми се извинява.

10.   Ами пич, честно казано ти сам си си виновен. Не те упреквам или нещо подобно, просто това е положението. Хем казваш, че обичаш жена си, хем от един поглед и се вкарваш в най-различни филми. Важното е, че до колкото разбирам ти се е разминало. Все пак идеални хора няма.

11.   Да те цитирам: " Границата между любов и отвращение е толкова тънка. "... Сигурно жена ти наистина е била страшно отвратена от теб.. Освен това си и нагъл - говoриш за любов, пък искаш да чукаш "даркуомън"-а...
Номер 3 - много точно написано!

12.   Напълно съм съгласен с номер 1. Тя се е наговорила и ти е направила номер за да те изпробва.

13.   Ти не разбираш ли, че тя ви е завиждала и ти си се хванал на въдицата и като някой глупак. Направила го е с цел да ви раздели, но след като сте останали заедно, това направо я е убило. За в бъдеще, ако патката ти заплаче за нещо чуждо, винаги избягвай познати.

14.   Авторът съм, попаднах случайно на темата.
Благодаря на всички. И всички са прави. Номер 1 е прав по принцип, но в случая не е така, проверих доколкото можах, не съм бил тестово магаре, номер 9 е писал, че някои така си гледат - и това е вярно. Мнението на номер 13 е твърде вероятно, благодаря Човек. Освен, че е твърде вероятно, такова обяснение най-добре ми се отразява. Все пак благодаря за тежкия урок, който получих. Доста раздвижващо ми подейства - "мисля - следователно съществувам са казали". Доста мислене хвърлих все пак.

15.   Авторът - вече окончателно се убедих, че много, много съм грешал и всъшност съм искал да се съешавам с някакъв изрод. Наскоро видях снимката й някъде в интернет и не можах да повярвам, че съм харесал подобно чудо. Тотална дисхармония лице, тяло. А познавам толкова хубави жени. Какво нещо само. Какво нещо е живота.

16.   Авторе, много комплекс, бива ли така да се говори за жена.
Като чета какво си написал знам едно, че тепърва ще я преодоляваш.

17.   Ако беше даркуомън щеше да те чука без никой да разбере. Ти си влизаш сам в някакви филми. Не е имало никакви сигнали от нейна страна, на теб така ти се е искало. И на нея не и прави чест, могла е да ти обясни и да ти спести унижението. Ти нали това го нямаш вече за човек?

18.   За каква любов става въпрос тук??? - Любов към жена ти щеше да е, ако беше игнорирал познатата ти още първите мигове!!! ;)