На повикване...
Здравейте.. момиче съм от Перник на 20-уча все още, не съм спала с много момчета до сега само с 3, имам се приятел от 1 година и 3 месеца обичам го ии правя всичко възможно да съм с него и той ме обича и не спира да ми го казва, но в действия не го виждам това ''ОБИЧАМ ТЕ''

Не можем да се виждаме, обстоятелствата са такива, когато аз искам да го видя не мога, но когато той иска аз винаги съм свободна и бих се определила като ''руса на повикване''. И по празниците няма да сме заедно аз у дома, а той някаде из БГ. Вече съм напълно объркана не знам какво да правя с него, обичам го, говорили сме много пъти, но нищо една седмица и вече забравя....е кажете нещо само да не е да го зарежа, защото не ми е по силите...

Благодаря предварително...

Коментари

1.   Аз съм в абсолютно същото положение !!!! Хора помагайте

2.   Mоже ли да кажеш как се казва той?? нищо повече? аз имах земане-даване с 1 от перник-аз не съм и аз му бях на повикване-ако можеш да кажеш име

3.   Просто седни и поговори с него,покажи му,че така не става.Когато види,че има(дори и минимална) възможност да те загуби ште се промени.

4.   Аз бях също като теб и то цели 5 г. Когато аз му званях се е случвало дори да не си вдига телефона ,даже много пъти.Но когато той звънеше ,аз бях винаги готова, докато дойде момента и спря на цяло да го вдига. Моят съвет е да го забравиш ,макар да ти се вижда невъзможно.Човек, когато обича винаги намира време за другия, независимо в кой край на Б-я е.Ако те обича ще те намери. Просто съдя по мене си, защото аз обичах....но той не.Пропилях си живота заради нищо, заради една слабост, наречена празна любов.

5.   А той по каква причина няма да бъде с теб? Работа?

Ралф

6.   Момичета, не виждате ли, че сценарият е еднакъв за много от нас ? И аз съм на повикване. Сигурно попадаме все на мъже-егоисти, знам ли...Че тях няма да променим - няма- НИЕ трябва да променим собствените си критерии и самоуважение, а дотогава - ще си кютим и ще си страдаме. Е, аз като начало мисля да скъсам с моя и да поживея малко самостроятелно, поне докато не срещна мъж, който да не се отнася с мен по такъв начин. Все пак има и свестни , нали ?

7.   Просто трябва да им покажем че не сме тяхна собственос.Аз това направих и сега като звънна ми се вдига,няма тъпи оправдания,просто разбра,че ако иска да е с мен трябва да се държи като хората.Не вдигаите 1-2 пъти,като попита защо,кажете бях на кафе с приятели или ми не ми се говореше и след 2-3 път вече ще го е страх ,че те губи.Ако пък продължи така значи не те заслужава.

8.   МИ не го зарязвай щом неможеш.Ако беше, някой, който те обича само една грешка и щеше да му биеш шута нали?Ама нали тоя тип те третира като компаньонка и си много влюбена.От къде се навъдихте толкова глупави момичета немога да си обясня.
Оправяй се бе не занимавай хората с глупоти

9.   Ей 6 да има свестни, обаче не ни забелязвате.Ама и да стане това няма да ни обърнете внимание.Просто сте си такива и не се заблуждавай няма да се промениш нито ти нито, което и да е друго момиче.