Вече,не разбирам
Така може би това, ще е поредното клише, но слушах доста мнения преди да пиша тук и нищо не помогна. Така аз съм момче на 17 имах връзка с момиче на моята възраст 8 месеца. Скъсахме, поради ревност от нейна страна и след това не се виждахме 2 месеца понеже аз бях на море тя на село, всичко между нас вървеше идеално, обичахме се истински, в което съм убеден. Като си дойдох от морето трябваше да ходим на училище и на първия учебен ден се видях с нея(от един клас сме). В мен всичко изтръпна, като я видях. Писах и на същата вечер и тя ми призна, че още ме обича, както и аз естествено. Излязохме, целунах я после още няколко пъти се повтори и тя каза, че и е нужно време. Естествено аз се съгласих(беше обвързана). Всеки ден в клас се целувахме, тя плачеше понякога. Мина месец, попитах я и все имаше оправдания, казах и че ако ме обича би била готова, срещах тишина. Стана вече 2 месец тя отново плака, аз и предложих преди няколко дена, на колене с цвете. Каза, да потърпя още мъничко, че ме обича и всичко ще е наред много скоро(така казваше и преди). Каза, че не го обича другия той е също така от селото имала симпатии. Дали не иска да го остави и какво прави щом ме обича се надявам да ми помогнете, много съм говорил с нея но не мога да я разбера вече.

Коментари

1.   Оох, деца, деца...да ви имам проблемите...

2.   Не я насилвай, остави я малко да си поеме въздух и изчакай, ако те иска ще дойде...

3.   Ако не се обичате, само те върти на пръста си. Ако наистина се обичате взаимно, почакай!

4.   Изгубих си 2 минути, докато го прочета...

5.   За какво по-точно трябва да чакаш?
За едното ***** ли е всичкия зор?
За това ли живеете вие??
Много правилно ти е отговорила с мълчание.
На два пъти споменаваш, че тя плаче...плаче от тебе, заради отношенията си С ТЕБЕ ли? Защо вместо да се терзаеш кога и дали ще правите секса, не се замислиш дали това момиче е щастливо от вашите отношения, щом плаче...

6.   Изгубена кауза... на тая възраст повечето момичета не знаят какво искат и изживяват всичко като сцена от сапунен сериал... за жалост и твоето момиче е от тези и няма смисъл, обречена ви е работата. Липсва всякаква трезва преценка и разум, като поотраснете малко всичко ще си дойде на мястото... почерпи опит от цялата ситуация и разбери, че каквото и да правиш за човек, който е иди ми, дойди ми и само увърта и протаква нещата, разчитайки, че времето ще коригира всичко, без никакви усилия от съответната страна, просто не си заслужава усилията.

7.   Най ме кефи как първите 3 коментара казват на въпросния младеж да почака. Той споменава в изпълненият с много граматични тест, че момичето го кара да чака, и "да потърпи още мъничко". Колко още да чака горкото дете?

8.   Към номер 5 не е за ****** не си разбрал

9.   До 5-Защо бе, мадам... нещо лошо ли има в секса... Да гледат заедно звездите ли е паднал на колене пред нея, с цвете в ръка? Или да четат сонетите на Шекспир? На 17 години за деца ли да мислят!

10.   Ако можеш изчукай я и ще видиш че тя ще те гони тебе, а не обратното.