Кой какъв е?
Всичко започна от едно парти. Аз на ергенско,жена ми на моминско. Бяхме в различни заведения, но част от жените дойдоха към 2 часа при нас мъжете. Заговорих се с една от тях, която не познавах, но се оказа, че тя ме познава и до преди малко е била с моята жена. От дума на дума тя ми бръкна в гащите и се озовахме у тях.

После беше сватбата, аз и пратих SMS "Наздраве", тъй като беше на друга маса. Нямах никакви намерения, но след 2 дни пак се чухме и пак си легнахме. Жена ми разбра, че кръшкам и ме изгони от вкъщи, ядосах се и си тръгнах и пак се обадих на Курвата и така 10 дни.

Между временно се виждахме с жена ми по за час през деня, но аз пак ходех при калтака после, но без тя да знае къде ходя. Разпечатката от телефона ми пристига в нас и жена ми вижда всички
разговори, а и имах глупостта да е вкарам мастията в групата си и винаги да е набирам аз.

След това моята жена ме вика в къщи и ми държи сметка и даже разбира с кои се виждам. Осъзнавам грешката си, моля е за прошка и се връщам у нас, като си поемам всички критики и поднасям безброй извинения и се кълна, че няма да се повтори.

Прие ме, но се оказа, че вече и тя си има друг, пише си постоянно SMS-i с него пред мен и е доста сдържана в приказките си. АЗ пътувам и по 10 дни ме няма у нас, а през това време тя е с него, по заведения ,хотели и барове, без да и пука дали някой ще е види, за разлика от мен, който се криеше никой да не ме види. Така си откара около 40 дни моята "вярна" жена.

После си призна и се разбрахме, е доста спорим, та и за това пиша!!!!! Кой какъв е? Как определяте нея и как мен?

Коментари

1.   Ами дала ти е заслуженото,браво на жената,поставила те е на мястото ти!Сега или започвате отново на чисто,или приключвате

2.   Жена ти, напълно я разбирам, не разбирам само защо пак те е приела.

"От дума на дума тя ми бръкна в гащите и се озовахме у тях"

Ако беше мъж на място и държеше на жена си, щеше да си го държиш в гащите. Ноо, ти не издържа нали? Трябваше да си начешеш крастата, като разгонен пръч с разгонената коза!

И ако позволиш да те цитирам ти си: "Калтак", "Курва", "Мастия"

Нищо лично, просто мое мнение...

3.   За теб е повече от ясно кой какъв е. А ето и мойто мнение. Курвата си е курва, няма спор. Ти си типичен кръшкач, уверен, че ще му се разминава винаги. Не се съмнявам, че пак ще кръшнеш. А жена ти е мацката с наранената гордост. Затова ти го е начукала публично.

4.   Не одобрявам изневярата като отмъщение за друга изневяра (визирам постъпката на жена ти), но ако това е единствения начин да ти покаже как се е почувствала, като го причини и на теб, правилно е постъпила. Ако сте семейство, не заради любовта, а заради някаква прагматична причина, защо не се разберете всеки да си кръшка, но дискретно и отговорно, по отношение на болестите? Тогава няма да се чувствате предадени и наранени.

А на въпроса ти кой какъв е - нормални хора сте и двамата. Мъж и жена, които не се обичат.

5.   Каквото си си търсел си го намерил! Браво на жена ти, ако бях аз обаче нямаше да те прибера.

6.   Ти кво се ебаваш с нас, бе малоумник. Как мислиш, дали ти се връзва някой, а? Фантазьор.

7.   Абе много измислено ми се струва това....Мисля,че историятра трябва да е в друга категория...
Пък ако е вярно....толкова по-зле за теб и такива като тебе...

8.   Рядко давам подобни съвети ... за съжаление не успях да прочета останалите коментари. По начина по койно назоваваш другата жена ми става ясно що за чавек си. Та ако аз бях на мястото на жена ти ... да съм те оставила, колкото до нея сигурно се е хванала с някой на пук.

9.   Теб те определям като огромно лайно и напълно оправдавам нейната постъпка. Тя има пълното право да постъпва по този начин щом ти си такъв "мъшкар". Даже според мен те наранява твърде леко.

10.   Мисля, че си доста неграмотен! Останалото (очеИзвадното) няма да го коментирам.

11.   Еми и двамата сте си лика прилика, и щом се търпите къв ви е проблем?

17.   Ти си глупав редови смешник, а тя е умна и истинска жена. Евала