Несподелена любов
Здравейте!
Ще ви разкажа моята история и надявам се да получа ценни съвети от вас, забелязал съм, че тук има хора от които да научиш нещо, или да получиш съвет! Запознах се с едно момиче в нета, много си допаднахме, но когато реших да я поканя да излезем и и казах, че я харесвам, получих отказ от нея! Проблема, според нея и бил в това, че тя е на 33 г. а аз на 29! Предишния и приятел също е бил по малък от нея и я е наранил жестоко, и сега я е страх, че и аз ще направя същото, страх я е да се обвърже с по малък. Обаче, преди това е имала гадже който е бил много по голям от нея, и пак я е наранил! Аз се опитвам да и обясня, че годините не са от значение за една здрава връзка, това си е до човека! Също така има комплекс от това как една такава връзка се възприема в очите на хората! Аз и казвам, че това са глупости, че няма нищо лошо в това, че е по голяма, пък и разликата в годините ни не е толко фрапираща, обаче тя си знае нейното! Кажете ми какво да направя, как да постъпя за да я накарам да се видиме? В безизходица съм, помогнете ми с някой ценен съвет! Благодаря ви, че прочетохте моята кратка история, бъдете живи и здрави!

Коментари

1.   Здравей. Аз имам сходна с твоята история но аз съм по големият. Тя не искаше да излезе с мен, но аз бях упорит продължих да и пиша. Показвах и разбиране и уважение. Питах я и я карах тя да споделя с мен, когато правеше това аз се стараех да и дам ценен съвет. Тя е наранена и и трябва време за да се отърси от болката която е в нея. Ти трябва да си търпелив и да не я притискаш пиши и показвай й колко я цениш. Трудно ще е но не трябва да се отказваш. Не знам и аз какво друго да те посъветвам, но аз така правя и тя започва да поддава, но вече 3 месеца от както се познаваме едва на третият тя пое инициативата за тези месеци само 5 пъти сме се виждали на живо. ТЪРПЕНИЕ е ключовата дума. И да не преставаш да общуваш с нея, но пиши и по общи неща. Пожелавам ти Успех
м30

2.   Здравей! Искам да ти кажа, че Аз съм на 31, а жена ми на 39 имаме детенце на 2 и нямаме никакви плоблеми с хорски коментари и подобни. От 7 години сме заедно и тази разлика е забравена от самото начало. Не се отказвай дай и примери като нашия. Успех

3.   Според мен си търси оправдание да те отреже. :(
Намери си друга, която поне да може да казва "не" като хората!
Успех! (:

4.   Номер 1, аз съм търпелив и упорит, дано да я спечеля! Номер 2, много примери и давам за такива двоики като вашата, още повече, че брат и е на 32, а е женен за жена на 40, обаче тя си знае нейното! Има и друго, нейните родители са правили големи проблеми на брат и, че си е взел толко голяма жена, и може би това я притеснява и нея, че и на нея ще и правят проблем! Но все пак, тя е жена над 30 и би трябвало да не позволява на родителите и да и се месят в личния живот! Номер 3, може и така да е, въпреки, че тя упорито твърди, че само годините са проблема за нея! Времето ще покаже ;) Благодаря ви за съветите!
От автора!

7.   Подкрепям номер 3:

Авторе: Ти си на почти 30 годишен мъж и ако до сега не си разбрал, че ако някоя жена те отрежи причината никога не е в нея, значи имаш проблем. Ти знаеш ли, че от нета е идвала жена на 2500 км при мен, без да ме познава? ! Качи се на самолета и дойде, но явно ме хареса. Мислиш ли, че три години разлика биха спрели нечие сърце да обича? ... Ако беше на 15 години щях да те посъветвам, но ти си на 30, отговора го знаеш по добре от всеки друг, който е писал тук, просто те е страх да погледеш истинатан в очите.