Къде греша ?
Здравейте, Значи моята история е такава, не знам къде греша с подхода към момичетата, да уточня аз съм на 19 години, от 2, 3 години насам нямам сполучлива връзка. Тоест винаги нещо се обърква, има случай в които добре нали тръгваме и изведнъж ми казват "Нямам тръпка", но сега става все по лошо и по лошо след 2 срещи се случва същото. Възможно ли е от това, че не го играя труднодостъпен, дали момичетата губят интерес към мен? В днешно време е модерно момичетата да тичат, след някой който ги наранява и се дърпа. Мисълта ми е, че за да ми се повтаря едно и също нещо много пъти, вината е в мен. Аз винаги се държа адски мило с тях, не знам дайте съвети, как да се държа от сега нататака, как да не ставам безинтересен!? Благодаря, предварително!

Коментари

1.   Не бъди толкова лесен за момичетата, недей веднага на първите срещи да показваш интерес. Дръж се естествено и просто си общувай с тях. Ако е писано да стане връзка, тя ще ти го покаже! Стойностните момичета преценяват в дългосрочен план, когато са опознали човека до себе си достатъчно! :)

2.   Първо когато отиваш на среща с момиче не отивай с нагласата да правиш всичко възможно, за да я сваляш. Бъди непукист, отпусни се, колкото и трудно е и говори с нея за някакви по общи теми и постепенно задълбавай. Също така прочети в интернет за езика на тялото, така ще знаеш дали момичето изпитва някакви симпатии към теб. Ако почне да си гледа много често телефона или часовника, значи това за което говорите и е омръзнало и е скучно и е време да смениш темата за разговор. Като цяло я накарай тя да разказва повече за себе си, това жените го обожават, да се изтъкват при което ти се прави на изненадан направи й някой друг комплимент, но не прекалявай, защото ще стане прекалено и ще й омръзне.
И най-важното стойката, в която си застанал трябва да излъчва самоувереност, тоест не стой свит или прегърбен. Общо взето това е основното останалото ще го разбереш сам как става! Довери ми се много мъже правят тези грешки без дори да го осъзнават, защото това е на подсъзнателно ниво, ще ти кажа само че 70% от общуването между хората е чрез езика на тялото, това е официално проучване. Запомни също, че жените обичат не с очите, а с ушите, тоест казвай им това, което искат да чуят и ще бъдат твои! ;) Успех, приятел!

4.   "Възможно ли е от това, че не го играя труднодостъпен, дали момичетата губят интерес към мен? "

Отговорът ти се състои във въпроса. Но и не залитай прекалено много в другата крайност. Търси златна среда и имай предвид, че тя не си стои на едно място, а постоянно си сменя мястото, като понякога дори почти стига до крайности. Но ти винаги трябва да се придържаш към нея. Там е най-голямото майсторство - във всеки един момент да знаеш къде е тя, което не е трудно и си става от самосебе си с практиката.

5.   От Автора!
Добре обяснете ми какво значи труднодостъпен, как да я играя тази роля, за да не губят интерес. Може би това е грешката, че не я разбирам. Как според вас трябва да постъпя, да я режа следващата? Как да се държа като цяло, дайте съвети някакви :)

6.   Горните коментиращи достатъчно ясно и подрбоно са ти обяснили. Пък и ти малко трябва да импровизираш, не чакай някакви готови правила и конкретен алгоритъм, по който да действаш като робот, все пак си човек, отпусни се малко, бъди естествен, не бъди настоятелен. С малко опит ще се нареди всичко, спокойно.

http://pickup-project.net/

Тук има и други съвети