Писна ми от тази игричка...
Скарах се с приятел към когото имах малко по-силни чуства понеже разбрах че е с друго момиче а в същото време така се отнасяше с мен че аз хлътвах все повече и той го знаеше но не ми каза нищо според него"за да не нарани чуствата ми". Добре. Опитах се да приема нещата и да си запазим приятелството и аз не знам за какво. Но почне ли да ми говори за нея откачам. Пет пари не давам за това кога ще се видят, какво ще правят (от различни градове са и не се виждат често.. ) направо имам чуството че го прави нарочно понеже аз му казах че харесвам едно момче (което си е така но това момче не е той.. ) и много често ме пита как вървят нещата с него, дали вече съм влюбена в него... Според него не иска да ме забуги като приятелка, била съм му ценен човек но на мен започва да ми писва от тази игричка. Понякога се държи все едно онова момиче го няма, друг път все едно е по-влюбен от всякога. А определено доста от разговорите ни излизат от границата приятелство и едва ли на онази госпожица биха и харесали. Не мога да си обясня след като е с нея, след като между нас не може да има нищо понеже сме доста далеч един от друг за какво ме търси, за какво се прави на толкова добър и привързан...? Толкова ли му е скучно..? То бива да си играеш но все някога се изморяваш но той не... няма спирка. Каза ми че ако сме живеели на едно и също място щал да избере мен.. Егати, това мъж ли е, не ми пука за онози, но как би се почуствала тя ако разбере че ми е казал това? ! Не мога да разбера дали просто не знае какво иска и кого иска, играе си и с двете или ме държи за резерва... Едно ми е ясно, трябва да му бия шута колкото се може по-скоро.

Коментари

1.   Голямко му е егото

2.   Изпрти й анонимно съобщение с вашите разговори. Така ще я разкараш. Той може и да се поразсърди малко, но ще му мине...нали сте приятели... И щом би избрал теб пред нея, когато тя се разкара, ще останеш само ти! А какво е това оправдание, че сте от различни градове... Защо не се преместиш в неговия град? А инали тази другата е от друг град?
И как така ти казва, че би избрал теб, а в същоъо време ти говори, че е влюбен в другата? Или ти само така предполагаш, че е влюбен в нея? Колко време имате отношения и колко време с онази?

3.   Това, че ти е казал, че би избрал теб, ако сте в един град, си мисля, че го казал отново, за да не наранани чувствата ти... Нали и другата е от друг град, а не от неговия. Защо тогава е с нея, а с теб иска да си запази само приятелски отношения? Или нещо не съм разбрал разните дистанции между теб и него и нея и него...

4.   Няма как да се преместя понеже аз не живея в България, ходя си само лятото. Не ми е проблем това че не мога да го имам един вид. Като мъж определено съм много разочарована от него и каквото и да става не бих излиза с него. Като приятел става. Дразни ме факта че трябва да ми казва колко много му липсвала, как би дал душата си на дявола за да е с нея след като преди точно 2 месеца ми ги говореше същите и на мене и след като ясно му казах че моите чуства към него са по-силни от приятелски, или поне бяха защото тотално почвам да се отвращавам от поведението му. И аз съм му ей така, не знам и аз за какво. Може би за да му правя компания докато тя не мине на линия... Пълен идиот.

5.   Искрено съчувствам, защото съм бил в подобна ситуация... Явно не е малък, но държанието му е незряло... Кажи му че не ти е приятно да ти говори за нея... Ти кога призна чувствата си към него? Имало ли е нещо повече от приятелство между вас?

6.   Според мен си губиш времето и ако едни взаимоотношения те натоварват е по-добре да ги прекратиш. Така както описваш нещата между вас или няма да има връзка или връзката ви ще е паралелна, т. е. момъкът ще тъче на два стана, а ти ще си мислиш, че е избрал теб - помисли си дали точно това целиш!

7.   Ами замисляла ли си се, че "тя" може да е измислица?
Ти сама спомена, че първа си заговорила на него за момче, което уж харесваш. Той просто иска да те дразни.

8.   Ти на колко си? на 17? Щото историята ти звучи като на някоя гимназиална кифла... ако си по-възрастна, тъжна картинка. Обичаш го, той си играе с теб и ти му се връзваш на всяка дума. Изтрий го от живота си, освен ако не искаш да продължава да си те държи на каишка и така с месеци, години... абе докато му се връзваш ;)