Един път 'обичам те ' ,един път "не искам да сам с теб"
така аз съм мъж на 32 а тя е на 24, имаме връзка от 6 години всичко бе идеално в секса в отношенията ни, във комуникацията между нас, , и от както се върнахме от англия, , там работехме на бригада заедно 4 месеца и с групата която заминахме бяхме 15 момчета и ние нали като двойка и сякаш като видя тя толкова много момчета и сега е друга каза ми че си иска свободата и да си живеела сякаш с мен е била като в затвор от тази англия всичко се срути между нас сега вече не е тя а аз откакто сме заедно не сам я удрял или псувал всеки път с разбиране сам подхождал кум нея и вчера ми каза че искала време за са реши дали да е с мен моля ви хора дайте някакъв съвет, незнам и аз какво става вече става

Коментари

1.   Чисто и просто ти е изневетила с някое от другите момчета, или в най-добрия случай има забежка с някого. Имам приятелка която след една бригада заряза гаджето си поради по горе описаните причини. Сега той е 200 пъти по-добре от нея. Дай и времето което иска!

2.   Как успявате да напишете цял разказ без нито една точка, запетая или главна буква!? !

3.   Не съм сигурен, но мисля че нямате бъдеще заедно. Когато искат да те разкарат, винаги така започват, че им трябва малко време.

4.   Приятел съжалявам но каже ли че иска време почваи да свикваш че сте вече разделени, казвам го от опит. Наистина съжалявам но се оглеждаи за друго вече, знам и че няма да ме послушаш ще се бориш ще се правиш на маимуна както бях и аз докато не разберешче всичко е свършило, и ще си кажеш имаше един дето миго каза ама не слушах и само ядове си създадох. От патил и минал през това.

5.   Колкото и тъжно да звучи нещата за мен стоят така - взел си мацката от ученическата скамейка, най-вероятно си и бил първия, сега тя е пораснала, видяла е, че има и други мъже, решила е да вземе своето от живота т. е. да си походи. Историята ми звучи твърде познато защото това се случи на мои познати, разликите са две, те имаха брак и дете, възрастовата им разлика не беше толкова голяма. Резултатът беше същия, мацката тръгна да си взима нейното, пичът реши да прави същото, останаха си семейство заради дете и разни други удобства, но ти се сещай какво е това семейство и си помисли искаш ли и твоето да е такова.