Забърках се с едни гадове във фейса
Здравейте, проблема е че се псувах с едни оръфлеци във фейса и то от много време се псуваме и съм ги прайл луди тия кретени, обаче отнякъде разбраха кой е баща ми кво бачка, всичко и сега ме изнудват че ще му пратят мои снимки, където пуша трева, където съм пиян и се лигавя по купони и мои коментари където съм го наричал скапаняр, изрод и всякакъв, аз ги изтрих обаче те са ги запаметили баси и ми ги копират даже, и ме заплашват да му кажат, имат му и телефона, не знам откъде са го взели обаче работата е много зле, а тия снимки и нещата които съм говорил определено не искам да ги вижда, защото ще ме убие направо! Как да се оправя, аз продължавам да ги псувам, прая се че не ми пука, обаче ми казват или да се срещна с тях и да сме се разберяли по мъжки квото и да значи тва, сигурно да се бия с тях, или му пращат всичко. На тва отгоре са по-големи момчета от мене, единия е на 24, другите двама са на 19-20, а аз съм на 16, ако си изтрия фейса все тая те му имат телефона, имат адреса ми баси, не знам какво да правя вече да се отърва от тия адски съм изнервен не знам кво са намислили, докладвал съм ги, и все тая! Ако някой има идея да каже плийз!

Коментари

1.   Горкия, не знам как да ти помогна, но ще ти пожелая успех и да пишеш какво е станало!

2.   Aми така е, затова пикльовците не трябва да се отварят на по-големи от тях, всяка жаба да си знае гьола!

3.   Мой човек слушай сега, спокойно има изход от ситуацията! Заплаши ги, че ще се обадиш в полиция заради това, че те заплашват и изнудват, ето какво казва Наказателния кодекс:

Чл. 213а. (Нов - ДВ, бр. 62 от 1997 г.) (1) Който с цел да принуди другиго да се разпореди с вещ или със свое право или да поеме имуществено задължение го заплаши с насилие, разгласяване на позорящи обстоятелства, увреждане на имущество или друго противозаконно действие с тежки последици за него или негови ближни, се наказва с лишаване от свобода от една до шест години и глоба от хиляда до три хиляди лева.

Копирай всички техни съобщения и направи им снимки също и ги предупреди, че ако не се спрат отиваш в полицията!

4.   Съветът на № 3 е точно на място. Допълвам - и занапред по-умната с всичко, което изнасяш в интернет. Не се знае кой и за какво ще го използва.

5.   На базата на начина ти на изразяване, си мисля че няма да е зле да ти хварлят един бой ейй така просто профилактично...

6.   Браво на номер 3! Това е начина. Послушай го!

7.   Отивай в полицията и им кажи това, опитват се да те изнудват!

9.   Ами... Тъпи неща си направил. То вярно си си правил кефа, ама... виждаш сега до къде си стигнал.
Успех с оправията (въпреки че ти си виновен в случая) и умната следващият път.

12.   Старо, но златно, дано повече хора го видят:
http://spodeli.net/19/story-34253.html

#3 хубаво ти е казал.

17.   Наакал си положението здраво. Като се правиш на велик пред по-големи така е. Радвай се, че до сега не са те спукали от бой, защото това заслужаваш. Аз като бях по-малък, ако кажех нещо на криво на по-големите, си изяждах боя и точка, а вие сега се правите на отворен и на големите мъже, а после ревете като се стигне до последици. Бъди мъж и следващия път мисли какво може да стане след необмислените ти действия.
Pr0cK

20.   Отивай в полицията и даже според мен кажи на баща ти, ти си му син.. да знае за какво става дума и ще ти помогне.. или ако не искаш да рискуваш отивай в полицията веднага

21.   Ами аз ги заплаших с полицията обаче ми излязаха с тва че и аз съм ги заплашвал и псувал и съм щял сам да се прецакам, не знам какво искат от мене то работата опира или да се бия с тях или баща ми да ме пребие ако разбере за ганджата, никак не става!