Превърнах се в измамница... като всички тях
Чудя се как да започна...
Винаги до сега съм се съобразявала с хората, себе си поставях на последно място. Търсех истинската любов, но намирах мимолетни връзки с несериозни използвачи.

Не усетих кога и аз се превърнах в такава. Когато намерих истинската си любов, вече нямах нищо истинско в себе си. Въпреки всичко го заобичах с цялото си сърце. Знаех, че е въпрос на време да го предам, все пак бях се превърнала в една измамница, благодарение на всички предишни връзки (не само любовни, приятелски същи)

Времето минаваше, а той ме обичаше все по-силно и по-силно. Тъкмо бях решила, че може би съм намерила, човека с когото да се държа по различен начин, човека когото няма да предам никого. Но както става винаги в живота ми... сгреших. Тъкмо когато нещата се бяха закрепили здраво на земята, се появи той....Най-лошият от всички.

Опитвах се да се отдръпна, бягах, избягвах мислите за него, но не се получаваше. Беше се настанил в съзнанието ми и нямаше мърдане от там.

Прекратих връзката с приятеля си, по ужасен начин. Нараних го много. Изведнъж се почувствах като всички онези хора от миналото ми, който бяха наранявали мен. Сякъш беше едно отмъщение спрямо тях, но причинено на грешния човек. Почувствах се много подла.... И изведнъж се оказах при другия.

Бях твърде решена , че този път чувства няма да влагам, понеже знаех, че нещата ще са временни.Щях да се радвам ако изкараме и 1 месец.Той е от оня тип хора, който не трябва да срещаш в живота си никога. Не уважава никого, освен себе си, винаги е прав, винаги е готов да изневери, да прецака всеки за собственото си добро. Всичко негативно го притежава и въпреки всичко се захванах.

В един момент се почувствах като в плаващо пясъци, нямах нищо сигурно около себе си. И нали знаете как е при пясъците, колкото повече се дърпаш и се опитваш да се измъкнеш, толкова повече затъваш и няма как да се измъкнеш, освен ако някои не те издърпа, но в моя живот много отдавна изчезнаха хората, който биха ме издърпали от "плаващите мясъци".

Въпреки всичко сега продължавам да съм с този човек, чакам той да ме остави първи, нямам никакво достойнство вече. Паднах толкова ниско... никога не съм предполагала, че мога да стигна до тук.

С "приятеля ми" се виждаме от време на време, представя ме на хората като една красива вещ.
Непрекъснато чувам някакви приказки по мой адрес, не мога да спра клюките.

Бившия ми приятел замина за чужбина при брат си, понеже не можа да издържи да ме гледа с друг. Сега съжалявам безкрайно много за всичко, което му причиних, но е късно да си го върна. Не е честно спрямо него, особено след като така се подуграх с чувствата му.

Ще си седя до "принца" , докато не ме набие някой ден, понеже постоянно ги слушам тези заплахи.
Приятелите ми се пръснаха отдавна, а малкото който останаха ги е страх да излизат с мен, понеже той не ми дава да обикалям сама (била съм като мастия цял ден из улиците) ,а тях ги е страх от него (репотацията му е такава).

Седя си напълно сама, радвам се на някаква подхвърлена нежност...
Пропилялях си живота и щастието сама и никой не ми е виновен. Просто няма къде другаде да го споделя това

Коментари

1.   Айде сега оправдания, била се превърнала в измамница... само филми миличка-- и ти не си мн порасналалллл

2.   Не си намерила истинската обич щом си погледнала друг... явно не можеш да отказваш и си готова на всеки

4.   Да си мислила, докато е било време. Само не очаквай съчуствие, защото абсолютно доброволно и с ясно съзнание си се навряла в кафявата смес.

5.   Не ми се иска да те опреквам, но .. ти сама си признаваш, че ти си си го направила. Защо остави бившия си приятел ... аз не мога да те разбера. Имала си всичко с него и накрая се появява някъф си "принц" и всичко приключва.
Стегни се малко и вземи та го зарежи тоя. Нз защо си пропиляваш дните с него.
Пожелавам ти да намериш истинската любов и малко повечко уважение към себе си и околните!!
Хайде със здраве и весело посрещане на Новата година : ))

6.   Хубавпо е, че осъзнаваш грешките си, но само с осъзнаване нищо няма да стане. Трябва да ги поправиш, до колкото е възможно, или поне да се постараеш да не ги повтаряш!

Защо си още със сегашното момче? Какво те задържа при него? Не ми казвай, че не можеш да го напуснеш! Човек когато иска нещо, намира начини да го постигне! Така че.. какво чакаш?

Не се мотай повече, не губи време в самосъжаления, това не помага! Огледай се - животът си върви! Не го изпускай, направи нещо. Вече си направила първата грешка, като си осъзнала грешките си и съжаляваш за тях.

Сега започни отначало. Намери си нови приятели, нова любов... Тези неща не стават нито бързо, нито лесно, но те уверявам, че всички усилия ще си заслужават. Бори се, бъди търпелива и няма да съжаляваш!
Хайде с успех и не се предавай, каквото и да става! ;)

7.   Не разбирам защо се оплакваш в случая? Щом си с него значи не ти е безразличен.Ако пък ти е какво правиш с него още? На такъв като твоя не бих си хвърлила и сопола! :)

8.   Божеее звучи толкова измислено!!! Как да му се хване човек????

9.   Не смяташ ли че е крайно време да поставиш себе си на първо място, да спреш да се съобразяваш с хората, да изчезнеш от "принца" и да започнеш от начало? Това с подхвърлената нежност е тъпо. Ти да не си куче? Събуди се и вземи нещата в свои ръце.

10.   Щом този човек е толкова лош се откажи от него, защото наистина рано или късно ще те натупа.Въпрос на време е.И няма да усетиш как ше се превърнеш в една поробена домакиня, работеща само за капризите му.Губиш с този човек и то много.