Имам връзка с женен мъж и той иска дете от мен
На 32год. съм и имам връзка със женен мъж от 2год, разликата ни е 20год. Но в момента имаме разногласия. Той иска да има дете от мен, аз нямам деца. Той има 2, като 1 вече е семейно. Не живее със жена си. Твърди ,че не е спал с нея от 20год, но няма намерение да се развежда с нея,з ащото децата му не желаят.

Незнам какво да правя. Помогнете ми. Той е публична личност в града. Аз не съм семейна, но ако родителите ми разберат, ще ме убият .Много съм убъркана, даите ми съвет, какво да правя.

Коментари

1.   Лошо, на 32 г. пък да те убият родителите ти... Щом имате разногласия с този чичко, значи не си съгласна. Това че е публична личност е без значение. Когато си изясни семейното положение, тогава може да иска. А ти не се влияй от чужди мнения, просто премисли трезво.

2.   Родителите ти ще те убият?! OMG!! Та ти си на 32!?

3.   ТИ СИ ЛУДА ,АКО ИМАШ ДЕТЕ ОТ НЕГО.ПО КЪСНО ЩЕ СЪЖАЛЯВАШ.СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ НАМЕРИШ ПОДХОДЯЩИЯ -ПРОСТО СЕГА НЕ МУ Е ВРЕМЕТО.АКО ГО НАПРАВИШ ЩЕ СИ САМОТНА МАЙКА И ВИНАГИ ,КОГАТО ЩЕ ТИ ТРЯБВА ОПОРА И ОБИЧ ТОЙ ЩЕ Е ПРИ СЕМЕЙСТВОТО СИ.АБЕ Я МУ ТЕГЛИ ЕДНА МАЙНА.УСПЕХ В ЖИВОТА.

4.   Здравей мило момиче, аз ти предлагам да бягаш на далеч, защото няма никакъв смисъл. Аз бях в подобно положение като теб, даже мога да кажа същото и на финал се оказа, че е безнадежно. И ти предлаам изобщо да не му се връзваш, че щял да се развежда и т.н.. Много сме млади и живота е пред нас!
Весели пазници!
Блеър

5.   1-не те отвращава да спиш е някакъв пенсионер?
2-нали осазнаваш че така ще разрошиш семейството.
3-Ако всичко това ти харесва мога да кажа само че си УЛИЧНИЦА (предполагам че се срещаш с него заради пари а не заради чувства)

6.   На 32 си опряла до женен, а и той е на 52 - какъв баща ще става тепърва и свършиха ли се мъжете? Едва ли си мечта за родителите ти, няма да те убият, няма и да ти посегнат, но ако аз съм твой родител ще те натиря при любимия ти, па си направете рай в колиба - най-лошото при подобни сапунки е отрезняването. Какво ще обясняваш на детето, когато порасне?

7.   Ми не си у първа младост, не е лошо да си родиш едно дете, че други кандитат-бащи може и да не намериш след още някоя годинка.

8.   Здравей,преди да се стигне до дете,добре прецени собствените си сили и възможности.Имаш ли собствено жилище,имаш ли достатъчно добре заплатена работа и дали няма да има последствия от това че ще излезнеш в маичинство(ако е частна фирма има вероятност да ти създадат проблеми)и се подготви за неприятности от страна на господин Имам име в този град.Защото той не е женен за теб и ако не признае детето ще трябва да се видите в съда и няма да ви е особено приятно.
Освен това , не вярвам нещо на оправданието,че децата не му позволяват да се разведе.Големите деца имат собствен живот и не се месят до такава степен в живота на родителите си.А че не е правил 20 г. секс с жена си-ок,ти вярваш ли на тази глупост?

9.   Искам да кажа, на №5, че не съм с него заради пари. И да кажа, че за годините си изглежда перфектно. Искам да подчертая, че той не живее при съпругата си. Не съм аз причината за това обаче. Той няма нормално семейство от 20год, насам. И по скоро, жена му търпи всичко това, наистина заради парите му,защото тя е от бедно семейство и се страхува да се върне на село в мизерията. Ако вие сте му жена, само по документ, бихте ли били щастливи по този начин да имате съпруг.

10.   Зарежи го ! Ще му родиш дете и пак ще си бъдеш сама, а ако срещнеш ТВОЯ мъж, помисли дали детето няма да усложни бъдещите ти връзки. (детенцето вина няма, това да е ясно. Децата е добре да имат двама родители, нали така. Знаеш ли на какво го обричаш, когато любовта ти към биологичния му баща изчезне?).
Hе всеки мъж е готов да отглежда чуждо дете. Пък и детето един ден ще си поеме по своя път и ще останеш да си кукуваш доживотно ! Ей, жена, опомни се !

11.   Голяма грешка ще направиш.Та той ваче чака внуци.От кого ще кажеш че е детето? Цялото му семейство ще те гледа с насмешка и омраза. Ще те оплюват ,обиждат ,ще превърнат живота ти в ад.Винаги ще си останеш пропадналата с копелето.Той няма вечно да е публична личност ще остарее много скоро още повече ,тогава кой ще ти помага и подкрепя?Помисли миличка и дано проумееш ,че всичко това е безмислено ,и потърпевшата ще си само ти......пише ти го една такава потърпевша ,но без дете.Съсипах сърцето си живота си наи хубавите си години за мъж на 52г.Не прави като мен.Запомни че неговото семейство ще е винаги на 1 място,а ти ще си там в мрака и калта.

12.   Ти вземи и си оправи правописа първо, че е срамота да си на 32 и да си толкова неграмотна! Относно ситуацията ти,не ти отива да имаш вземане-даване с пенсионер, пък още повече и дете да му раждаш. Не мислиш ли,че си доста ''Объркана", защото нямаш собствено мнение и ми се стува, че си манипулирана от него.И както казва номер 11:"...неговото семейство ще е винаги на 1 място,а ти ще си там в мрака и калта. " Прави си сама изводите.

13.   От авторката: Може би не постъпвам постъпвам правилно и много хора биха ме оплюли. Но връзката ни е много силна. Имаме общи приятели, непрекъснато се събираме с тях,ходим в негови роднини на гости,аз ходя в дома му но рядко,пак казвам,че той не живее при жена си,за да не остана неразбрана. Това,че имаме пари,жилища и коли, вярвайте ми не е най важното.

14.   Към №12. Госпожо, мисля, че не е учтиво,да ми правите забележка,защото вие самата имате същия проблем с правописа. "Стува".

15.   Човече осъзнай се.Запомни едно:безплатен обяд няма!!!Няколко пъти повтаряш,че той не живее с жена си.Така до тук добре.Само че каква публична личност е той и какъв авторитет има пред съгражданите си като е над 50 години а се държи като пубертет.Без дначение къде живее.Би ли ми отговорила как ще се почувства съпругата му и децата?Бягай далеко и не причинявай мъка на хора,който нищо не са ти направили.Пак повтарям-всичко се връща един ден.Тогава недей да се питаш защо на тебе се случва това или онова.Влюбена си,но това е временно ще ти мине.Успех!!!

16.   Не мога да разбера защо убиждате човека на дъртак и пенсионер, мисля че и 50 годишните обичат агнешко да похапват той може и зъби да няма но поне има мерак.

А жени като теб има много, коя с много по-голям,коя
с арабин или негар имам чувството
че са си намразили оная работа. Но съвета ми е промени си начина на живот ако си решила да раждаш намери си някой по достоен за баща на детето ти. И УСПЕХ

17.   И какво ти пречи да си карате както досега? Щом имате всичко за какво ти е това дете? Пари, коли ,ходите по гостита...Едно дете би ти отнело много от свободата и би объркало целия ти живот.Ако някой ден господина реши да ти бие дуспата ,или замени с друга мислиш ли ,че всички тези приятели и роднини ще са на твоя страна?Прочетох всички коментари и да ти кажа №11 ти казва цялата истина....Без да се сърдиш

18.   Мила авторке, понеже се намирам в една наподобяваща на твоята ситуация, с тази разлика, че имам дете, мисля, че те разбирам.
И все пак не прави грешката да поискаш да имаш дете от този мъж.

Сега и в близките няколко години проблемът ще е по-малко очевиден, но само си помисли как ще се чувства детето ти, да кажем, в 1-ви клас, когато за баща ще има мъж на възрастта на дядовците на другите деца. Ще му насадиш комплекс за цял живот, ако изобщо господинът живее с вас, тъй като, както казваш, той дори не желае да се разведе.
Нямам думи... Този мъж си играе с теб, а ти си силно заблудена и заслепена.

Много мога да напиша още, но предпочитам да не е тук пред аудиторията, ако желаеш остави някакъв дискретен е-мейл.

Принципно мнението ми е да прекратиш незабавно тази връзка, защото е безперспективна за Теб, не за него.

Отстрани нещата винаги личат по-добре, ако ти не ги виждаш, потърси помощ от психолог, но ти имаш спешна нужда да видиш ситуацията, в която си, в истинската й житейска светлина, а не само през твоята призма- и това с цел да промениш живота си в посоката, която ще го направи пълноценен за теб самата, а не само живот- притурка към тживота на един вече застаряващ и ''уредил'' семейното си положение мъж.
Бъди разумна, мисли за себе си!
Ще се радвам, ако с нещо съм била полезна.

19.   Една наивница на почти средна възраст...

20.   И берлускони е публична личност и се разведе,Саркози също и то много по известни от твоя любовник.Тои те иска но не може да го признае пред хората,а не обичал жена си....АКО СИ НА 18 ДА ВЯРВАШ НА ВСИЧКО ТОВА ,НО ТИ СИ ЖЕНА НА 32, ТОЗИ МЪЖ НЕ ТЕ ОБИЧА ИСТИНСКИ,АКО ТЕ ОБИЧА ЩЕШЕ ДА СЕ РАВЕДЕ ДА МУ РОДИШ ДЕТЕ И ДА СТЕ ЩАСТЛИВИ.ПОМИСЛИ ЗА ДЕТЕТО КАК ЩЕ ЖИВЕЕ ЩЕ СЕ КРИЕШ ЛИ ЧЕ СИ РОДИЛА, ТОВА ДЕТЕ ЩЕ ИЗРАСТНЕ ЛИ В НОРМАЛНО СЕМЕЙСТВО С МАИКА И БАЩА ИЛИ С 2 МАЙКИ И И БАЩА.НЕ ПРАВИ ГРЕШКА.Дори и да го обичаш потърси друг ТАТКО за детето си и ще забравиш този който се срамува от теб.Бъди силна УСПЕХ