Знаете ли...
Знаете ли, колко много го обичах...Как още първият път като го видях си казах, че е най-красивото момче...че искам да бъда с него и то завинаги... щом го видех и нещо в мен се надигаше... гледах го и си мислех, колко хубаво би било да споделим бъдещето си... щом се докоснеше до мен пулсът ми се ускороряваше и ми се искаше да остана завинаги в прегръдките му... а колко вкусни бяха целуфките му... колко нежни прегръдките му... колко нежни ръцете му... как кръфта ми кипваше, от всеки негов поглед...

Знаете ли и колко бързо всичко това повехна... как ме нарани... как ме излъга...
Та той ми изневери... остана с другата... нея прегръщаше... нея целуваше... нея гледаше...
А знаете ли защо се случва така? Знаете ли защо всички мъже постъпват така? Знаете ли...? Бихте ли могли да ми отговорите... Душата плаче, сълзите текътът, ръцете треперят, сърцето, вече е на пърчета...

За такива хора прошка няма, те са убиици... убийци на мечти и на надежди, на вярвания и желания... Убиват всичко свято, което е скрито там, там някъде в сърцето... във всяко едно разбито пърченце...

А каква е присъдата? Друг? А ако той не ме прави щастлива? Как да го накарам да страда... искам да си го върна... тъпкано да си го върна... искам... искам и да плача... дълго да плача... искам да го избия от мислите си...
КАК? Та аз всеки ден го виждам... как след като ми е съсед?

А знаете ли и как искам да бъда пак там... на върха на щастието... в прегръдките му... в топлото легло.. и да гледам красивата му усмивка сутрин...

Бих ли могла да му простя... знам че съжелява... другата не е нищо повече от мен... другата не може да му е дала това което аз му дадох... знам...
Да вярвам ли?... да простя ли... да съгреша ли...
Неясна история с неясен край

Извинявам се за грешките, но чуствата преливат, сълзите пълнят очите, не виждам монитора, нито клавиятурата... плача и ще плача още дълго...

Коментари

1.   Съжалявам че така се е случило, на колко си години

2.   Жена съм. Любовната болка ми е позната....но....няма как, това е живота, трябва да продължиш! От опит знам -минава, колкото и сега да не ти се вярва! А за някои неща просто няма обяснение. Болката ни прави по силни и по устойчиви а и по предпазливи! Горе главата, живота продължава, така било писано, а може и да е за добро...кой знае.. !? Успех от все сърце!

3.   По същия начин ме нарани като теб простих но.......не забравих , събрахме се но той пак го повтори сега просто съм смазана и отчаяна и не знам по кой път да тръгна ужасно тежко е да дадеш шанс да се поправи а той си продължава с изневерите ние бяхме много години семейство 12 г са много,дъщеря ми страда много аз немога да спя да се храня нямам желание за нищо.

Може би трябва да мине доста време нали казват че времето лекувало.....

4.   Ако защо да плачеш при положение че тоя ,,мърльо" - извинявам се за израза не те заслужава и те е зарязал така гадно - няма смисъл да се страхуваш че просто в този момент ти идва да плачеш и да си тъжна. Трябва сама да продължиш напред и много скоро щастието пак ще ти се усмихне.Не тъжи моля те знам как се чувстваш и истински ми става гадно когато някое момиче плаче за определено момче - направо се побърквам !!

Ако искаш други съвети или просто да споделиш с някого аз сам насреща пиши на мейл gasol@abv.bg

5.   Да, боли. Предателството и обидата са страшна болка. но не се опитвай да го избиеш от главата си с друг. Това не е лекарство. Трябва ти време. Първо се успокой и помисли дали си струва да се унижаваш и да го молиш да се върне. Мисля, че си попаднала в един тривиален капан. Когато покажеш на един пъж, че той е целият ти свят, той започва да се дърпа, защото си мисли че си му в кърпа вързана и винаги ще прощаваш всичките му грешки. Колко мъже са ми въртяли такива номера...Не е утешително това, което ти казвам, но няма да се опитвам да те утешавам. Живота е суров, особено към по-ранимите души.Бъди силна и се учи да приемаш смело и с достойнство ударите на живота. И не се наказвай заради чужди грешки !
Позволи ми да ти пожелая следващата година да бъде за теб щастлива.
К2

6.   И на мен преди време ми се случи абсолютно същото нещо. Чувствах се по същия начин като теб...
Простих му веднъж, той се върна при мен и направи същото. Бях наранена, но влюбена до уши... Трети път стана същото нещо и вече се отказах напълно. Просто нямаше смисъл да продължавам да прощавам. Но времето мина, чувствата малко по малко избледняха. Сега си имам сериозен приятел, с който съм много щастлива, защото го обичам и той обича мен.
Съветът ми - може би там някъде те очаква този, с когото ще се чувстваш добре и ще те направи щастлива ... Успех

sunshine*

7.   Аз съм сигурна, че е било за добро. Знам, че сега не ти се вярва, знам, че ти се струва невъзможно, защото си се чувствала щастлива. Но това е било заблуда. Била си толкова влюбена, че не си видяла истинската му същност. Била си толкова добра, че той си е позволявал всичко. Като се осъзнаеш малко, ще видиш, че е така. Казвам ти го като момиче в същото положение.

И аз бях влюбена до уши и никога не предполагах дори. че може така грозно да свърши всичко. Аз дори не знам защо ме заряза моята така голяма любов. И да е имал друга, аз не знам. Плаках дни и нощи наред, не ядях, нямах желание за абсолютно нищо. Мислех си, че животът ми е свършил.

Сега като ти се плаче - плачи, викай, страдай, трябва да ти олекне. След време болката ще се притъпи и ясно ще видиш как са стояли нещата.

Аз още не мога да простя, не мога да забравя, но колкото и да ми е трудно, някакси продължавам напред. Нямам достатъчно сили, нямам достатъчно желание, но търся любовта, без да спирам.

Първите дни са най-тежки, ще видиш, че с времето ще ставаш по-добре. Няма да се оправиш напълно, все ще си те боли, но няма да е същото.

Не му прощавай! Той не заслужава! Дори на колене да дойде да ти се моли, не му прощавай! Спомни си за всички мъки, които ти е причинил и просто го отрежи (ако дойде да се извинява). Ако не дойде, още по-хубаво. Изкушението да му простиш е много голямо, но не си заслужава. Казвам ти го от опит.

Желая ти много щастие и усмивки занапред, мила авторке, и не се предавай, каквото и да става от тук нататък. Докажи на себе си и на всички, че си силна и бъди щастлива!
Успех!

8.   Много мъже секс партита и забавление и ще ти мине за нула време!
Поздрави.
ПС: Има още 3 милиарда мъже.

9.   Да не си посмяла да ходиш да му се молиш и да показваш, че ти е зле заради него. Много правилно изкаш да страда. Предателите само това заслужават. Само адска психическа болка, която да не им дава покой с месеци, дори години.
Изкам да знаеш, че напълно те подкрепям и споделям мнението ти, че тоя охльов трябва да страда, но не съм съгласен с твърдението ти, че всички мъже постъпват така.

Аз примерно мога да го направя с едно момиче, което не веднъж ми е показвало, че ме харесва и желае.Сърцето обаче не ми дава да сторя това.За приятелите ми съм глупак(казвали са ми го), но немога да се правя, че я харесвам, да спя с нея и после да я захвърля като ненужна вещ.По-добре да и е криво, от незайнтересоваността ми отколкото да я боли, че съм и дал надежда и после съм я отхвърлил.Невиждам нищо в нея, което да ми даде основание да съм с нея.Немога и няма да и причиня това, независимо колко ме подтикват да злоупотребя с неините чувства.