Да вярвам ли?
Да вярвам ли, че дългогодишният ми приятел ще спре да флиртува и да си уговаря срещи с други жени в нета?! Всичко беше наред, бяхме двойка за пример, всички очакваха всеки момент да определим дата за сватба, докато не погледанх в скайпа му и не видях как се обяснява в любов на друга... други, не само една. Скандали, трагедии... извинения, обещания..., питам се, до кога?! Вече не му вярвям, непрекъснато го подозирам...кажете ми, мога ли отново да повярвам в него, да приема, че грешката му е била инцидентна и такава ще си остане, или да очаквам скорошен рецидив?!

Коментари

3.   Tои ще продължи да го прави а ти ще продължиш да не му вярваш... и няма да усетите как от ежедневните скандали почвате да се отдалечавате и накрая ще се разделите
" Вълка козината си мени , но нрава не " - щом веднъж е започнал да го прави няма да спре скоро

4.   ОоОоОоооо, дай му прав коридоОоОооор милаАааАааа!!! Няма да се промени! Щом го е направил значи не си му интересна, все още се чудя откъде се въдят такива боклуци като гаджето ти.-

5.   Аз не бих му имала доверие. Дори и сега да е искрен в разкаянието си, ако причината за неговите виртуални авантюри не изчезне, той пак ще почне. Може би ще изчака известно време да се успокоиш, а после ще бъде по-предпазлив. Щом веднъж е опитал от меда, ако не намери нещо по-сладко от него, той няма да го остави.

6.   Еиииии!! Абе тук само кучки ли има??? Доста изторий прочетох и доста отговори! ЕЕЕ как една жена не даде смислен и безпристрастен отговор!!!! Само завист и злоба ЖЕНСКА злоба! когато някой изневерил–ОСТАВИ ГО,Когато някой сгрешил–ОСТАВИ ГО! Не им вярвай на кучките,злобеят!!!!!! Никоя не каза–прости му ще се оправи,прости му ще осъзнае!!!!! Може и да не е тъка,но на кой дадоха шанс дебелогъзите кучки???? А мъже пишат ли тук??? Май не! ЕЕЕЕЕ това е ФЕМИНИЗЪМ!! Зловещ! Едни и същи сте,спрете!!!! Има и свестни жени,който искат мнение тук!!! Не са само като вас,не задоволени и злобни!!!!

7.   №6, на 100% съм с теб!!! Просто установих, че тука влизат едни и същи хора с един и същ изтъркан репертоар. Във всяка подобна тема едни и същи тъпи съвети, ама иначе тези дебелогъзите тайничко се надяват на тях да не им се случи, щото едва ли ще имат смелост да направят нещо, освен да се тръшкат и да реват по сайтовете.
На никой ли не му минава през ума, че щом има грешка, има и прошка? Е, сега освен теб, ония злобните ще наплюят и мен. Ха-ха.

8.   Много малко са обаче мъжете, които оценяват дадения им втори шанс. Нека съм тъпа, нека съм злобна! Обичах адски много бившето ми гадже, но той се подигра с мен, причини ми огромна болка, на другия ден ми се обади и ми каза, че съжалява. И аз глупачката, нали много го обичах - простих му. Но той не го оцени. Продължи да се държи постарому и в крайна сметка се разделихме окончателно.

Не искам да ме разбирате грешно - не казвам, че всички мъже са такива, дай боже и да не са, но много малка част от тях са искрени в разкаянията си.
Аз съм на мнение, че когато някой сгреши (без значение мъж или жена), той заслужава втори шанс! Независимо от грешката, независимо от това кого е наранил... Защото всеки греши.

Затова ще посъветвам авторката - дай му последна възможност. Ако той я проиграе, поне ще имаш утехата, че си опитала всичко възможно, а няма цял живот да си повтаряш "Какво ли щеше да направи, ако му бях простила".

В крайна сметка, всеки сам решава дали иска и може да прости, но е хубаво да се даде още един шанс на сгрешилия.
Успех! :)

9.   Абе, вие така наречените мъже, що се засегнахте така, бе? Кво искате бе ? Да си хойкате с кучки, а ние да ви милваме по главичките ли ? И отгоре на всичко ни плюете ? Веднъж крадец - винаги крадец ! Ясно ли е?
Подобен род мъже да вървят по дяволите, защото има и много свестни. Не съм мъжемразка, още по-малко феминистка, но ме предизвиквате ...
Да живееш с някой, в когото си изгубила доверие означава да се обречеш на вечни душевни терзания.

10.   Зарежи го.. Той ще продължава да го направи..Намери си момче,който ще те обича "истински"

11.   Номер 9, а има ли толкова чисти отношения, че да имаш пълно доверие на някого?
"да му погледнеш в скайпа" е недопустимо ! Всеки има лично пространство и много двоки страдат от това незачинтане на пространството на другия..
Няма идеални, един ден ще си стигнала до последния етаж на магазина и ще останеш разочарована..

12.   Аз съм номер 9. До номер 11 - Всеки има нужда от лично пространство и наистина е долно да се препипват джобове и скайпове. Аз не правя това. Но, съгласи се, че доверието се изгражда трудно. Няма да се изкачвам до последния етаж, защото не съм максималистка, и наистина отдавна съм разочарована от хората около мен..(знам, че на последния етаж няма нищо, защо да си правя труда да се катеря) И защото от собствените си грешки разбрах, че идеални хора няма. Чакам да му улучи камък от безгрешен, ха-ха.

13.   Номер 11,

компромисите в една връзка са необходими и неизбежни, но не бива да превръщаме живота си с един човек в компромис.

14.   Има една приказка: Хайде да не почваме да се следим, щото ще се хванем...Ако не си готова за последствията ,що си му бъркала в Скайпа? Закъсняваше ли, ходеше по кръчми с друга ли.... Аз цял живот съм изневерявал на жена си-но без да разбере и още имам щастливо семейство.....

15.   До номер 14: Това не е ''щастливо'' семейство. Това изобщо не е семейство.
Бъди сигурен, че и тя ''цял живот ти е изневерявала'', ама ''без да разбереш''. И двамата сте големи ''щастливци''-надцаквате се.

16.   Eдиния вариант е да го разкараш, другия да спреш да се замисляш над въпроса, дали ти е верен и да продължите да си живевете живота...

17.   до №15, Може, но ако бях я следил щях да я хвана и сега щях да съм разведен като теб и да ми страдат децата...

18.   От номер 15: Жена съм, не мъж. Дразня се от факта да бъде наречено ''семейство'' и то ''щастливо'' нещо, което не е никакво семейство, а пълна пародия.
Децата не са щастливи в дом, в който няма любов, а идва време, в което сами надушват забежките на росителите си и само не ми казвай, че това ги прави щастливи- да виждат как мама и тате си имат и двамата любовници.

19.   Браво на номер 14, голям е герой и щастлив на всичкото отгоре...

20.   Твоят човек не е готов за брак, ако мислиш, че има шанс да узрее за идеята - прости му, но ако не е така не си усложнявай живота. Ти си му сигурна, а той просто си търси по-подходяща между другото.

21.   6 и 7 Вие сте тотално откачени!!За предателството прошка няма.
Зарежи го моме.Зарежи я тая мижитурка.Незнам какво се чудиш и изкаш съвети.То е ясно - разкарай го моментално.
Заради такива тапанари и свесните момчета ни поставяте под общ знаменател с олигофрените като тоя дето така те наранява.

22.   №15,няма мъж който да не изневерява! Има егоисти, които го правят явно и не им пука и такива като мен. Грижа се за семейството си, задоволявам жена си, прибирам се навреме в къщи...За всяко нещо се иска акъл, не става само с ядене и злоба...Ами човека се е забавлявал в сайтовете и кво да го зареже? При тоя начин на мислене, или оставаш стара мома, или по-лошо, разведена злобарка с наранени деца...

23.   ДЪЛГОГОДИШНИЯТ ТИ ПРИЯТЕЛ НА РАМО ДА СИ ГО НОСИШ !!!
няма да спре с изневери,флиртове...
ДО № 15
" НЯМА МЪЖ ,КОЙТО ДА НЕ ИЗНЕВЕРЯВА "....
ДА ама не ,моят втори мъж ...не ми ИЗНЕВЕРЯВА !!!
ЗАТОВА винаги съм казвала:Много трудно в днешно време да си намериш СРОДНА ДУША !!!
ЕЕЕЕЕ...АААЗ Я НАМЕРИХ !!!

24.   Има мъже,за които играта на любов е начин на живот.Никога не спират,харесва им да бъдат в еуфория и нова тръпка.Моят е такъв.E,ако искаш да те правят на глупачка цял живот,стои при него.Спасявай се,докато нервите ти не са се разбили.