Как да съм забавен?
Здравейте.
Аз съм на 28г. и имам следния проблем. До сега съм имал няколко връски но последните две приключиха сравнително бързо. И двете момичета казаха че не съм им забавен и не съм ги разсмивал. Иначе съм добър и мил човек. Искам да ви попитам как мога да съм по-забавен?

А другич ми вапрос е насочен само към жените. Той е: Кое според вас е по добре да излизате с мил,добър и не чак толкова забавен или да сте с някой супер забавен тип който не ви обръща много внимание и не ви цени що за човек сте?

Моля да ми дадете някакви насоки как да разсмивам момичетата.

Коментари

1.   Ее разбира се първото, но пък и да не умре от скука човек с тебе. ;) За да си забавен .. всеки намира нещо забвано и интересно в различни неща. Вавно е мн общуването трябва да си говорите, а не само да се натискате и т.н. Не си малък няма какво да ти обяснявам .. има време ще намериш и ти момичето за тебе : ) Хайде със здраве и Щастлива Нова година!!

2.   Винаги най-добрата среда, това е "златната среда". Наистина искаме да бъдем обгрижвани и да ни показват, че сме единствени в лицето на половинката. Пренебрежението е недопустимо. Но всеки един човек се нуждае от нови и разнообразни случки в живота си. Сивото ежедневие и напрежението ни обиват и в днешно време е много важен фактор хумурът на човека до нас. Не може за всичко да се ядосва и да напряга излишно и нас, а да се опита да гледа на нещатата, като на шега. Да ни успокоява, че не се е случило нищо кой знае колко фатално. В интернет има достатъчно много вицове, дават "Аламинут" и други забавни програми. Вземи съвети от тях, но без да бъдеш ценичен. Много е важно на човека, който го разказва да му идва от вътре и да му е смешно, да го разказва с желание, да го доокрасява... И най-скучното изречение, поднесено с подходящи мимики може да се превърне в най-забавното. Това е от мен.
Успех

3.   АВТОРА:
Е не съм твърде скучен излизаме заедно на заведения, по магазини, говорим си но не ги разсмивам много. Мога да се определя не точно като скучен а по скоро като сериозен човек. Според мен това е нормално все пак вече не съм на 18г.

4.   Не мисля, че ще се промениш тепърва. Пък и да се правиш на шут е излишно, защото временно и насила можеш да изглеждаш различен, но цял живот как ще го направиш? По-добре да те харесат такъв какъвто си, за да няма разочарование по-късно. Пък и много жени харесват сериозните мъже.

5.   Споко, може би не е в теб проблема. Като обичаш някой, дори и нищо да не казва, само очите му се карат да се усмихваш. Има абсолютно всякакви хора по света. Някои даже не обичат много комедиите. И аз бих казала, че особено тези неща, които дават по телевизията не са смешни, ами ме дразнят.

6.   Aми естествено че първото :D:D:D най - важно е разбирателството и доверието... ами според мен няма "рецепта" за това как да си забавен може пък да си попаднал на момичета които мислят за забавно коренно различни неща от тебе. a и за да си с някого той трябва да те харесва такъв какъвто си ти като човек ... и все пак не забравяй че сме хора именно за да се различаваме по характер :) бъди себе си всички са сложили маски на лицата си няма смисъл от тях те се чупят рано или късно и после става по- лошо

7.   Здравей и от мен. Първо искам да ти кажа, че не бива да се променяш, само защото бившите ти приятелки не са харесвали някои черти у теб. Ако сам не се харесваш такъв - да, но само защото някой ти го е казал, това е глупаво.

Колкото до второто - аз бях сума ти време с едно момче, което беше уж и двете - мил и забавен. Но само в началото беше мил и внимателен, с течение на времето започна да не му пука за мене и се интересуваше само от това да излиза с приятелите си и да си говори глупости с тях.

Така че не мога да ти кажа кое точно избирам, зависи от човека, но специално за мене да е супер забавен е важно, но не най-важното. По-скоро трябва да е мил и нежен.
Надявам се да съм ти помогнала поне малко.
Успех ти желая! :)

8.   Мисля че най правилно е да ти е дебел портофела, и думичка да не си казал в заведението като излезнете от него ще ти каже колко и е било забавно и си е прекарала прекрасно. Повечето жени си гонят интереса а на едно голо кафе помисли колко може да си забавен. Такива са времената просто покажи че си човек с възможности и нея качвай в маршрутка ако нямаш кола и ще разбереш сам коло си интересен и забавен. УСПЕХ

9.   Моят мъж казваше на сина ми, че ако иска едно момиче да се влюби в него, трябва да може да я разсмее или разплаче.

Но да оставим крайностите. Мисля, че един човек може да е забавен, без да разсмива непременно. Това ще стане с темите, които води, с богатата си обща култура, с отношението и разсъжденията си за нещата, които вълнуват него и събеседника му. Единственото нещо, за което трябва да внимаваш, е да следиш интереса отсреща. Усетиш ли разсеяност и признаци на отегченост, сменяй темата. И се интересувай от мнението на жената, подтиквай я да споделя. Жените обичат да ги слушат.

10.   Пръскай много пари за нея и тя ще е весела като чели и разправяш най-глоемите смешки на света :-)

11.   Аз харесвам сериозните мъже.

12.   Да.. стабилни, ерудирани, силни мъже!
Излишно е да си забавен, ако не можеш да и платиш вечерята..

13.   Какви глупости говорите бе хора?! Как така ще е по-важно да й плаща сметката? Това са ку*венски истории (с извинение). Ако авторът иска да излиза с ку*ви, тогава може би ще е от значение само портфейлът му. Но ако търси сериозна връзка? Нали в една такава връзка трябва да има чувства, споделяне, загриженост... какво ли още не?! А за да постигне всичко това и да впечатли момиче, което ще го обича заради него самия, а не заради парите му, е важно да е естествен, внимателен, мил...
Да не мислите, че всички жени гледат само парите?! Може да са малко тези, за които има други важни неща, но все пак ги има! Не слагайте всички под един знаменател!

14.   Към номер 13 човек не знам на кокло си години, но аз съм 47г не се хваля но с богат опит. И искам да ти кажа че така расъждаваше дядо ми който мисля че е на 200 и няколко години. За сериозна връска трябва да покаже че е стаабилен и финансово също. А жената която неможе да го оцени е куха като хралупа.

15.   13 , нали знаеш лафа за шофьорите и курвите.
Много наивно е да смяташ, че жената до теб не оценява финансовото ти положение. Съвсем естествено е , ти си този, който трябва да се погрижи за поколението й - със смешки и шеги няма да се случи.
Не са приоритет парите, но ако либсва финансова стабилност връзката ви е обречена.
от 12

16.   По-забавен можеш да станеш насила и то за кратко, няма как да поддържаш такъв имидж дълго време с един и същи човек. Май просто не си попаднал на подходящия пътник.

17.   Бъди такъв какъвто си, не е нъжно да с епроменяш, всеки има нещо хубаво в себе си и някой човек с когото най-добре би си паснал, просто ен си намерил още такъв човек, не се отчайвай и излизах повече

18.   Имам 2 фр и вс ден ги размивам прави движения

19.   Едни искат смях, други рев неможеш ги разбра тъпачките