Той е на 38, а аз на 21!!
Здравейте, живея в малък град. Повечето се познаваме. Мъжа с кого съм в момента, също познавам от години. Не съм имала блиски контакти с него. Преди около 4 месеца работех в едно кафене, и там колежката ми един ден дойде и ме попита дали си търся работа на второ място. Аз найстина търсех и отговора ми беше положителен. Тя ми обясни, че С. / любимия ми/ ще отваря заведение, и търси да си назначи персонал. Видяхме се няколко пъти... Тримата бяхме, аз, любимия ми и мойта колежка! Още не беше отворил.. Аз му обясних, че заминавам на лекций далече. И така заминах аз, и се минаха две седмици от заминаването ми. "Шефа" ми започна да ми звъни! Питаше ме как съм, как върви обучението ми и т. н. Обажданията му зачестиха! Аз също започнах да му звъня! Винаги съм имала симпатий към него! Прибрах се и се видяхме... Излизахме два, три пъти. Отворихме заведението. Втората вечер след отварянето ни аз преспах в тях, и от тогава сме заедно.. Може да се каже, че живеем заедно. Понякога обаче не мога да го разбера, чувствам се отблъсната. А вечер когато си лягаме той се върти с гръб и заспива. Това не го прави всеки ден, но често се случва. Аз много се ядосвам, защото единственото което търся е романтика, нежност, обич... Обичам го адски много! И му го казвам и се опитвам всячески и да му го доказвам. Той не ми казва че ме обича защото твърди че за него тази дума... не била от голямо значение. Има две деца.. А преди да се събереме, бе приключил 5 г връска! Тази връзка му е коствала много! Тя му е взела почти всичко. Това той не ми го е казал, но га разбирам от други негови много близки приятели... Едно вечер леко се скарахме... И аз муказах, че едва ли някоя от предишните му се е стараела толкова за него, а той ме съсипа с отговора си!
-"Всичките преди теб са правили същото.. Ти не правиш нещо по различно"... Аз много се натъжих.. От това разбрах, че според него не съм нищо различно... Много ми стоно болно.. Демек, че не съм нищо повече от другите... Понякога си мисля че не ме обича изобщо!
Понякога се и заяжда с мен... А една вечер беше ноща и аз се скарах с баща ми. И той ми каза ти имаш къде да спиш събирай си дрехите и това е. Аз си донесох в тях някой дрехи, но той не ми освобождава нито едно равтче... И ми е малко кофти! Не ме целува, казва че това не било най важното!
Кажете какво мислите вие?

Коментари

1.   Поговори с него. Изяснете си нещата. И той ако отново не разбере, че проблемът е в него, няма смисъл да си с този човек, след като я няма любовта и романтиката, а и си младо момиче, не се притеснявай че ще останеш сама. Все пак поговорете първо и се опитайте да решите проблема.
:)

2.   Мисля, че е най - добре да си намериш някой на твоята възраст. Аз съм жена на 44 г. и вече съм доста претръпнала към всичко - това е нормално и за твоя приятел. Вече мечтая за други неща, за повече спокойствие. А ти си млада - хормоните ти бушуват и живота е пред теб.
И още нещо - като ходиш на лекций найстина наблегни малко на граматиката. Казвам ти го, защото изпитвам симпатий към теб, а явно блиските няма да ти го кажат.
Желая ти успех!

3.   Миличка, защо си се хванала с толкова възрастен мъж? Голяма е разликата и по това, която описваш не мисля, че от негова страна има нещо повече от желание за секс с младо момиче. Едва ли и родителите ти са много щастливи, че си с мъж, който е почти на тяхната възраст, може би. Ако търсиш съвет, забрави го тоя и си намери момче, което ще те уважава и желае.

4.   Това май е някакъв изхабен и комплесиран мъж. Не си губи времето с него. Осъзнай се навреме, преди да си надула корема.

5.   за да не се чувстваш така,бягай от него,остави го ,ако те иска ще те догони.Покажи му,че можеш и без него.

7.   Авторке, като ти гледам правописа ми става ясно всичко. Първо той е много голям за теб, второ той НЕ те обича, това трябваше да си го разбрала отдавна. Съветът ми е да го зарежеш, защото нямаш бъдеще с него изобщо и да се сдобриш с баща си. Може отначало да ти е трудно да се разделиш с "любимия" ти, който не те обича и да се одобрите с баща ти, но после ще се чувстваш много по-щастлива. И по-бързо действай!

9.   Бегай далеко че като станеш ти на 38, човека няма да може да вдига самолета.

10.   Искам специално да се обърна към втори номер. Номер две, ти също си неграмотна! Ето ги и грешките ти: "А ти си млада - хормоните ти бушуват и животЪТ е пред теб. " В случая се пише животът, защото той е подлогът в изречението. Лекции и симпатии в множествено число се пишат с буквата и! И думата "блиски" се пише с буквата З. Не казваме блиСък, нали? Отстрани изглежда МНОГО смешно, но и ЖАЛКО, че си на 44 г., а си също толкова неграмотна, колкото и авторката. Наистина ли си на 44 г., номер две?

11.   Пази се да не надуеш корема!

12.   Като му опразне твоето младо тяло или си появи по-добро на хоризонта ще ти бие шута и толкова, а ти ще разбереш че си била използвана за... нищо ново... прави си сметка отдалече...

13.   Здравей, все едно аз съм писала историята ти. Разликата между мен и съпругът ми също е 17 год. Аз също съм на 21, заедно сме от 4години, той също е имал дълга връзка около 5 години. На мен също не ми обръщаше внимание много, много, но нещата си дойдоха на мястото, когато му казах, че това ми пречи.
Гаджето ти вече е голям мъж, не може да искаш от него постоянно да прави лудории от любов, обича те, просто е минал през този период на целувки и прегръдки и е нормално да липсват. Нормално е да си мислиш какво ли не, но поговори с него. Просто възрастовата разлика си казва думата, а и е много важно да имате общи интереси. За мен тази ситуация беше временна, в началото на връзката, когато не беше сигурен в мен, показах му, че го обичам и държа на него и нещата се оправиха, сега съм по - щастлива от всякога. Решението е или свикваш или казваш какво ти пречи, ако не се промени го оставяш, повечето мъже на тази възраст имат и деца и отдавна са забравили как да се държат с една жена и как да и показват любовта си.

14.   Що за глупаво заглавие? Че и с удивителна накрая! Наистина ли мислиш, че това (възрастовата разлика) е истинският ви проблем?!?

15.   След още 18 години, този ще ти е дядо. Нямаш ли връстници?
Гледай си някой между 21 - 26.. Не се съсипвай с чичовци.

16.   Прочетох заглавието. Но то друго, не ми и трябва.
Не виждам никакъв проблем за годините. То е по интересно 40 годишен с 15 годишна.

17.   Да ви е минавало през ума, че авторката е толкова хубава, че нормален мъж не би и обърнал внимание?

18.   Човека е искал да каже че си същата К, като предните му...

20.   Аз не мога да разбера, защо чувствителните и мили момичета/жени винаги си намират някакви индивиди без чувства.. каква е тая работа не мога да си го обясня..