Eдна нощ заедно и една усмивка... друго не получих
Честита Нова Година!
Посрещнах новата година в софийска дискотека и всичко бе както си му е реда - много народ, много алкохол, много чалга..

Не е точно мой тип място и стоях доста на сепарето. Не съм от най-разкрепостените, приятелките ми определено събират погледите на околните, с което не мога да се похваля. Не сме на вип-а, доста хора минаваха покрай нас и един даже си седна до мен, видимо пиян. Искал да си почине, честити ми новата година. Беше много забавен, не знам от пиенето или принципно. Май първото.. беше видимо пиян.

До сутринта почти не се отделихме един от друг, а аз така се отпуснах, не помня толкова лекичко да са ми влизали питиетата. Стана време да затваряме заведението и той предложи да ме остави в нас. Попитах го дали той има намерения да кара.И каза да не се притеснявам, не бил самоубиец.Казахме си чао с останалите от компаниите ни и си излязохме. Обади се и дойде кола със шофьор, останах много учудена...

Попита дали искам да отидем у тях и.. отидохме. Няма да споменавам квартали, но в по-луксозен дом не бях влизала. Няма и да ви отегчавам с подробности, същественото е, ч се събудих следобед сама в леглото. След като се облякох, стоях на леглото и не знам как съм изглеждала. Чудех се да изляза ли от стаята, да се съблека и да легна пак ли, не знаех как да постъпя. Мислех да оставя номера си и да отида или да го потърся из къщата ... бях стресирана направо, никога преди това не ми се бе случвало подобно нещо. Слязох в хола, където момиченце по пижама гледаше детско и имаше една възрастна жена.

Ужасно се смутих, дори забравих да честитя новата година. Тя каза "не се притеснявайте, седнете за едно кафе, веднага ще направя", благодарих й и се изнесох. Не можах да попитам къде е младежа, с когото прекарах вечерта, защото наистина нямах спомен за името му. В последствие ми изникна .. но късно.

Като първи работен ден за моя приятелка, реших да я посетя в кафенето където работи. Там беше седнал моят човек, но изобщо не забелязах. Стана да си плати сметката, казаа, че бърза и за това не я е изчакал, погледна ме.. бях като гръмната. Тъкмо разказвах на приятелката си какво се бе случило. Казах "здравей" не знам с какъв тон, но бях изумена. Вярно, че светът е малък, но чак толкова.. Той не реагира, усмихна се и си тръгна. Нищо.. просто си отиде. не посмях да го догоня, може да не ме помни.

След 3 часова дискусия с приятелката ми решихме, че просто не е искал да реагира. Честно казано и аз не бих.. запознаваш се с някакво момиче и още на същата вечер си лягаш с нея - поредната курва, не бих си и помислила друго на негово място..
Сега освен да заживея в това кафе, в очакване на младежа, не знам какво да направя. Изобщо има ли смисъл?

Коментари

1.   Не те съдя, просто приятелски те съветвам-забрави го. Просто няма смисъл

2.   Много ми хареса историята ти. Искрена си, дори в отношението към себе и. Мисля, че си научила един полезен урок, по не особено болезнен начин.

Чудиш се дали има смисъл да търсиш контакт с младежа, но не разбрах защо - Защото искаш да си изясните нещата и да му покажеш, че не си курва, за каквато най-вероятно те е взел, или защото го харесваш и искаш приятелска (или интимна) връзка с него?.

3.   Човекът ти е бил шута. Една нощ и това е :)

4.   Няма смисъл.
А и защо ли?
Нима богатият дом те поблазни?
Не виждаш ли колко струва човекът? Хваща си една от дискотеката на Нова година и си я води у дома (впрочем важи и за теб)- извинявай, ама какво доверие може да имаш на такъв мъж- той утре, ако ти е съпруг, и ХИВ може така да ти донесе, както и ти на него.

А ако е за паричките само, бъди сигурна, че друга ще ти го отмъкне след не много време. Пак така-заради паричките му...

5.   Hе търся продължение на историята.. било каквото било. Някаква вътреша незадоволеност изпитвам. По-скоро искам да си изясним случилото се.. ама то какво да се изяснява. Усещам, че сама се унижих и не ми е приятно, това отношение в кафето ме уби. Щеше да остане като една интересна Нова Година в съзнанието ми, ако не беше срещата след това. Какво му костваше да размени няколкореплики с мен?
А явно и жената у тях бе свикнала да прави кафета на разни момичета сутрините.. не знам.

6.   Добра измислица. ако и аз не ги пишех такива щях да се хвана

7.   Защо да е измислица бе?Яд ви е че на вас нищо не ви се случва и дай да плюем другите.

До авторката: аз бих го потърсила.Щом това искаш направи го да се успокоиш.

8.   №7, всички сме големи завистници тука, щото нищо не ни се случва. Само че в случая се въздържам да завиждам, че нещо не ме кефи да ме третират като парцал, та дори и след секс за една нощ.

9.   Aма има ли значение дали ще е някакво хубаво изживяване или не.Тука всеки гледа да плюе, да критикува, да се заяжда, да оценява и има няколко добри съмаряни, които не се заяждат.

10.   Номер 2 съм. Благодаря за отговора. Правилно съм предположила.

Не си го слагай на сърцето. Станало е, отчела си го като грешка, продължавай живота си напред. А и... замисли се - толкова много ли държиш на мнението на това момче? На момчето, на което не му пука за теб? Със сигурност не си като повечето от момичетата, минали през леглото му, щом имаш скрупули от станалото, но той, дори за го разбере, едва ли ще го интересува.

11.   Имала си едно незабравимо преживяване, което явно няма да има продължение. Приеми го по този начин и не се укорявай. Най-малкото не се чувствай поредната курва, защото не си такава.

12.   Ами сбъркала си и толкова.Избии си го от главата.Малко глупаво си постъпила де това е ясно, но съм склонен да те оправдая, все пак и аз съм правил глупости пиинал и знам какво е.Явно за разлика от теб той не си заслужава, така че всичко най-добро ти желая!!

13.   Към номер 11: как да не е поредната курва? А каква е според теб? Това че си е легнала с човек на който не е запомнила дори и името, не е ли курвенско? Много ясно, че е. А я си представете това да е вашата приятелка, сестра или т.н. Да си ляга всяка вечер с различен след няколко питиета и да се събужда всеки ден по различни къщи и т.н. Повдига ми се от теб. КУРВА СИ.

14.   13, курва съм .. и ?
Всяка вечер си лягам в собственото легло и веднъж съм си позволила подобна волност. Ако ми се случваше толкова редовно, на дали щях да пиша тази изповед.

Алкохолът не е оправдание, никога не съм изпадала в такова състояние, че да не знам какво върша. Пих, отпуснах се, пожелах момчето и отидох в дома му.
Или може би, ако бях го въртяла месец-два, бях обиколила всички молове с него, за да ми напазарува и бях поддържала една псевдо-връзка, щях да съм много обиграна мадама и да знам какда ги въртя на малкия си пръст ?

Живота не е турски сериал .. няма такива грандиозни любови, поне аз не съм срещала и на този етап не виждам нищо лошо да бъда с някой, щом го искам.

15.   До авторката: Евала мацка, много добре го каза в последния си коментар ;)

16.   Номер 13 съм. Така погледнато, може и да не си курва, но... Винаги има едно голямо НО... Не забравяй, че така се почва. Първо е този, после следващия и т.н. Ако е било веднъж и мимолетно ОК. Може би бях малко краен...съжалявам. Като се замисля имаш право - харесала си го, пожелала си го и т.н...нормално е да му се отдадеш. това за МОЛА не ми хареса... Защо трябва да е псевдо връзката. не може ли Мола да се обикаля с човек на когото държиш и обичаш?

17.   Не .. аз поне не мога. Имала съм само една много дълга връзка и никога не съм позволила някой да плати вместо мен в магазина. Ако е подарък и ми бъде поднесено като такъв, а не закупено пред мен - може! Ти така ли постъпваш с приятелките си ?

За едно съм съгласна.. така се почва. Веднъж пристъпиш ли собствените си правила, няма връщане - изменя ти се психиката. Май точно, за това искам да се видим отново, да говорим, за да докажа на себе си, че не си прав.

18.   Не мисли въобще за него, това е само една вечер ...

19.   Mи ти сама си казваш, че си курва. Какво искаш сега от момчето? Такива като теб , това заслужават. Отишла си в чужда къща, изе.. те и те е заебал.
Преди и аз си мислех че така ще се чувствам най-добре.Всяка вечер нова и нова разбивах се и са не ме питай на колко съм години и още нямам семсйство.
Вината си е твоя, събир друг път новобогаташчета по дискотеките и се оплаквай пак. Жена ми ако е като тебе трябва да я бия на почивки, баси развалното поколение.Да си търся някоя баба поне да има морал в семейството.

20.   Вие БОЛНИ ли сте ?? Видяла е хубавата кола и готината къща и скача в леглото. И аз имам пари, да прекараме ли една нощ заедно?

21.   Една нощ и една усмивка.... друго не получих.

А ти искала ли си друго?

22.   Даже по-малко !
само нощта!
но след като се случи така, че се видяхме отново, бих желала малко по-различно отношение.. няма на какво отгоре , разбирам!

23.   ДО АВТОРКАТА:
Въобще не им се връзвай и не им обяснявай какво си имала впредвид, каква си била преди и след случката, дали си или не си "курва"(впрочем, много модерно стана да лепвате под път и над път тоя етикет, айде тия дето обиждат и заклеймяват да помислят, че тази "курва" може да бъде всяка... и сестра Ви и майка Ви ... и любовта на живота Ви .. )
Просто гледай напред,било каквото било,забрави обидата и не се самонавивай, че би могло да бъде друго яче :) Мойто мнение е, че навярно няма да си нито първата, нито последната ... просто не го приемай за унижение или нещо подобно ... след време дори ти би забравила усмивката му ... името му също ще избледнее, а печат не ти е бил нали :) Успех

24.   Няма какво да обяснява, думата "курва" идеално пасва на авторката

25.   До авторката:
Ти изобщо спомняш ли си нещо от цялата история,т.е.каквото сте правили ,бас държа,че нищо не си спомняш !!!
ЖЕНА на 49 г.,не те виня,само искам да ти споделя,че за него си била поредната бройка.Той,ако е искал да продължи с теб, щеше да го направи....
Да ти поиска тел.чрез прислужницата му, и ...хиляди начини има....
Под влияние на алкохола,стават мн.сем.изневери.,явно той си търси жена не за една нощ,аз се поставям на твое място ...и никога не бих отишла някъде с непознат, ...дори и под влиянието на алкохола.И на твоите г. и на сегашните ми .Нашето поколение имаше морал,не обвинявайте мъжете ,напротив,те са страшно добри в преценките си за свестни жени.Има и мъже, които няма да се впечатлят да си легнат от 1-та нощ,но,не винаги ще погледнат сериозно от този факт на теб с добри очи.
росирос