Aх, тези изневери
Жена на 40г съм откакто се помня съпругът ми все сме се карали заради забежките му но в последно време просто постоянни изневери от негова страна поддържа връзка със др жена от доста време и отрича разбира се но аз го знам то се и усеща.

Искам да попитам толкова изневеряващи хора има на тоя свят, но това достатъчно ли е да се стигне до развод как мислите вие?
Женени сме от 18г!

Коментари

1.   "Oткакто се помня съпругът ми все сме се карали заради забежките му но в последно време просто постоянни изневери от негова страна поддържа връзка със др жена "

Защо още си с него немога да разбера ! Защо му позволяваш като се женени да ходи и да има връзка с чужди жени ? Според мен най-добре ще ти дойде един РАЗВОД ! Не бих търпяла така да ме унижават !
Поздрави:
Йо..!

2.   Зависи как се чувстваш и какво те задържа при мъжа ти.

Слагаш на везните: от едната страна - неговата невярност и начина, по който те наранява, а от другата - всичко останало, включително чувствата си (обич, привързаност, загриженост), децата, финансовата си зависимост и т.н. и гледаш накъде ще наклони везната.

3.   Ще бъде безполезно и неуместно да отговориш със същото, а изглежда и не мислиш да му отговориш по същия начин. Но също така изглежда, че съпругът ти си е бил такъв още когато сте се женили, а може би и преди това. Да не би нещо да му липсва, да речем в секса или в друго? Ако няма причини си сгрешила, че си се омъжила, знаейки какъв е и наивно вярвайки, че ще се оправи. Научи ли се прасе да рови...

4.   Е за 18 години не ти ли писна? Как търпиш, наистина, толкова време да ти се подиграва? Ти не заслужаваш това!
Трудно е, но по-добре е да си сама, отколкото с човек, който не те цели, камо ли да те обича, а само те унижава и наранява. Има ли смисъл? Какво те задържа при него? Децата?
Помисли си добре, подкрепям и номер 2, но човек трябва да пази достойнството и гордостта си. Успех!

5.   Коя зодия е мъжът ти?

6.   За повечето хора, дори една единствена изневяра е достатъчно основание, за развод.
Но за вскеи различно, зависи ти как се чувстваш и как го приемаш.Явно не е чак такъв проблем, щом го търпиш 18 години.Аз на твое място ,още първия път щях да си подам документите.
Може да поговорите за това ако има желание-ще спре.Ако не можеш да го търпиш-просто го напусни.

7.   №2-много добре казано! Ако си готова да прекараш остатъка от живота си самотна в търсене на неизневеряваш мъж се разведи...Аз съм на 50 и не познавам здрав физически мъж ,който да не е изневерявал...

8.   Факт е, че и мъжете, и жените масово изневеряват. Не казвам, че одобрявам изневярата, никак даже, но вече започвам да я приемам като неизбежно зло. След 18 години брак помисли добре, все пак си познаваш половинката.'

Съгласна съм с №2, може би трябва да бъдеш прагматична. Ако след всяка изневяра следваше развод, вече всички щяхме да сме разведени.

№1, и с теб съм съгласна, но повярвай ми, след 10-20 години брак, особено ако обичаш човека до теб, е много трудно да вземеш такова решение.

9.   След толкова много изневери, въпросът ти е просто тъп. Като си търпяла 18 г., значи можеш още да търпиш.

10.   Kакво общо има зодията на мъжът и?

11.   Oпитаи да го стреснеш с по твърдтон от обикновенно но не се ли получи очакваното!! РАЗВОД
помисли си над варянта какво не му давам за да се стига до там!!!
поздрави

12.   Ако е скорпион ще го оправдаят :D

13.   Престанете с едно и също бе хора какво не му била давала това са глупости във всяко семейство има проблеми особено след толкова години брак той просто го е ударил хормона на 40г
да се изтъкне че го желаят още жените

14.   Bие сте от 18 години заедниоо вече, градили сте доста неща заедно, може би имате и деца, няма смисъл да съсипвате всичко, той сега е с някаква друга, ще отмине всичко, установено е че около 40-те и 50-те години повечето мъжете започват да изневеряват, сякаш са във втория си пубертет, но ако ти изникне на теб някой приятен и свестен мъж, защо пък да не почнеш и ти , така и двамата сте квит и децата и семейството са доволни. После всичко ще отмине, бъди сигурна

15.   Явно не е за теб, за това пишеш тук. Ако си го смятала за достатъчно си щяла да го направиш. Всеки преценя сам за себе си. Майка ми и баща ми са същите но те имат 22 годишен брак и тя си го търпи. Според мен за теб не е достатъчно, но в същото време си мислиш 'нормално ли е да реагирам така, и да му позволявам да се подиграва с мен. Не е ли редно да реагирам по-остро и крайно, но защо не мога?' Няма страшно, ако това не те притеснява достатъчно, че да го оставиш. Явно си го обичаш въпреки това, трябва да е щастливец с такава жена.