Отидох си, предадох се
Свърши се.. даже много продължи..Ти ми даде всичко от себе си, а аз просто го приех. Искаше само любов, а аз не можех да ти я дам! За да обичаш, трябва да бъдеш и обичан... Пуснах те на свобода-намери си по-добра. По-добри от мен навсякъде има! За да не страдаш после много повече, днес аз се отказах от топлината и любовта ти! Казах ти куп лъжи и се скрих зад тях.

Направих го, защото не трябваше да свиквам с теб, не можех да си го позволя... Днес дойде, да ми търсиш сметка, няма да забравя погледа ти... очите ти, които ме гледаха с омраза, нито пък сълзите ти..

За последно ми се искаше да се докосна до теб.. до несбъднатата си мечта.. Толкова неща ти споделих, а в гнева си отрекох всичко.. пак за твое добро беше. Обвини ме ,беше ядосан, не разбираше защо всичко това се случва точно на теб.. нямаше и да разбереш!

Болеше ме, всеки миг усещах снежинките по лицето си.. но не от тях ме болеше.. снегът валеше в сърцето ми.. то бавно замръзваше! Може би, някой ден ще прочетеш това, дано тогава поне разбереш, че обичаш ли някой трябва да го пуснеш на свобода. Върне ли се значи е твой, а ако не.. никога не е бил...

Не очаквам да се върнеш, нямам право да искам това от теб! Знай, ще продължа да те искам, да те сънувам и да плача за теб... Може би никога няма да срещна човек като теб.. ОТИДОХ СИ, ПРЕДАДОХ ТЕ!

Коментари

1.   Ако наистина го обичаш, толкова много защо го остави? Нима не осъзнаваш, че може би ти си единствената, истинската, подходящата. Да, права си, че ако обичаш някой трябва да го пуснеш на свобода, но това важи само ако той не е щастлив с теб, а очевидно твоя приятел е! Мила, според мен си направила голяма грешка. Върни си го, докато е време, защото после много ще съжаляваш! Не се отказвай от тази красива и истинска любов! Merilyn ;]

2.   Ем върни се при мен що си отиде, не ме ли обичаш тва ли ти е обичта!!!

3.   Не си създавайте сами изпитанията!!!

4.   Не си го предала! За да си си отишла, значи е имало причина. Обикновенно тия причини са много! Защо ли си мисля, че той не те е оценил достатъчно като жена, ти си красива и желана жена и си решила да слпжиш край на една връзка която те мачка. Ако е така не се връщай пак. Нещата ще се променят, обаче за кратко! Ако си усетила вкуса от живота (не любовта с един) играта е изгубена в тая връзка. А и след като си написала това, също... Знаеш ли?! Няма такава връзка, която да се е оказала вечна, след като веднъж са се породили съмнения(личен опит)! След като си решила че той не е истинският обект на чувствата ти, то пак ще има лъжи и - агония. Обикновенно от подобни връзки се ражда най тъмната страна на любовта. Тя е изневярата! Не за сега, но за в бъдещето ви-да! И защо ли си мисля че нямаше нужда от тоя пост. Защо ли! Защото ако сте пак заедно ще се принудиш нда излъжеш пак и после пак и пак! Просто няма смисъл, след като веднъж се е преобърнала каручката. Пътища много после! Моят съвет-спести му бъдещите неприятности! Дори сега вината да не е в теб, а в него!
ОТ Юли!

5.   До N=2 Ако ,,Ем" е Емануела, то ти сам си си виновен! И ако е същия случай, бих казал да се замислиш защо я губиш! Май не цениш тая жена, ама не недостатъчно ами хич! Тя е стойностна жена, иска нежност обич ласки и секс. Последното го иска всяко живо същество, а на нас хората ни е повече от необходим. Освен това иска най-вече да го чува постоянно че е желана и обична. Все неща, които ти не и даваш!
Юли.

6.   Ако чувствата ви са били взаимни, може би не е трябвало да го пускаш, а да направиш всичко възможно за да останете заедно. Когато чувстваш, че любовта е истинска и взаимна, няма защо да проявяваш такава саможертва, излишно е. Много хубави думи си изписала, те са абсолютно верни, но са дословно преписани от една книга на Паолу Куелю.

7.   Автора:
Ценя вашето мнение..коментарите ви са много хубави и ви благодаря.Не съм написала това за да променя нищо,аз просто исках да си излея чувствата.Решението ми няма да се промени.

До N2 едва ли си ти този за който пиша. Ще продължавам да следя коментарите ви.А,и за тази книга за която говориш не съм чувала,не обичам да чета по принцип..написах каквото чувствах и последното изречение е от една моя любима песен :}

9.   Тази история е измислена.