Докато пушех на прозореца отново се питах къде си. Бях си обещала,че няма да си задавам този въпрос поне до утре,когато отново ще се събудя,ще се погледна в огледалото и ще си кажа: ”Здравей,самота.”.

След дълъг разговор с най-добрата ми приятелка,в помпанията на чай с ром,отново ти беше на дневен ред. Тя пак ме успокояваше,че това е просто временно състояние-година и половина, и най-неочаквано Ти ще се появиш. Но аз знаех,че това е мираж. Чаках те толкова дълго,а ти все идваше в твои извратени и незавършени версии,които само ме нараняваха и все повече ме убеждаха,че не съществуваш.

Аз вече не те чакам, не се надявам,дори не те искам истински. Няма смисъл да мътя главата си с мисли за теб,когато ти не се обаждаш,бягаш и те страх да си себе си. Казваш ми,че искам много от теб и това те отблъсква. Да,така е. Искам просто да ме прегърнеш, да ме изслушаш в труден момент,да ми кажеш когато греша,да ме заведеш някъде,където не съм била и да ме разсмееш,докато си разливаш питието-все не изпълними неща.

Мога да пиша още много,но какъв е смисълът?!Не си мислете,че чакам принцът на бял кон,вече пораснах и знам,че не съществува. Не очаквам съчувствие,просто споделяне.

Коментари

1.   Напротив, съществува, просто ве всеки го среща.... Любовта не е за всеки миличка ...

2.   И аз се чувствам по същиа начин!

3.   Много хора се чувстват като теб, аз също в момента. Всеки има нужда от любов, от това да се опре на нечие рамо, да сподели, да има сигурен пристан, да се чувства разбран,ценен и обичан! И най-важното да обича! И цял живот търси това,независимо дали на практика е сам или не е.

4.   A аз намерих този с когото като започна изречението , той да знае края......., единственият, който може да ме накара да се смея от сърце, единственият за когото плача безутешно ако не го чуя, който обича да ме ядосва, за да може след това да ме накара да се усмихвам, със най- милите думи които съществуват, единственият който ми показа какво ми е липсвало до сега и единственият който ще ми липсва докато умра !!! Моят принц съществува но не мога да бъда с него !!! Не защото не се обичаме а е НЕВЪЗМОЖНО !!! Вярвайте ми болката от това е 10000000 пъти по голяма от колкото да не си срещнал принца или да си разочарован от него !!! Желая успех на всички в любовта.......... на която отдавам такова значение след като го срещнах него - моята истинска, завладяваща, невъзможна любов :(

5.   До 4-
защо да е невъзможна като се обичате ще я направите възможна

6.   Истории като тази, до някъде ме успокоят, че не съм сама...че не само аз съм в това положение.Но каква утеха изобщо може да бъде това?...
В състояние като това, фразата "всичко с времето си", не струва и пукната пара.

7.   До 6-права си с времето нещата не се подобряват,защото нищо не се променя,чувството на самотност те гнети още по-силно,а накрая просто спираш да го усещаш..

8.   До номер 5 -----
причините са - той от Саудитска Арабия, аз Българка
Той мюсулманин - аз християнка
за да бъдем заедно той трябва да се откаже от семейството си, да предаде всички закони които властват там и да не се ожени за жената, която те са избрали........
не ми се говори че историята е дълга с неизвестен край и някой път си казвам, че така е трябвало да стане да разбера какво е любов и може би ако сме заедно нещата няма да са толкова розови както при повечето такива бракове , както и да е , ................... болката е голяма и най вече от това че очи за друг никога няма да имам.......

9.   8 я се събуди !

10.   Aз тъкмо си мисля, че съм се събудила и пак се унасям.....не е толкова лесно когато сърцето и ума се борят ! знам че няма да е мъжът с когото ще продължа, но знам че е половинката на душата ми ! ............

11.   Ей, гова ми прилича на елегия ! Това момиче си пробва произведенията тук, да види коментариите ! Ами продъпжавай, всички минаваме по този път, пък някои и пари вадят...

12.   Доста смешничко изглежда отстрани, ама кажи си да те не стига !

13.   От автора до 11- Да,прилича на елегия,защото чувствата,които изпитвах бяха такива,а и доста по-силни от описаното.Не пробвам произведенията си тук,изказът ми е такъв заради професията ми.:)
До 5-историята ти наистина е затрогваща! За съжаление не ме бива в съветите,но дано запазиш себе си след такава любов.

14.   И аз се чувствам така ,чета и плача ,боли много боли,не знам какво да те посъветвам,но опитай забрави го,всяка която е успяла я приветствам сърдечно,всеки има право на щастие-търси го

15.   Много турски сериали гледате, за туй пишете щуротии - искам това, онова, чай с ром, е--е-е-, погледай малко живота от другата страна,виж бедните,болните, гладните и слез на земята! Все във филми се слагате!