Какво да направя
На втори брак съм имам две деца. Но след 5 години случайно разбрах от негови приятели, че мъжът ми ми е изневирил дакато съм била на село. А до този момент не съм се съмнявала в него. Сега си прави свалки с една жена по компютъра даже си говорят и по телефона. След като прочетох какво са си писали, стана ми много болно плакала съм две седмици защото много го обичам. Във къщи не сме имали проблеми всичко си е наред. Аз не съм му изневерявала никога. Не искам да си провали семейството.

Но по случайност си пиша с един мъж от нашият град вече цяла седмица. На този мъж жена му също е изневерила, сега той иска да се срешнем и да го направим. Чакаме с нетърпение да си пишем всеки ден /допаднахме си/. Никога не съм го правила, а от друга страна ми се иска. Незнам какво да направя.

Коментари

2.   И ти и твоя съпруг имате нужда от разнообразяване на връзката-именно това правите в момента и това ще даде нов емоционален заряд в отношенията ви!

Ако действате разумно без да влагате чувства в извънбрачните си връзки това ще ви помогне да осмислите в един момент че когато сте заедно семейно вече ви е по хубаво и можете да продължите напред! Но за да стигнете до този етап трябва да има равнопоставеност в действията ви и да не се получава ефекта на засегнатите чувства а това ще го избегнете ако и ти и той сте извършили еднакви сексуални актове извън брака ви!

3.   Един приятел ми казва. Чукам жена си. Правя се на мъж а тя в един момент ми казва. ЗНАЕШ ЛИ ЧЕ МАЙ НЕ СЪМ ПОИЛА КРАВИТЕ. Затова ги има изневерите. На 50 г. съм. Без любовница не съм оставал. Влюбвал съм се. Става страшно. Повярвай ми по стабилна жена от жена си не съм срещал.Чукай се. Да не ти пука. И без влюбвания стигащи до развод.

4.   Аз съм в твоето положение. Това че ще спиш с този мъж дали ще промени положението в твоето семейство? Аз се съмнявам да е така, просто за някакъв момент ще забравиш за проблемите си, но това няма да ги реши. Още повече че мъжете в нета се интересуват предимно от секс. Аз мисля че по-добре е да не го правиш, независимо колко болно ти е сега.

5.   Направи го...

6.   Направи го ако ти е кеф, но дали не го искаш, за да си отмъстиш на съпруга си?!!! Ако е така, няма смисъл, а ако ти харесва и наистина го искаш, го направи и не се колебай, е внимавай и да не си развалиш семейството разбира се! Успех!

7.   И какво ако ти е изневерил? С това свършва ли света? Една такава изневяра дори помага на брака според мен. Важното е да няма наранени. Имал е нужда направил го е. Ако след това не е променил отнощението си към теб не виждам къде е проблема. И да се тормозиш не можеш да промениш нещо, което вече се е случило.

А относно теб, ако имаш нужда да го направиш-направи го. Не го прави обаче само, за да му отмъстиш. Няма смисъл.

Бих те посъветвала и при подходящ момент да му подхвърлиш, че няма приятели. Между другото ти сигурна ли си, че това което са ти казали "приятелите му" е истина?

8.   Та ти правиш същото като мъжа си бе, мила, после може да обмените опит като модерно семейство, сериозно!

9.   Ще го преживееш.
Направи го, но внимавай мъжът ти да не разбере.
И моя само ми изневерява. В началото ме болеше - но после си намерих любими занимания и смятам, че той ми губи времето.
Гадно мие, че не го обичам вече, но след толкова изневери, обиди и грубости - ми е трудно да му бъда жена.