Правя съзнателни грешки
Здравейте, аз съм на момиче 19 години. Досегашният ми опит в любовта се състои предимно от грешки, което ми тежи. Ще ви разкажа последните две истории.
Преди два месеца започнах връзка с едно момче, чудесен характер, както се казва носеше ме на ръце. Той много бързо се влюби и беше готов на всичко за мен. Знам, че голяма част от жените търсят точно това, но за краткото време с него се чувствах все едно сме женени от 10 години. От първия ден, когато се запознахме знаех как ще свърши всичко, така и стана- зарязах го и му разбих сърцето. Скоро след това бяхме поканени на рожден ден на една обща приятелка. С момчето сме от различни градове, той нямаше къде да спи -хайде у нас... Все още имах някаква тръпка към него и преспахме. Беше грешка-дадох му надежда по този начин, а след това му казах че е било просто за една вечер и отново му разбих сърцето...
Втората история стана съвсем скоро. Събрахме се с колеги от университета у нас- 2 момчета и 4 момичета. Ядохме, пихме, стана време да си ходят. Момичетата си тръгнаха, а едното от момчетата беше доста пияно и заспа в една стая. С другото момче останахме сами, познавахме се от преди. Той е чзкааровен, отнася се с мен с уважение, от дума на дума стигнахме до леглото. Виждала съм как ме гледа в университета и знаех, че целта му е просто секс, а не връзка. Не трябваше да му позволявам, но ми беше слаб ангелът...
Искам да престана с глупостите и да изградя истинска връка, да обичам, но не зная как. Все едно съм в затворен кръг- правя грешка, давам си сметка за нея, повтарям я... Моля ви, на казвайте намери си хобита, от учене не ми остава време за това. Не знам какво да правя, моля дайте ми съвет.

Коментари

2.   Мацко, ти сама си го правиш това, пък после-що така па иначе. Еми извинявай, ама хем осъзнаваш грешките си, хем ги повтаряш. Какъв съвет искаш от нас. Каквото и да ти се каже, докато сама не промениш начина си на мислене ще се държиш точно по този начин: дай да се натъртя с тоя па после да става каквото ще. Дерзай!

4.   Е, чак пък грешки. Не мисля. Ти не правиш грешки, просто ЖИВЕЕШ! Сега, не си обичала едно момче и си го зарязала, да знам, гадно е, но какво пък, да не е първия. Ще се оправи. А другия кво? Кефел те е преспала си с него. Къде пък чак такава огромна грешка видя в това. Голям праз, дет се вика. Я по-бодро, млада си, сега му е времето да грешиш :) Отпусни си душицата.
ЕднаЖенаКаза

5.   Тя любовта не пита кога да почука на твоята врата. Никой не може да ти каже кога ще се влюбиш. Може да е след месеци, дори години. По-добре се съсредоточи в ученето, защото когато се влюбиш изобщо няма да ти е до учене така като те чета.