Влюбен в компаньонка
Аз съм на 32г.
Преди два дена се почувствах самотен и си поръчах момиче по телефона. Когато тя пристигна се влюбих мигновенно в нея, тя ме попита какво ще правим и аз и казах "нищо само ще си поговорим".

Отидохме в едно заведение и там се разптиказвахме излезе, че тя е студентка от УНСС и се занимава с това не за развлечение, а от липса на финанси (трябва да си плаща наема, таксите, храната и др.). Тя е търсила работа но покрай кризата никаде не е имало свободни места или ако са я вземели то заплатата едва стигала за наема.

Поговорихме си известно време и се разделихме. Сега искам да я поканя да живее при мен и евентуално да и предложа брак след време. Искам да живее при мен, за да мога да я опозная по-добре и ако се уверя, че и тя изпитва чувства към мен да се оженим.

Аз съм доста заможен човек и не изглеждам зле. Не ме интересува с какво се е занимава и ако се съберем съм обеден, че тя ще спре да се "продава".
Все пак повече от половината студентки проституират (това го знае всеки). Не ми пука, че съм се запоснал с нея по този начин. Ако се бяхме запознали в някой бар или на друго място нещата нямаше да са по различни (все пак става дума за един и сущи човек).

Вие, които ще тръгнете да ме критикувате се замислете дали сте излизали със някоя студентка и какъв е шанса тя да е била или да продължава да е компаньонка.

Коментари

1.   Преди два дни си се почувствал самотен, след още два може да се почувстваш изтрезнял и глупав...

2.   Hе е въпроса дали е компанйонка или не а дали за 2 дена си наистина влюбен или е просто увличане... запознали сте се преди 2 дена а ти искаш да живееш с нея и да се ожените... според мен я покани на среща излизайте забавлявайте се и първо разбери дали има чувства към теб и така действай нататъка... успех!

3.   Поне ще е доста разкрепостена в леглото и ще прави такива неща с теб за които много жени не подозират :-)
Пичага си,деиствай но предпазливо. Не вярвай сляпо на всичко което тя ти казва.

4.   Язък,че си на 32,че си заможен и не изглеждаш зле .. Въпроса ми е що си тъп? Как може,вече голям човек да пише такива глупости? Бил се влюбил мигновенно,чак пък и ще я каниш да живее у вас,а пък тъпотията за жененето беше черешката .. СРАМОТА! Осъзнай се човече!!!
Ивето :)

5.   Както бе казала една компаньонка по ТВ: " Един ВЕДНЪЖ проститутка станеш ли, няма връщане назад! " хахахаха

6.   Извиниявай, че ще те разочаровам, ама бивши курви няма! И аз съм студентка и определено не съм в цветущо икономическо състояние, но не съм станала нечия подлога. Умрях от смях! Щял да се жени за нея! Страхотни принципи ще даде на децата ти - като им е трудно, да поемат по "лекия" път.Между другото, провери дали изобщо учи...Аман от балами!

7.   Че си тъп, тъп си, няма спор, хората дето са те оплюли са прави. Само едно не разбирам - КОЙ ТИ КАЗА, ЧЕ ПОВЕЧЕ ОТ ПОЛОВИНАТА СТУДЕНТКИ СА ПРОСТИТУТКИ????? И аз съм била студентка, и всичките ми приятелки са били или са студентки, НО повярвай ми - никоя от нас не е и не е била проститутка. Криза има за всички, на никоя от нас не и стигат парите, аз работя на 2 места, трудно ни е на всички, но телата си не продаваме. Ожениш ли се за бивша проститутка, цял живот ще си женен за настояща проститутка. Тези жени ги мързи да изкарват пари по друг начин. Само едно си знаят....

8.   Това е коронния номер на всяка компаньонка - да се представя за бедна студентка от УНСС :). Та да я съжалиш и да и бутнеш повече кинти без да я чукаш. Прави ти мили очи, ама ако те напипа сутеньора, че искаш да му откраднеш стоката, лошо ти се пише. Имай предвид, че нито е студентка, нито е на годините, които ти е казала, нито името й е това, с което ти се е представила. И ако се обадиш на телефончето, което ти е дала, може и грешка да се окаже. Не знам, дано не съм права, желая ти да си намериш добро момиче и да си щастлив. Но внимавай, не бъди толкова глупав.......

9.   Авторът си мисли че е влюбен, нека си вярва. Защо го нападате? След като се опари и ако не е тъп, ще си вземе поука. Ако е тъп ще повтори същата грешка с друга.

10.   Я кажи като се ожените пак ли ще си плащаш.Доколкото знам тарифата е 60 лв. на час, бързо ще фалираш колкото и да си богат

11.   Хората се опитват да му кажат истината просто.Толкова повърхностно звучат думите на автора,а и явно си пада по сърцераздирателни истории и го бива в съжалението.Аз се чудя как човек се влюбва в някого ей така за 2 часа и е сигурен в искреността на човека отсреща.И аз съм била студентка,да ме прощава автора , но информацията му не е точна-от 100 студентки сигурно ще се намерят 2-3,които проституират,но другото е просто прекалено.Нормални момичета няма ли,че си търсиш проститутка за брак? Добре ли си човече?

12.   10, какви са тези евтини проститутки за по 60 лв. бе, ти да не си ходил при некоя магистрална?

13.   Прилича на моментно увлечение, но все пак си на 32, предполагам, че имаш богат опит с нежния пол и можеш да прецениш ситуацията. Май просто те е ударила кьоравата неделя. По съм склонен да вярвам, че бивши негри, проститутки и комунисти няма, макар че имам познати, които се ожениха за девици от леката авиация и добруват - хвалят се, че половинките им са опитни и са се начесали достатъчно, за да ръгнат по чуждо, а и били отлични домакини. Все пак ще те посъветвам да подходиш внимателно, без обвързване и с търпение, може и друг акъл да ти дойде.

14.   Ха, ха, ха. Аз и на 12 г. разсъждавах по-трезво.
М39

15.   Цял живот съм имал любовници, които са се омъжили девствени и гледат да си наваксат след брака...

16.   Трябва да ти кажа, че съм била студентка в първите години след прехода, когато вероятно ти си бил в 1-ви клас, а онези години бяха в пъти по-трудни от сегашните. Работа нямаше никаква, частният бизнес едва прохождаше, а в чужбина се ходеше само с виза или пресичайки границата с риск за живота. За студентски бригади не бяхме и чували....

Имало е дни, в които съм гладувала и съм оставала без 1 стотинка, чакайки запис от родителите. И въпреки всичко не съм стигала това дъно да плюеш на себе си за пари.

Така,че, ако това ти е достатъчно, за да разбереш що за човек стои срещу теб, значи можеш да мислиш.
А ако искаш да имаш жена проститутка, това вече е напълно друг въпрос и желанието ти лесно може да се изпълни.

17.   Cлушай таз може и да те лъже,те говорят всякакви простотии и 100% само те използва заради това че си заможен човек но ти си влюбен в нея и не го забелязваш по добре щом си самотен намери и се запознай с някои дори и в парка (смяяхх) мо добре ще е. От личен опит на морето се запознах с едно моче и сега сме гаджета,но просто не се занимавай с нея...

18.   Запознах се преди 18 месеца с момиче на повикване и се влюбих в нея. 1 месец всичко между нас си беше перфектно., нормални взаимотношения, но изобщо си нямах и напредстава какво ще последва. Аз се държах добре с нея, защото знам на какво унижение са подложени тези момичета и как се държат повечето мъже .Добре съм финасово, на 32 год съм ,изглеждам добре ,имам стабилна работа, винаги съм си плащал, когато се виждах с нея, отделно и правех скъпи подаръци, за 8 март и купих златен пръстен, маркови очила, през ден и поднасях цветя, поръчвах и изненади. Хубаво е да се помага, а и трябва, на човек в беда, но не е това начина. Тя те лъже и се отнася с теб според това каквато си е - ПРОСТИТУТКА! Колкото повече пари измъква, толкова по добре. Тя много добре знае границата и не я прекрачва. Така те манипулира и съответно цеди. Лошото е че цеди и душата ти, което тя не желае, но няма избор.

19.   Автора:
Аз обичам да пръскам пари особено по жени. А между другото момичето от 4 дена живее при мен. И засега нещата вървят добре.

20.   А плащаш ли й всеки път?

21.   Не :-)

22.   Част от офертата - първият месец е безплатен :)

23.   Добре де аз немога да разбера едно нещо. Ако един мъж спи всяка вечер с ново момиче това е хубаво и е достойно за аплодисменти но ако едно момиче го направи веднага я смятате за курва и казвате че това вече не е човек. ЗАЩО ТАКА?
МАГИ

24.   Маги, а според теб курвите ( декларираните като такива от самите тях) какво са?

25.   Тя те лъже и се отнася с теб според това каквато си е - ПРОСТИТУТКА! Братле тези жени са истинали, те имат изкривено сазнание,моля те не прави моята грешка после много ще те боли тя те манипулира за тях няма ценности няма няма идеяли за тях са важни само парите.Момичето с което аз се виждах 1 година излезна най долната жена на света.Моля те бягай бягай не искам да те боли така както мен ме болеше.От човек който имаше всичко в живота ме остави на 0.Моля те човек махай е по барзо от живота си.

26.   Мисля, че е романтично, но внимавай! Защото такава жена е като бездънна яма за парите ти.

КАТЯ

27.   Аз пък мисля, че някой си измисля якооооо

28.   Ей, ужасни коментари прочетох. Интересно ми е как може да се дават такива определения за човек, когото не познаваш? Ама то си е така де - хората много обичат да съдят другите, пък себе си не виждат. Човекът си е преценил, чувства се щастлив, това е важното. Пък каквото има да става, ще стане така или иначе. Като че ли безбройните последователки на чалга *звездите* действат по друг начин, нищо, че официално не се водят компаньонки. Оставете хората сами да преценяват кое е доброто за тях самите, не за вас и как изглежда според вас. Камъни може да хвърля само този, който е безгрешен. Авторе, желая ти от сърце всичко да бъде наред и да си щастлив.

29.   Това е малко противоестествено. Влюбването не е само физическо но и емоционален процес. Аз няма как да се влюбя в проститутка колкото и да е хубава защото знам че е обща и това ме отблъсква да имам с такава жена нещо различно от задоволяване на оная работа(не че и това не ме отблъсква като знам колко пишки са я посетили непосредствено преди мен). И този принцип важи не само за явните проститутки а за всички жени които не са съсредеточени в един конкретен мъж защото така си губят стойноста на жени. Например ако една жена флиртува с мен аз ще я харесвам за това но ако се окаже че така се държи по принцип с мъжете флиртовете и за мен нямат никаква стойност повече,

30.   Авторе, това звучи малко в стил "Хубава жена". Само че имай предвид, че тукашните проститутки са на светлинни години от Джулия Робъртс. Е, и ти едва ли си като Ричард Гиър... въпреки че донякъде така се описваш. :D Сега сериозно. Малко ми е съмнително, че в София не е успяла да намери каквато и да е друга работа. Явно е решила, че е по-малко срамно да си продаваш тялото, отколкото да продаваш салам в бакалията (а че е и по-лесно - спор няма). Избор има и е бил (и все още е) в нейните ръце. Тук писаха не една и две бивши и настоящи студентки, опитвайки се да ти обяснят, че за много момичета е трудно през студентските години, но не всички избират този път. Доста хора писаха също, че няма бивша проститутка... Споделям мнението! Е, ако не сме успели да те "обедим", пробвай, лошо няма, може пък ние да грешим. Катя (26), всяка една жена може да бъде бездънна яма за пари. При "такава жена" поне мъжете си знаят от самото начало за какво иде реч. :)Диана

31.   хахахаххах абе много сте заблудени!!! или не ви е блъскал живота или не знаете хората от Вашето обкръжение с какво се занимават!! :)))) Както и да е не ми се занимава с коментаторите, АВТОРЕЕЕЕ, стискам ти ръка за постъпката ти!!!

32.   до №30 Пък аз си мисля, че тоя филм трябва да бъде забранен за по-млади от 50 годишни мъже!!!

А иначе за автора и фиктивните му мераци какво да се каже? Не може толкова тъп човек да е заможен.

33.   Аз съм с такава дама до себе си и много от горните коментари ме обиждат и ме отвращават. Явно българина е адски комунист още и много жалък. Дамата ми е била такава преди около 10 г. в момента работи в магазин за ловни аксесоари и оръжие. По голяма е от мен (винаги съм искал да съм с по голяма). Всичко между нас е наред и сме добре. Поздравявам автора на темата и искам да му кажа да не бъде като тия в долните коментари! Ние си имаме наш личен живот и аз така съм си избрал. никой не може да ми се бърка. Успех с момичето. (Аз съм на 26 тя е на 37)

34.   33, стискаме палци да не й хрумне някой ден да упражни предишната или сегашната си професия спрямо теб... ;)
Въпреки че ми се струва неизбежно...
Умен и славен капиталисте - не-българино...

35.   Браво пич! Поздравления!
Аз имам подобна история. Само че, съм семеен и си останах само с влюбването. За съжаление! Иначе, с удоволствие бих и предложил съжителство и брак. Освен това смятам, че да доставяш удоволствие на хората в никакъв случай не е осъдително. Дори напротив. Смятам, че да си проститутка е достойна професия. Просто трябва да те привлича секса и да се отнасяш сериозно към работата си.

Към автора: Пиши как вървят нещата при вас? Искрено се надявам всичко да е наред!

36.   ot 33ти коментар съм. Не ме интересува. тя си има чувства към мен. Аз си я обичам и си я гледам. винаги съм искал такава дама до себе си а мнения като твоите са тъпи

37.   Ще ви кажа мнение от първо лице, и ще се опитам да съм кратка, понеже видях че темата е стара. Аз съм била компаньонка, и ви казвам, че това как си изкарва парите момичето няма нищо общо със същността и. И мога да кажа, че "бивши " има, стига момичето да е достатъчно умно и да има цел. В момента си имам бизнес, който върви страхотно... и който съм си изградила сам - сама. И супер много се гордея, че съм успяла да превъзмогна комплексите на морала, и не съжалявам и за една секунда, защото освен, че съм се запознала със страхотни СТОЙНОСТНИ хора съм постигнала нещо! Това начинание може да даде много, но за целта момичетата трябва да си знаят цената (60 - 100 лева на час е смешно) и да не се взимат толкова на сериозно ( към сериозните студентки се обръщам) - всеки да си живее живота както намери за добре :) май не бях много кратка, ама какво да се прави - нали умея да съм разговорлива :)

38.   Въпрос до автора: И аз съм влюбен в компаньонка. Но дали ще сработи тази връзка се чудя. За сега не живее при мен. Сподели моля те още ли сте заедно, върви ли и т. н. и изобщо опит за връзка с компаньонка.

39.   "Все пак повече от половината студентки проституират (това го знае всеки). " Я се стегни бе, май бая си седял на сухо.