Приятелката ми не иска да се виждаме защото е студено навън
Нещата си вървят добре, но когато дойде време да се видим сега последните студени дни тя отказва.. Днес й казвам, че не сме се виждали от 1 седмица и тя вика ама днес е много студено. Предлагам утре и тя казва "ама и утре ще е същото". Смисъл как да го разбирам това? Това за мен означава че иска да скъсаме или знам ли... Сега ако цяла зима не иска да се виждаме, само защото е зима просто не знам а не искам да я изгубя.

Коментари

1.   Не са добре нещата. Ако се интересуваше от теб едва ли щеше толкова да отлага срещи. Съветът ми е да я игнорираш за известно време и виж дали тя ще ти предложи да излезете. Освен това предполагам ти не й предлагаш да се разхождате навън в студа, а да отидете някъде нали?

2.   Ми отиди у тях или я заведи у вас де!

3.   Мисля, че просто не иска да е с теб. Или те разиграва и иска да й ходиш по свирката. Ти си прецени сам кой от двата варианта искаш да е верен.
XII

4.   Покани я у вас, пусни камината (климатика) увийте се в одеало и се гушкайте ^-^
(не вярвам да не иска да се виждате след това)

Луси

5.   Миналата година по същото време имаше същата история. Някой беше казал, че сигурно няма зимни дрехи...

6.   Предложи й да ходите у тях, у вас, на кафе.. боулинг, билярд, някви такива на закрито.. няма да измръзне докато стигнете до там.. И аз не обичам да седя вънка като е студено ама чак толкова.. Ако не е готова да направи и толкова малка саможертва.. не знам.. явно не държи да се виждате..

7.   Е щом планината не идва при Мохамед, Мохамед ще отиде при планината. Оф, просто иди у тях!

8.   хаха "пусни камината" много умно браво направо да се смея ли или да плача... това българския народ все повече и повече затъва в простотия.. и народа става неграмотен до безбожието...

10.   Ами зависи какво имаш предвид под виждане. Ако и предлагаш да ходите по планините или в парка, нормално е да откаже, но ако идеята е да идете някъде на топло, примерно у вас или в някое готино заведение, тогава не я разбирам. Или е адски зиморничева и наистина мисълта да излезе от тях в тоя студ я побърква, или си търси повод да те зареже. Защото не си представям, че уж имате връзка пък няма да се виждате до пролетта. Ако искаш предложи и да си вземе такси и виж как ще реагира. Ако пак намери повод да се измъкне, значи просто не иска да е с теб.

11.   Е, все някога ще излезе, я на у-ще/работа, я до магазина... така че проблема е между вас и тя те държи под напрежение, а ти още не си се усетил.

12.   Автор: О повярвайте ми не й предлагам да седим навън...
До сега не съм предложил билярд или боулинг, но съм 99 % сигурен че ще каже че просто не й се ходи.. Като кажа у нас, не иска защото не съм сам (с наще тоест). У тях не можело, защото и там живеят сумати народ и просто не знам какво да правя. Кафета не обича също.. Аз в колата искам да я засека тоест мога да я метна до тях аз нямам проблем с това и тогава да поговорим на тая тема ама се чудеше вчера и пак ми отказа. Искала директно от училище към рейса към тях.

13.   Зарежи я веднага... на моментааа!!!! Действай!!!

14.   Може нещо да е депресирана и да не и се излиза. Поговорете. И на мен ми се е случвало, да не искам да излизм с човек, който харесвам, защото ми е някакво тъпо като видя навън какво е, някакси ми умира ентусиазма. Чудех се какво ми е, а причината беше че бях в някаква дупка и нямах мотивация да излизам, дори с хора които харесвам. И някакси не върви да кажеш, не ми се излиза, защото е студено и се чувствам зле и то всеки пък, хората си мислят, че ги отбягваш. Винаги казват - ако имаш желание, ще намериш начин. И в крайна сметка си мислят, че не ти е приятно с тях, а при мен не беше така, просто нямах желание за нищо. Така че поговорете, ако причината пък при нея е че не иска да е с теб, по-добре да ти каже и да се разделите. А ако има друга причина предразположи я да ти каже. На мен ми беше трудно да обясня на някой как точно се чувствам и съм губила хора, които харесвам заради това, те просто си мислеха, че ги отбягвам.

15.   Е така е.
Ама я си представи пък, че може и на теб да ти стане студено и да я отсвириш? Мислил ли си го като вариант?

16.   Правилно си разбрал - тя иска да скъсате, но не и се правят драми. Спри да ? се обаждаш и си търси друга приятелка

17.   Ееее много е смешно това щом имаш и кола... просто не и се занимава това е истината знам изпитала съм го с бившия ми.
Тя даже няма да усети студа от тях в колата, от колата някъде на закрито и после обратно.
Най-лесното е да си седите на едно място в колата и да си говорите, само за да сте заедно.
Поговори с нея има някакъв проблем.

Аз бих стояла и навън на студеното само и само да бъда с приятеля си не ми пука колко е студено и дали има дори 1 метър сняг!!!

18.   На по колко години сте?

20.   Може да й е излязло херпес или пъпки и за тва от срам ни й се излиза! Недей бързай със заключенията! Тука умници разни, верно понякога помогат, но всяка личност е идентична и никой не може да каже кво й в главата!

21.   Авторе, възможно е да няма парички за да излезете. Неудобно е да ти го каже директно. Според мен я застъпи да се видите. Отиди с колата до тях и чак тогава й се обади като й кажеш, че си долу да слезне. Тогава се вижте и поговорете. Ако няма конкретна причина да отлага срещите ви, значи просто се замисли какво правиш с нея…

22.   Има зиморничави хора, ала по ми прилича на превземка.
Сигурно се вижда с разни момичета, а защо не и момчета? Те повечето са такива, омръзваш им и..

23.   Номер 20: идентичен - (прил. ) еднакъв, еднообразен, еднороден, същ, същият, сходен, подобен, аналогичен

Така както си го написал всеки би трябвало да знае какво е в главата на другия, защото и в своята глава има същите "бръмбари". Добре, че имам опит с мега умници като теб и мога да възстановя смисъла на изречението въпреки грешките, но авторът може да няма тези умения. И какво излиза? Ще те почете, ще си поблъска главата и накрая пак ще се разчита на другите умници. Това уточнение е, за да не се чудиш защо те са по-популярни от теб. :)

Авторе, най-добре е да я попиташ съвсем ясно какъв е проблема. Увъртанията не са от полза за никого - ако не те иска, да приключвате. Ако е нещо друго, нека ти каже! Но не задавай въпроса с интонация на окупатор, който преди малко е съборил крепостните стени и сега пита жителите на крепостта "Някой ще се осмели ли да ме нападне? " Целта не е да се изпокарате, а да се изслушате и разберете взаимно.

25.   Автроре, ти наистина ли не знаеш какво означава, когато една жена не иска се виждате, намирайки си глупави извинения? Ако действително не знаеш, мисля, че в най-скоро време ще разбереш...

26.   Номер 23, благодаря че перифразира така добре това което исках да изкажа, но просто бъзрах да помогна защото всеки дава тези крайните мнения, а никога не трябва да се прибързва с подобни неща!

Успех братле, пък квото е писано!

27.   Пич, не искам да те филмирам, ама твоята си има някой друг, още просто не е сигурна на 100% в него. Този филм сме го гледали, толкова много, че чак се изтърка. Честно казано единственото нещо, което да можеш да направиш, е да се огледаш за друго момиче, което няма да ти върти такива кифленски номера. Тази, дори и да не се получат нещата с другия, е въпрос на време да те смени. Минах през подобно нещо и естествено тогава не постъпих правилно, а чаках до края. Резултатът бе, че изгубих още няколко месеца в напразно чакане и потрощих сума ти нерви.

28.   Номер 5.. ами възможно е да няма дрехи момичето, аз примерно нямам зимни дрехи, защото нямам пари за това, поради тази причина и нямам приятелка =( forever alone.