Моята невъзможна интернет любов
Здравейте.
Реших да споделя най-после и моята история. Влюбена съм до лудост в момче, което познавам само виртуално. Запознахме се преди 3 г. в скайп, оттогава постоянно си чатим. Той е изключително мил, добър и интелигентен мъж на 34г. С всеки изминал ден, опознавайки го се влюбвах все повече и повече в него. Докато не дойде момента, в който започнах да пренебрегвам всички близки хора, всички задължения само и само, за да си говоря с него.

За 3 г. нито веднъж не ми е предложил да си говорим за секс или за нещо подобно. За първи път срещам толкова деликатен и добронамерен човек. Влюбена съм до лудост в душата му...

За съжаление той никога не ми предложи да се срещнем, никога. Не знам каква е причината, доколкото знам не е семеен, няма и приятелка. Явно съм му необходима само за разговор. Разменяли сме си снимки, усещам, че има привличане, но до там. Но аз не издържам вече и мисля да сложа край.

Много бих искал да му призная за чувствата си, но ме е страх. Страх ме е, че ще го загубя като приятел, а такъв човек днес рядко се среща. По-добре да изчезна, да си се върна в голямата черна дупка, да съм отново онова самотно момиче, но този път и по-обезверено.

Знам, че звучи нереално да си влюбен в човек, който никога не си виждал и докосвал, но е истина и много боли. За първи път не знам какво да правя, а винаги имам отговори за всичко.
Чувствам, че умирам отвътре...
Благодаря...

Коментари

1.   А от къде знаеш, че не е семеен и си няма приятелка? Мисля, че точно това е причината да не ти предлага да се срещнете.

2.   Не зная дали ще съм ти полезен, но мога да ти споделя моята гледна точка като учатник в подобно "приключение". Бях затворен в себе си и мислех, че няма хора, които биха ме разбрали -всеки говори за други неща и всеки знае какво иска и го постига, а аз като че ли бях нещо друго, не съвсем нормално в цялата среда около мен. Аз се нуждаех от секс в най прекия смисъл на думата, а нямаше никой комуто да мога /респ. да смея/ да го изкажа. Всеки би ме обвинил, че ми има нещо за да търся нещо толкова вулгарно. Затова се зарових в няколко сайта, в които може да се говори по директно зад първоначалната анонимност. В крайна сметка се оказа, че не само аз мисля по този начин. Открих за себе си приятелка, която ми стана не просто секс-партньор, а най близкият човек.

Междувременно обаче се бях свързал и с други момичета. И макар първоначалният змисъл да беше друг, с някои от тях никога не съм разговарял за секс. Водим си много задушевна приятелска кореспонденция, вече не в сайтовете, а в мейл, но ако някоя от тях все още си мисли за секс с мен, поне не го е казвала. Ако някоя, както теб, междувременно си е внушила други чувства -също не е споделяла. Всичко това мисля е нормално.
Ако някой направи първата крачка към откровен разговор, нещата ще станат ясни, но ти като че ли не би искала да чуеш истина, която не би ти харесала.

Моето мнение е, че няма да загубиш въпросния човек като приятел. Той не би желал да те разочарова. Но на 34 г. ми е трудно да си представя мъж, който няма сексуални желания и не ги удовлетворява. Логично е да си има гадже. Но във всички случаи е по добре да си изясниш нещата и ако трябва да насочиш усилията си другаде.

Зная, че би ти било трудно, то и първият път не е лесно, но трябва да уважаваш не само желанието си да си щастлива с конкретен човек, но и неговото, което според мен все още не познаваш...

След три години би могла да бъдеш по директна и да попиташ за това, което те вълнува. Не мен, а него. От моя гледна точка, няма да го загубиш. Само може да го спечелиш или в най лошия случай -запазиш.
Желая ти успех и положително за теб развитие!

3.   Ами признай му за чувствата си, три години си е достатъчно дълъг срок, той едва ли да се изненада. Може и да очаква ти да направиш първата стъпка. Кажи му, пък каквото дойде и пиши какво е продължението.

4.   Има много вероятни причини. Може да е разликата във възрастта, може да е от друг град и да смята разстоянието за пречка, може да лъже относно семейният статус. Знам ли ги мъжете, аз лично не съм попадала на такава птица в нета, дето да не иска секс или камера....

5.   Ооо, излез от тази заблуда възможно най-бързо, че може много да съжаляваш за пропиляното време. Слез на земята, какво ти дава този човек? Нищо! Дори те ограбва, ограбва времето ти на първо място а сега и чувствата ти. Та ти вече страдаш. За една илюзия! И не мисили,че съм голословна, преживяла съм подобна връзка, само че с виждане, секс и...доста разочарование.

Тук хората сякаш не разкриват цялата си същност, а в твоя случай ти дори не си виждала човека. На ккаво се надяваш? Ако всичко е истинско мислиш ли ,че той няма да пожелае да те види, та дори само за да поговорите очи в очи.

Според мен има нещо, което той прикрива. Е, пожелавам ти най-доброто, дано не съм права, но...защо ли живота ме научи да не вярвам на всичко. Успех мила! Поне действай и разбери как стоят нещата.

6.   Много си наивна,не усещаш ли че си в капана на виртуалната измама -от разказа ти веднага се подразбира че реалния образ на човека за който говориш няма нищо общо с изградения от него виртуален такъв-ФАКТА че никога не си получила предложение за реална среща е най голямото доказателство за измисления персонаж с който общуваш виртуално-няма нормален мъж който да не те покани на среща ако намеренията му са искренни дори и да приемем само приятелски-НЯМА ТАКЪВ НОРМАЛЕН МЪЖ!

7.   Най-добре му разкрий чувствата си. Нека да е наясно. Ами ако и той изпитва нещо към теб, но го е срам да си каже...? Тогава и двамата ще се въртите в омагьосан кръг. Нека се знае ти какво изпитваш.. Признавайки му нищо не можеш да загубиш, а само да спечелиш...!!! Предстваи си ситуацията след...2 години - пак си пишете, ти пак се чудиш какво да правиш..., а живота си минава. Моят съвет - кажи му всичко

8.   3 години?
Защо си го причиняваш, не виждаш ли, че в живота му, ти си никоя...
Какво очакваш да се случи?Ако е искал да стане нещо, повярвай, щял е да ти каже и да си покаже....
Измъчваш се, друго няма да се случи...

9.   В продължение на 3 години сте си писали и не сте се виждали,от къде си сигурна че е на 34 и че този, за когото се представя е истинската му същност?Ако той не взима иниацитивата,за да се видите ,ти я направи,защото после може да съжаляваш,че не си опитала дори.

10.   Освен да е гей или просто да не го привличаш немога да си обясня защо не те е канил на среща

11.   От автора:
Благодаря Ви за коментарите!
Всичко приключи, не е било взаимно, била съм просто и само за загуба на време!

12.   Според мен това е жена, а не мъж, просто се увери

13.   Вярно! Някоя гаднярка ще да е. Някоя грозна, дето си няма тъпкач и си убива времето дразнейки другите под прикритието на нета...

14.   И аз така бях. 4 години си писахме,обаче знаеше за чувствата ми.
Бяхме разменили снимки. Но той беше далеч много далеч,това не е оправдание че не се видяхме. И аз така мислех,че ми спестява нещо.
Всъщност много споделяхме и винаги спорехме.
Както е бил мил и добър така и сме се обиждали.
На равно с това,да,човек има нужда да споделя за това и свикнах с него,но не може да седиш самотна,осланяйки се на виртуална връзка. Въпреки,че с реалния човек не ми се получаваше,липсата на комуникация убива всичко.

Nutella,27.