Липса на женственост?
Здравейте!
Имам много сериозен проблем собщуването с момчетата. Всички момчета, които познавам ме определят като "най-добрата ми приятелка".
Винаги ми е било трудно да намирам общ език с момичета. Опитът ми показва, че жените сме доста по-злобни и трудно се намира искрена, добра приятелка. Имам 3-4 и си ги пазя.

Но вляза ли в нова група, общност, за отрицателно време около мен се насъбират няколко младежа и с всички сме само в приятелски отношения. Не се оплаквам - най-стабилните ми приятелства са с момчета! Обаче така винаги си оставам сама в личен план. Няколкото връзки, които съм имала са се случвали много бързо с едва ли не непознати момчета. Ако общувам с някой повече от месец-два се сдобивам с още един приятел..

Не ме разбирайте криво, наистина ценя отношенията, които съм изградила, но не ми се иска все да съм сама с много приятели от мъжки пол..

Чудя се, в мен ли е проблемът? Имам неправилно отношение към околните или не съм достатъчно женствена или какво? Какво е нещото, което отблъсква мъжете?

Коментари

1.   Да, проблемът е в теб. За съжаление си се наредила в една особена група жени, които са като мамчета, мъжете ги възприемат като изповедници, приятели, психотерапевти, но никога не ги поглеждат с желание за нещо повече. Изглежда, това е причината да те приемат като душа за всички и лично за никого - ако не си с лоша външност значи с покровителствено поведение държиш момчетата на разстояние. Всъщност, ти си знаеш най-добре, но има нещо, което трябва да промениш.

2.   Mного мразя грубянки и мъжкарани! много ясно че ще си сама

3.   Не съм първа красавица, но едва ли във външния ми вид е проблема. Спретната съм и се старая да съм стилна.. най-малко пък съм мъжкарана.

Обаче частта с "мамчето" е вярно. Не го правя нарочно. Живота ми не протекъл като приказка и винаги са се отнасяли отвратително с мен.Няма да задълбавам на тази тема, просто сега се опитвам да не нараня никого и да се държа добр с обкражението си, да не натъжавам никого..
явно се ценят "лошите момичета", разбирам
благодаря

4.   Леле как мразя такива като теб!
"ние сме просто приятели" като ми каже някой и ми става ясно. като искаш мъж до себе действай директно. не може през приятелството да започваш връзка. знам ги аз тези като теб, само се правите на загрижени и накрая пак секс искате

5.   Hомер 2-и баща ти ли така викаше на майка ти хаха аман от комплексари

6.   То май и най-добрата ми приятелка е така като теб и сто на сто си пада по мен. ама не ми пречи щото се държи точно и е пич и си пием бира заедно. само от футбол не разбира, ама кво да я правя нали е жена

7.   E номер 6 6то не я изпраскаш бе пич?? хаха

8.   Bие жените знаете ли какво искате ?
преди години имах приятелски отношения с едно младо момиче и нещата се задълбочиха до толкова, че се наложи да замина за известно време. Беше обсебена.

Наскоро се видяхме и нейните спомени сериозно се разминават с моите. През нейните очи, сме били само приятели, но аз съм се влюбил и не съм издържал, избягал съм. ха и сега ми става смешно.

Cигурно хлътваш по някой "приятел" и това е причината за поста. Моят съвет е да си искрена.Или ще сте приятели, ако нараненото ти его издържи или ще се съберете или поне ще прекарате една веер заедно.
успех

9.   Няма как да разберем дали проблема е в теб ако покажеш снимка може и да получиш моя вот. Но нито знам как изглеждаш нито нищо:P

10.   Hомер 6 : щото е душичка и после честно ще ми е адски кофти. всяка друга бих ебал на почивки, ама тази..
пък и не е някаква страшна пичка да си заслжава.
а авторката верно да прати една снимка , да я видим

11.   Дай да те видя и ще ти кажа какво ти липсва

12.   Aкъл в главата и липсва, ако ме питаш. Вместо да ги хрантутиш и да им угаждаш бъди малко жена, остави те да те поглезят. Иззехте всичките ни функции като мъжете. Да не говоря как мазно се натискате и как се сваляте.. не като хищна котка, а като прасето на село- врете се на мъжете. повръща ми се

13.   Според мен причината се крие във външността ти ,може би не си достатъчно привлекателна. Другото нещо е , че се държиш прекалено мило с всички мъже ,а това не говори добре за една дама. Трябва да си малко по-дистанцирана и с повече самочувствие (общо взето надута). Мъжете харесваме когато ни е трудно в отношенията ни с нежния пол ,а лесните жени отблъскват . Колкото си по-надута , толкова по-интересна ще бъдеш за нас мъжете (естествено не бива да се прекалява). Пък и нали знаеш "за всеки влак си има пътници". Щом умееш да общуваш добре с мъжете , все ще се намери едно момче ,което да се влюби в теб. Успех ти пожелавам ! Ако искаш прати снимка ,защото може това да съм аз. ха ха

14.   Донякъде проблема е и в теб,донякъде и в момчетата може би...Има тук доста просташки коментари,на които те съветвам да не обръщаш внимание. Не може всички да са еднакви,това дали си женствена или не,дали си по-мила и кротка или си някоя фруцла не мисля,че има кой знае какво значение... Според мен проблема може и да е,че си момиче,което може да се справя само и с риск тук да ме оплюят доста мъже, ще ти кажа, че те са плашат от такива жени. Мъжете, колкото и да го отричат (а това го виждам всеки ден) си падат по тихи фръцлички, с чалга визия,които да не ги натоварват много,много.... Ако си наясно какъв мъж искаш,ако си наясно колко ти самата си ценна и хубава и ,че заслужаваш най-доброто , то тогава давай смело напред и ще срещнеш някой,който да те приеме като повече от приятелка,сигурна съм:) А може би и мъжете,които те избират за приятелка те ценят,може би не са готови за сериозна връзка и за да не те загубят,предпочитат да те задържат като приятелка...
Успех:)