Наивна, заблудена или влюбена?
Реших да споделя и част от моя живот.Вероятно ще срещна подкрепа и разбиране , а също и критика, но съм готова да приема всичко.

Разведох се преди 7 години. 1година по късно срещнах мъж в когото безумно се влюбих,сякъш видях спасение.Оказа се женен,но ме убеди че няма никакви отношения с жена си от дълго време, което мако ме успокои и ме накара да загърбя гузната си съвест и да продължа напред. Толкова много го обичах, че не забелязвах слабостите му.

След 2 години в които се виждахме често/в каъщи или навън в заведение/,но не постоянно, аз си дадох сметка че това е връзка без бъдеще и му казах че искам да се разделим. Тогава той буквално полудя. Започнаха едни нечувани обяснения в любов,как не може да живее без мен как за първи път в живота и обича и аз съм еднствена...и т.н.т. Аз си го обичах и не можах да устоя.

В същото това време бях изтеглила много голям кредит за да си купя жилище, а имам и 2 деца. Така продадох жилището си много изгодно и купих ново, което ремонтирах,отново го продадох и се включих в нова кооперация, върнах си кредита и ми падна голям товар. През всичките тези 5 години покупки и продажби се местех и живеех ту в къщи ту при брат ми или родителите си. Ужаса който изживях с преместване е друга история, но слава богу се справих. Последното ми жилище което нама да продавам /защотот няма кредит/ е в ремонт и го правя много бавно, поради липса на средства. Надявам се това лято 2020г да успея да се преместя с децата си.

И през всичките тези години човека, който не спира да повтаря колко ме обича чака да направя поредния дом за да се премести при мен и едва тогава да излезне от дома на жена си. Неведнъж съм го питала какво прави още там ако не може без мен. Той ми казва че е много скъпо да излезе под наем и не си струвало да дава пари защото много често пътува и това ще са пари на вятъра. Много е добър, много е грижовен към децата си /това е похвално/ Наистина ме обича показвал го е с отношението си към мен,но се питам постоянно -Защо не помръдва на кота от това положение? Как живее така? Какво правя аз със живота си? Защо съм още с него и търпя това? А струва ли си? НЕ ИСКАМ ДА СЪМ И МАЙКА И БАЩА И МЪЖ И ЖЕНА? ОБИЧАМ ЛИ ГО ИЛИ ПРОСТО НАВИКА. Не трябваше ли до сега да направи нещо и той?....БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОИТО ИМАХА ТЪРПЕНИЕТО ДА ПРОЧЕТАТ МОЯТА ИСТОРИЯ И ЖЕЛАНИЕТО ДА МИ НАПИШАТ

Коментари

3.   Да речем, че поради жилищния проблем засега той се въздържа да се съберете. Но се съмнявам да напусне сигурното гнездо, да изостави децата си, дори и да няма никакви взаимоотношения с жена си. Ти това провери ли го? Друго е, ако беше разведен или през това време да беше подал молба за развод. Иначе как ще живеете? И как той ще се грижи и за неговите и за твоите деца?

4.   Навика често се бърка с любов...
А тънките сметки (каквито вероятно си прави "твоя мъж", често излизат криви.
Замисли се, дали наистина чувства, това което казва...И дали наистина искаш да си с него...

5.   Мила женичке, изобщо не се къхари за този тип. Имаш си дом, твой собстен, дечицата ти са живи издрави. Недей се тормози за глупости. Оставиго да си седи където иска, за какво ти е паразит, да ти седи в къщата. Ползвай си го за секса и това е. Ако те обича, сама ще разбереш.
Много успех и няма да си даваш живота на такива " женички "

6.   Oт авторката:

БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА СЪВЕТИТЕ.МАЛКО МЕ ОКУРАЖИХА

7.   Ми остави го да си стои при жена си и си намери друг

8.   ДО авторката :
Не обичам да чета коментарите:ПРЕДИ ДА ОТГОВОРЯ...
И СИ НАИВНА И СИ ЗАБЛУДЕНА....
ЖЕНА НА 49 Г.
Този "мъж",ако може да се нарече така ....
Виждам, как ще се "дотътри".... при теб ,след като всичко му е НАГОТОВО...
НЕ се излагай ...
ТОЗИ търтей ...те използва ...
ТА КАКВИ СА МУ СЛАБОСТИТЕ ???

9.   Слабостите ли? Неорганизиран , неоправен, муден, но добър и грижовен

10.   МОЯТ ВТОРИ МЪЖ Е МНОГО ДОБЪР, Грижовен баща,ННННОООО
неорганизиран, неоправен, муден, страшно ми е познато ,но се
РАЗВЕДЕ СЕ ,юрках го ,напътствах го,И СЕ ОКАЗА ЧЕ мъже......
като тях ...уж неоправни,мудни, след като срещнат ЛЮБОВТА..
КАКТО СЕ СЛУЧИ С МЕН,ОООООО.ТОЛКОВА ОПРАВЕН,СТАБИЛЕН
И.......ПЪРГАВ СЕ ОКАЗА ,ЧЕ МЕ ИЗУМИ....
И ДО ДНЕС МЕ СТРАхотен тандем....
Пожелавам да изживееш всичко това като мен .
ПИши ми как са се развили нещата !!!
У С П Е Х !!!
РОСИРОС