Не знам какво да правя вече...
Имам приятел от 2 години и няколко месеца, започвам много банално историята си и съм сигурна, че има стотици хора, който се чувстват като мен, но искам да споделя, защото вече незнам какво да правя. Та имам приятел от 2 години, живеем заедно, аз съм на 21 год. , той на 30. В началото всичко беше приказка, постоянно бяхме заедно , не се карахме въобще, характерите ни си паснаха идеално, бяхме идеалната двойка, секса беше превъзходен, но..... както във всяка история се появява едно НО, което спъва всичко.

Приятеля ми вече почти не ме забелязва. От около година играе една онлайн игра и не става от компютъра...имаше един период, в който не рабитеше и работата му беше да седи по цял ден на играта и да си пише с различни хора от играта, жени и мъже от цялата страна, скайпа е пълен с абонати, До тук нищо лошо, но дори и като се пребирах от работа, той не помръдваше, освен да ядем де, и това продължи повече от 2 месеца. За секс да не говорим, всъщност какво беше това секс? Както и да е, не се сърдех в началото, макар че много ме дразнеше бездействието му.

В един прекрасен момент, когато него го нямаше вкъщи прегледах абонатите и хронологията му....не повярвах на очите си, имаше една абонатка, с която такива неща си бяха писали, че ме е срам да говоря, а аз гола в леглото да си легна няма да ме забележи.

Побеснях , оставих му "Благодарствено писмо " и отидох при сестра ми. Е да, ама нали уж на всеки трябва да се даде втори шанс и аз дадох на приятеля си шанс, но с много условия. Никаква игра, никакви жени от играта в скайпа и така. Да бе да, то така става, промяната трая само месец или два, после лека полека пак се започна с любимата игра....сега има работа, прибира се след мен в нас и........сяда на компютъра, отиваме да ядем и пак на копютъра ....

Оффф незнам какво да правя вече, разбирам че му се играе , ама и на мен да ми обръща някакво внимание, не само целувка по бузата. Секс правим 2 пъти в месеца и да ви кажа честно вече ми е по-добре да не правим секс. Нямам желание за нищо, нито да го предизвиквам нито друго, защото най-много да получа : Бягай че не виждам екрана ... Напоследък се хващам да се заглеждам по други мъже, а не искам да става така. Милиони пъти съм му говорила...репликата "Ще се променя " вече се изтърка.

Не искам все аз да съм мъжа във връзката ни... посоянно съм нервна, изкарвам си го на всички , а той с цялата си наглост ме пита какво ми е . В момента сме като приятели, даже и приятелите имат по - близък физически контакт от нас. Не искам да съм с друг, но той не ме задоволява. Чувствата ми все повече избледняват, а от онова вечно усмихнато и щастливо девойче ( макар че живота ми до тук не е бил особено розов, усмивката винаги беше на лицето ми )не остава и следа, на нейно място е това подтиснато и нещастно момиче, което не знае кой път да поеме.......

Коментари

1.   Мразя като се поставят условия от рода на "или-или"....Само, че в случея май точно това трябва да направиш...
Или игричките или ти...Ако не, хващай си пътя и хич да не ти пука.Явно не си заслужава...

2.   Да позная-World of Warcraft?Ами какво да ти кажа ще се осъзнае ама късно.

3.   Няма смисъл да продължавате да сте заедно, това че не си щастлива с него е основателна причина да го напуснеш, а да сте заедно и да си изневерявате е безсмислено. : )

4.   Знам, че някои игри са силно зарибяващи, но той е човек на 30, а не дете. И ако не осъзнае, че подлага връзката ви на сериозен риск, няма да оцелеете с тия никакви взаимоотношения. По-лошото в случая е, че ти, по-малката, виждаш, че кораба потъва, а той се държи като пубер. Няма какво да те съветвам, защото ако продължи така и ти ще охладнееш много скоро, ще загубиш желание да се бориш за спасяване на тая връзка и ще търсиш спасение другаде. Много жалко. Пожелавам ти нещата да се оправят.

5.   Може би си грозна, и аз имах грозна приятелка и ми беше по-интересно да си цъкам на компа, ама не игри, а просто си чатех из нета с разни хора...
или си му писнала. при всички положения го заеби, както тя ме заряза щото не ми беше много на сърце :Д
успех

6.   А ти номер 5 може би на 14-15 години и идея си нямаш какво значи сериозна връзка.

7.   ДА те принебрегва заради една игра и това от улегнал мъж на 30, от който чакаш деца и семейство.забрави. Той няма да се промени, ще си отегчена и пренебрегната, това ли искаш?

8.   Tрябва да го зарежеш! просто прочети историята си от начало до край и ще знаеш какво да направиш.

9.   Измисления интернет живот....Много яко...Не схващам кое му е забавното.и аз съм така...само, че приятеля ми е почитател на един сайт за запознанства...Глупак, как да му обесня, че в реалния живот, никой не го засяга,че в графата имаш 200 приятелки след като не те ти готвят и чистят...
Оставяй го тоя... и аз мисля да правя същото с моя.

10.   Hомер 5 сигурно е яко красив хаха
100 на 100 прили4а на маимуна,,..лелее аман от комплексари...бегайте при мама и при женената пена от 2я етаж хаха

11.   Зарежи го мило момиче, потърси щастието си,казва ти го жена на 43 години в същото положение,само дето имам син на 21 и ще го съсипя ако зарежа баща му

12.   №5, като беше грозна ти защо се хвана с нея? Може би, защото си бяхте лика-прилика. Сигурно и тя се е спасявала от теб с компа.

13.   Мила не знам до колко четеш какво те съветват хората тука но.. ти сама си го каза- ти си мъжа във връзката.. с една дума, ти до себе си нямаш мъж. И колкото и да те боли не очаквай той да стане пак такъв какъвто беше едно време. Чувства назад насила не се връщат. Второ-ти си много млада, извинявай ама той утре ше се сети че тр да се жени, и с това си отношение към теб, нали се сещаш че ти няма да си избранницата му. Аз знам как боли.

На 24 съм и аз имам връзка която е изпадала в такива депресий, но това за което говориш си е много плоско и показно- ти не го задоволяваш. С извинение някоя моя позната да се съблече до мене ше ми стане, а ти до него лягаш и секи момент той може да те има, обаче те заменяя за компа??!? Верно и аз съм играл до късно на игри, обаче никога не съм предпочитал тъпия компютър пред секса с любимата. Оглеждай се за друг, мъжа трябва да е мъж. Да те желае постоянно, дори и когато ти не му даваш. Тръпката, това държи връзката. При твоя пич тръпката е компютъра и оная кака, еми.. Търси си МЪЖ.

14.   Момиче, няма такова животно като мъж, дето да не му се чука постоянно, освен ако не е педал. Щом сте правили две години превъзходен секс, той си продължава да си го прави, но не с теб. Много си го разглезила твоя човек, станала си му прислужница, а той, не стига че си позволява да стои без работа, ами и не те сайдисва. Постави ребром въпроса на маминото детенце и до три дни го прати при майка му да му слугува. Хич не те укорявам, че се заглеждаш по чуждо, животът си иска своето. И да знаете всички - грозни жени, стари риби и калпаво пиене няма - има капризни и презадоволени хора. Действай, момиче, часовникът цъка.
М 46

15.   Твоята история е много близка до моята и те разбирам напълно. Като чета някои редове все едно аз съм ги писала. И аз няма с кой да споделя и ми е още по трудно. Ако имаш желание по подробно да споделиш и да си поговорим пиши ми на имейла тои е desi_ferhad@abv.bg . ще се радвам да си контактуваме и да си споделим какво ни мъчи.

16.   Познато ми това, с допълнението,че мъжът е продавач в такъв магазин. Засега успява да се владее, да вижда реалността, да има отношение и незабравя,че игрите на са всичко.Но на моменти е вманиачен, ограничава реалните контакти. ако това се задълбочи, тръгвам си

17.   Няма да спре. Просто му дръпни кабела това е най сигурното.

18.   От 3 месеца сме разделени вече, благодаря на всички за съветите.... Честно да ви кажа, много по-щастлива съм сега :)

19.   Леле, моя е същия само че ужким работи цял ден живеем по отделно идва за 5-10 мин. да се видим вече почти неговорим по телефона При нас сехса вече е ехстра.. Аз също започанах да се оглеждам за друго, много пъти съм му говорила той неме зима на сериозно направо незнам

20.   Без да му казваш нищо си хвани багажа и си замини , когато него го няма . Той ще те потърси. Когао иска прошка от теб ... . и ти искаш да си с него , го измъчи максимално. Не оставяй след 5 дума моля те или ще се променя да си пак с него. Остави го ден , два, три да се моли и бъди студена. Не му обеснявай, не му говори с подробности, не се карай, не повишавай тон. Сякаш нищо не е станало това направи. И ако наистина искаш да си с него след време, когато той се помъчи здравата да те спечели и върне пак, тогава се върни.. и видиш ли и най - малката промяна към лошо ... просто си тръгни завинаги от живота му. Тогава той наистина ако те обича, ще те оцени