Странна връзка
Аз съм на 34г. и съм семейна, имам и 2 деца. Но от няколко месеца имам връзка с мъж, по-малък от мен със 7 години. Чувстваме се много добре заедно, макар, че се виждаме рядко, се чуваме или пишем sms-и. Според вас трябва ли да се чувствам виновна, защото той не е семеен? В смисъл-щастливи ме един с друг, но отстрани тая връзка не е ли странна?

Коментари

1.   Не трябва да се чувстваш виновна, че той не е семеен, а че ти си семейна

2.   Защо пък виновна, че не е семеен, а ако беше? Съвсем скоро се осъзнах, че преди всичко трябва да се чувстваме ЩАСТЛИВИ, НО НЕ ЗА СМЕТКА НА ПОЛОВИНКИТЕ. На 26г. съм, омъжена. С един мъж се срещам рядко, много рядко, почти на смс-и, по-възрастен е с 15г., но срещите са рай. Няма да сложа край, така може би, заради гузна съвест променям отношението и към съпруга си. Не може цял живот обречен на един, и само с него. С започването на тази връзка реших и много недоразумения в брака си. Разликата във възраста няма значение, просто живей и бъди щастлива!

3.   Не е странна. Просто си имаш любовник: )

4.   Мисля,че след като си омъжена в живота ти няма място за друг мъж било то и момче

5.   Нищо странно няма!!! А съм сигурна, че има и много като теб! Успех!

6.   Скъпа, това което се е случило с теб, в днешно време се случва с много други хора, така че връзката ти не е странна, но имай предпит, че един ден може да бъдеш с наранено сърце, защото това момче един ден ще поиска явна и сериозна връзка, която ти не можиш да му дадеш...Но все пак моя съвет е щом вече си с него и се чувстваш добре, продължавай, но умната...

7.   4. Мисля,че след като си омъжена в живота ти няма място за друг мъж било то и момче
ВЕНСЕРЕМОС

8.   Трябва да се чувстваш виновна, че си семейна, обаче ако съпругът ти е свестен. Аз имах връзка с женен мъж, разведена и свободна бях и това продължи 4.5 години. Накрая ми писна и го зарязах. Писна ми да съм все сама. Затова се зарекох - никога повече женени мъже и не сбърках. Странното бе, че съпругата му беше прекрасна според него, обаче любовта и бракът били различни неща. Странно е, че за толкова дълго време той не изпита капка вина, а жена му си живееше блажено и явно не е и предполагала за неговите палавщини.

9.   Само гледай да не те набара мъжа ти, иначе си живей както на теб ти е добре, но гледай и да не стигате много надълбоко, защото все пак имаш деца....

10.   ЖИВЕЙ МИЛА !

11.   Гледай мъжът ти да не разбере, трии си смс-ите и не забравяй пощата отворена. Моят ме набара по един смс, бях забравила да го изтрия, беше гадна сцена, изгони ме, после ми плака на рамото, беше отвратително, но ние се обичаме и не го оставям заради някакво разнообразие. Така, че умната ако е свестен.

12.   Това, което правиш е престъпление. Лоша игра играеш. Ти имаш проблем в общуването си в брака. Изневярата е бягство от проблема. Търсиш по-лесния път. Ще си изпатят децата ти, а мъжът ти ще те намрази до мозъка на костите си.

13.   нямам нищо против връзките със семеен мъж. Чувстваш се добре с него, но защо не се замислиш, ако си на мястото на неговата съпруга. Как ще се почувстваш, ако мъжът ти има любовница? Мислете и за другата жена. Никои не е застрахован от такава връзка, но като си тръгнала с такъв човек поне се замисли.