Въможно ли е все да попадам на едни и същи?
Имам много сложен казус в главата и ми е трудно да преценя... Възможно ли е да попадан на еднакъв тип мъже... грубияни и простаци-и защо е така.. Имала съм многогодишна връзка-разделихме се и след това срещнах човек, от който чувах същите думи-имаше същия начин на живот... на мен ли ми има нещо-не съм някоя дето е сменила 100 мъже ;/... защо ми се паднаха 2ма едни и същи... аз ли имам някакво неосъзнато влечение към простаци? Или е някъв лош късмет??? Как мислите>>?

Коментари

1.   Аз мисля, че и на мен ми се случи същото. Явно просто има нещо, което те привлича, съзнателно или не, точно към такъв тип мъже. При мен е същото, не мога да си го обясня. Но, спокойно, нищо ти няма ;)

2.   Късмет се тества до три пъти, ако и третият е такъв, смени средата, в която се движиш.

3.   Хахахаха,извинявам се за прямотата,не съм простак,но думата която ще използвам съществува,точно защото съществуват такива хора-глупави.Лошото е,че лек за това незнам дали има,започни да си отговаряш на въпросите,не само да си задаваш такива и търси себе си в тези отговори,както и нещо което да промениш.Успех с младежите.

4.   Ами, не мила. Нямаш лош късмет, просто простаците са по-големия процент и според теорията на вероятностите, знаеш, по-лесно се попада на тях.

5.   Просто имаш един изграден вкус, имаш представа какво искаш и търсиш именно това...Дали е осъзнато или не, незнам.Но никак не е странно.С времето ще се очудваш още повече, всички следващи неизбежно ще приличат, все повече и повече на първия.

6.   Опитай с пълната противоположност на тези двамата и ако пак се окаже простак,значи тези мъже те привличат като магнит.Истински детектор за простаци! Въпреки че е възможно в главата ти да е истинската причина за този дъжд от простаци,знае ли човек...?

7.   Здравей на теб вс си ти е наред просто в последно време мъжете не са това което бяха преди а именно кавалери хора които Уважаваха и се отнасяха подобаващо към дамата до себе си.Сега просто те ви имат вас жените за някаква собственост която притежават.И не считат че трябва да се държат почтенно с вас. А ко искаш да си поговорим по обстойно пиши на скайп мавериск_бг_ С Уважение!

8.   Не,просто повечето хора вече са с изкривена представа за всичко,ти си си наред,но попадаш на простаци,защото просто те са много повече,но не се отказвай и не се отчайвай,продължавай да търсиш и бъди сигурна,че ще намериш:)

9.   Мила такава ни е кармата -тя продължава докато родиш от някой, после трябва да го отритнеш и да се опитате отново да сте заедно, защото отритването е прекъсването на негативната енергия и последната е изпълнила своето предназначение.Ако имате дете то е това което ще ви сплоти-С мене беше така, с мои проятелки беше така и всичко се оправи.Единственото което трябва да знаеш че е нуждо този който държи другия той да направи крачката-Успех