Дали да му вярвам?
Много обичам съпруга си, но имам за момента много голям проблем. Имам съмнения че той ми изневери. Никога не съм ровила във телефона му, но един ден взех и проверих а вътре имаше съобщение до друга жена и там прочетох ''ти си само моя''.

Поисках обяснение и той ми каза че това е само една шега. Аз не му повярвах, но той се кълне във сина ни че няма нищо с друга жена, а аз не знам дали да му повярвам. До сега сме нямали никакви такива проблеми...

Коментари

1.   Здравей! Днес попаднах на подобен случай (става въпрос за най-добрата ми приятелка). Така, взела си телефона прочела си нещо, което не ти харесва, попитала си съпруга си и естествено той отрича да има нещо между него и въпросната жена.

Моят съвет е следния: така или иначе на този етап няма да разбереш дали мъжът ти те лъже, остава ти само да си наложиш да му вярваш. Не си разваляй семейството заради един смс. Дори и да е имал нещо с тази жена, не вярвам да е нещо сериозно. Предполгам, че добре познавш човекът до себе си и би усетила ако има паралелна връзка. Не позволявай на любопитсвото ти да те убива. А и в повечето случаи когато мъжете изневеряват не влагат нищо в това. Просто, който и мъж да питаш, ще ти каже : "чуждото си е чуждо" Не се измъчвай, вдигни глава и смело напред. Успех!!!

2.   Не искам да ти казвам кво да си мислш ! Ама има начини как да разбереш да ли е шега или не обади се на номера и виж иди на среща с отсрещната страна..

3.   Не му вярвай и мен така ме лъгаха ! Аз вярвах много време и сега съжалявам!

4.   Никога не вярвай 100% на един мъж! Ако толкова много те измъчва мисълта, че той ти е изневерил, опитай се да поговориш с него приятелски и го помоли да не те лъже, тъй като рано или късно всичко се разбира. Въпросът е обаче, ти дали си готова за истината... А може и да няма нищо обезпокояващо! Успех!

5.   Трябва да е голям глупак, ако наистина е гузен и ти изневерява, а да се кълне в сина си. Започни да правиш разследване, преследвай го, наблюдавай го, за да се увериш

6.   Аз така прочетох от любопитство смс в телефона на приятеля ми, с който сме заедно от 9 години и си изпатих от собственото си любопитство, защото след първия смс почнах да търся и други... не можех да спя нормално от съмнения... почнахме да се караме и не ме питай какво ми костваше, за да оправим нещата. Със сигурност хората си омръзват и верни мъже няма, но ако искаш да съсипеш собствения си живот - продължавай, ако ли не... остави му малко лично пространство, докато сам се осъзнае. Трудно е, но е по-малкото зло! А пък и какво, ако му покажеш, че и ти можеш като него, та поне се осъзнае по-бързо. Най-важното: не си разваляй живота и семейството заради еидн глупав смс!!!

7.   Аз мисля, че не трябва да му вярваш. Дали ще се ровиш или просто ще продължиш напред- решаваш си ти. Само си помисли дали си готова да научиш истината.

8.   Съпругът ми беше патологичен курварин и най-обичаше да се чука с жените на приятелите си /ако не му откажат, разбира се/ Скандалите ни стигнаха до небето. Водеше ги в къщи като ме няма. Естествено, разведохме се. Лошото е, че дълго време не можех да повярвам, че ми изневерява редовно. По-скоро не исках да прогледна. Но това с телефона не винаги е сериозно. Може да го е давал на някой да си свърши работа. Колежката ми поиска телефона ми да пусне един смс и какво да видя после - той любовно обяснение до някакъв. Ако приятелят ми го беше видял - иди, че доказвай, че не е вярно.

9.   Здравей!!!
На мен също скоро ми се случи подобна случка. Само че, аз прочетох писмо от пощата му, която той беше забравил отворена. Но при мен има доста голяма пред история, която няма да разказвам, само ще кажа ,че с жената на която беше писал преди години имаше малка авантюра. Та да се върна на темата... прочетох писмото, а в него той пишеше " Прати ми твои еротични снимки, защото ще те стрелям. А после аз ще ти пратя снимки на Габи" или нещо от тоя род. Само да кажа, че Габи е нашета дъщеричка.
Направо побеснях, като видях, че отново подържа някаква връзка с нея, сърцето ми се качи на врата. След няколко часа не издържах и го попитах за писмото, а той ми каза повече да не се ровя в кореспонденцията му, че няма нищо общо с нея вече просто искал да се похвали с хубавата дъщеричка, която има. Каза да не ровя за да не убия всичко онова което сме градили няколко години вече, да не си причиняваме болка. И после като се замислих си казах, че е прав. Аз по принцип не мога да се оплача от него, той е много отговорен мъж, баща и човек въобще с нищо не ми е показъл, че трябва да се съмнявам. Та искам да ти кажа и ти да не ровиш ако няма причини да се съмняваш, и ако до сега се е държам добре с теб. Остави нещата така то ако има нещо или ако ще има нещо ти ще го усетиш повярвай ми. Мъжете се променят когато има още една жена в живато им.
Успех!!!

10.   Съмнявай се и още как! Човек обаче никога не бива да се кълне в детето си, това е безобразно. Моят приятел се беше усъмнил, докопал ми телефона и прочел един смс до друг, с който само си чешехме езиците, така да се каже. Замалко да се разделим с този прекрасен човек.

11.   Вземи го кастрирай или эапочни да го следиш

12.   Наистина, човек не трябва да се кълне в детето си. Аз бях студентка, когато една колежка ми сподели тайна и каза: - Закълни се в децата си! Аз се изсмях : - Нали знаеш, че не съм женена и нямам деца. Въпреки всичко се заклех в децата си, защото тя настояваше. Не издържах и споделих тайната й пред обща позната. Минаха години, намерих мъжа на живота си, но така и не родих дете.