Искам да сме заедно, но не знам как да й кажа за чувствата си
Аз съм на 27г. и наскоро отворих магазиче за дрехи. Преди по-малко от месец назначих едно момиче, което страшно ми харесва. Тя е на 23г. и си няма приятел. Понякога на обяд взимам нещо за хапване и обядваме в магазинчето, а вечер си я карам до тях. Много ми харесва, но незнам как да и кажа за чувствата си към нея. Все пак аз съм и шеф и неискам да го приеме като сексуален тормоз.
Мисля да я поканя да излезем заедно на пицария или нещо подобно.
МОЛЯ ВИ ДА МИ ПОМОГНЕТЕ

Коментари

1.   Ми покани я да пийнете по нещо след работа някоя вечер и я заведи на бар/клуб и пийнете нещо дето съдържа алкохол.
После нещата сами ще си станат ако има какво да става :]

2.   Когато някой те харесва, си личи. Думите, жестовете са показателни. Не се притеснявай да я поканиш, но не на пицария, покани я направо вечер на заведение. Ако ти откаже, значи не поддава и толкова...

3.   Като начало я покани на кафе, на пица..поговорете, опитай се да я опознаеш. Може да и намекнеш за чувствата си, но все пак не бързай.

4.   Ми кажи и, да си търси нова работа защото я харесваш много.Ако и тя те харесва ще те разбере и ще сте заедно без да си и шеф.
Успех!!

5.   Ааа пич внимавай. Хубаво момиче на 23 без приятел...Убеди се, че няма гадже найстина и тогава действай, че последната мома, която каних на кафе и си нямаше приятел се оказа, че има и....

6.   Мен първо според мен станете приятели, и то там трагни да градиш нещо по - нагоре. След това във времето нещата ще се разберат кая на къде ще бъде.

Но само не прибързвай, че наситина може да си помисли, че ти като нейн шеф ще се опиташ по някакав начин да я преклониш все едно на сила да си легне с теб.

Бъди внимателен като джентълнем, не се притеснявай всяка жена това може да го оцени.

beco109