Къде се срещнахте
Тъй като само драми има тук, а аз пък нямам връзка и не мога да разкажа своята история, ви приканвам вие да споделите как сте срещнали половинките си.
Разкажете колко красиво или грозно е било, но пък чаровно. И колко време сте заедно. Нека видим светлата страна на любовта.

Весело посрещане на Нова Година обвързани и необвързани! Мир и любов ви желая! И здраве най-вече!

Есмералда 24г.

Коментари

1.   Привет авторке. Среашнахме се в aha.bg, после в скайпа, после на живо след няколо месеца, след това 2 години сериозна връзка и вече 4 години брак. Няма по- хубаво от това човек да празнува с любимия човек. Щастлива Нова година ти желая!

2.   С приятеля ми сме заедно от година и половина. Познаваме се още от коремчетата на майките ни. Като деца си играехме заедно, след това спряхме да поддържаме контакт. Преди около 2 години и половина се видяхме отново, започнахме да си пишем във фейсбук от време на време, тогава излизах с друго момче. Когато се разделих с бившия ми приятел, настоящия започна да ми пише мили неща в аск.фм. Скоро си призна, че е той, започнахме да си пишем по-редовно, лятната ваканция дойде и отидох при баба в неговия град, той ме чакаше на гарата с едно плюшено кученце, малко по-късно излязохме и от тогава сме заедно. С това разстояние е доста тегаво, но поне ваканциите сме заедно. Обичам го уникално много и много, много съжалявам, че понякога се държа като натякващо мрънкало, защото той не го заслужава. Заслужава цялото щастие на този свят, защото е наистина много добър човек, правещ ме щастлива във всеки един миг. Обичам те, любими <3

В. 18

3.   Аз я видях на снимка случайно и се влюбих на момента. Заедно сме почти 9 г.

4.   Запознхме се в един сайт за запознанство. Той не е от родния ми град, а от малко градче наблизо. Дойде една съботна сутрин да се срещнем на живо, беше любов от пръв поглед :)
Сега живеем заедно и чакаме първото си дете. Заедно сме от 3, 5 години. На 30г сме и двамата

5.   Всъщност първо срещнaх....дупето му, после остaнaлaтa чaст:)))
В полициятa, бяснa, кaрaх се с две полицaйчетa и крещях кaто дивa.
Бяхме в коридорa и през еднa от отворените врaти видях един стрaхотен зaдник, човекът беше с гръб към врaтaтa приведен нaд бюрото.
Продължих дa се кaрaм, но не отлепях поглед от ...тaм, зaпочнaх дa зaеквaм и дa оплитaм думите.
След мaлко притежaтелят нa въпросното дупе се зaвъртя рязко, кaто че усещaше погледa ми, огледa ми и aбсолютно сериозен се приближи дa попитa кaкво стaвa.лицето беше още- по крaсиво:)
Полицaйчетaтa се стегнaхa, единият зaпочнa дa обяснявa, но aз го прекъснaх, нaелa яд отново и зaпочнaх пaк дa викaм и пустосвaм.( бяхa ме обрaли)
Хубaвото " дупе" ме гледa- гледa, нaкрaя помоли единият дa ми вземе дaнните- тел., aдрес , без никaкви бумaги относно случaя и ми кaзa , че скоро ще ми рaзрешaт проблемa.
Тръгнaх си още по- ядосaнa, че нищо не беше описaно дори.
Същaтa вечер ми се обaди " хубaвото дупе" дa съм му обяснялa по- подробно зa случaя.
Оттогaвa....12 год.
Кaто се зaмисля, никогa не можaх дa му рaзкaжa кaкво се случи тогaвa.зa него тези хорa сa " приятели" , срещнaли ме с него:))))
Много си го обичaм, не сaмо дупето, него целият!

6.   В интернет! Заедно сме от 5 години и отношенията ни стават все по-хубави с времето. В началото на връзката ни не изглеждаше много сериозен, но се оказа, че е най-сериозният мъж, когото съм срещала. Превърна животът ми в приказка. Мисля, че беше един вид награда от Бога за всички лоши неща, които бях преживяла и които ме бяха закопали на дъното. Пожелавам ти скоро да срещнеш подходящият за теб и да бъдеш много щастлива!

7.   В детската градина! съвсем сериозно :))) от тогава минаха 25 години, а вече имаме дете в детската градина :)))

8.   На националния стадион Васил Левски в София, хаха. Не, сериозно - първо в родния му град, където се събрахме, за да отидем на мач заедно с фракцията на любимия ми отбор... но като цяло преживяването бе свързано със самия мач и на националния стадион. Вече почти 8 месеца сме заедно. <3

9.   Много красиви истории! Накарахаме да се усмихна! На всички желая здраве и любов през Новата Година!

10.   Ммм, колко е хубаво да почетеш такива мили неща с кафето сутрин.
Ето ме и мен. Видяхме се веднъж в 1 гараж (за около 3 минути), докато поглеждаха колата ми.
После се появи на курсовете ми за категория А, уж "съвсем случайно", а аз си помислих "Какви сини очи... Леле, втасах я... " :))))
Амии, май скоро 4 години, 1-2 раздели, но пък обмисляме скоро да сложим халките.

Пожелания и от мен за авторката на темата, нека й се случи изненадващо и щастливо!

11.   С моя съпруг се запознахме в сайт за запознанства. Веднага познах, че е моя човек.

12.   Имаше тук една тема пусната от момиче на 27 години или около, тя споделяше разочарованието си от запознанството с някакъв тип в сайт за запознаства (вече се отписала от там) - иска ми се да и препратя тази тема, за да види колко хора са се срещнали именно в такива сайтове и имат дългогодишни връзки, брак, деца и т. н. Ние също се запознахме в такъв сайт, скоро след това се прехвърлихме в Скайп, след известно време се срещнахме "на по кафе" и така вече повече от 5 години заедно. Да, в сайтовете за запознанства има риск да налетиш на неподходящия човек, но за това си има първа среща на живо, следващи срещи и никой не казва, че трябва да се обвържеш с първия срещнат. Може би ако бях като теб на 24 нямаше все още да опитвам със сайтовете, но това е индивидуално решение за всеки в зависимост от средата, в която си в момента, в зависимост от това какви очаквания имаш за отсрещната страна, в зависимост от намеренията ти за трайно обвързване или само за запълване на свободното време. Във всички случаи не е толкова страшно и безнадеждно, колкото го описваше авторката на другата тема.
Всичко най-хубаво ти пожелавам!

13.   Хаха. В работата. Тя ми беше началничка. Много нерви ми образуваше, много я мразех. След това се преместих в друг ресор в същата служба. Е, вече не ми беше началничка, та естествено спрях и да я мразя. Започнах да я бъзикам, да излезнем на по кафе и така няколко месеца нищо. Все ме отклоняваше. Но човек усеща подсъзнателно, е аз не правя изключение. Най-накрая кандиса да излезнем на вечеря след работа. След това нещата си дойдоха по местата. Ходихме 3 месеца. След това - сватба, детенце, прекрасно семейство. Известно време след като бяхме вече заедно ми призна, че, когато е разбрала, че ще се местя (дадена е била грешна информация, че отивам в друг град да работа) й е станало много гадно, но в последствие е разбрала, че просто отивам в друг ресор, но в същата сграда, та значително си е отдъхнала.... Е, вече повече от 4 години сме заедно и всичко е хармония и любов... :)

14.   Оооооо! Колко готини неща чета! Спомням си онази мацка със сайта. Аз също съм против сайтовете, просто защото на мен не ми се получава. Браво на тези, които им се е получило. :)
Авторка

15.   Бяхме харесали една и съща група във Фейсбук и аз харесах някакъв негов коментар. Той ми писа на лично съобщение. И така няколко седмици от време на време си пишехме. После се видяхме, излизахме като приятели близо 7 месеца, след което се събрахме. След месец отидохме заедно на море и заживяхме заедно. Шест месеца по-късно ми предложи и след година се оженихме, а вече имаме и прекрасна дъщеричка.
В интерес на истината имам много интересни запознанства от интернет, но повечето са приятели. Дори и приятелки и познати.

16.   В едно кафене си го заплюх и от тогава сме 12г заедно ;)

18.   ние се запознахме в дома на една моя братовчедка той и е съсед тя беше абитуриентка и бяхме в дома и след като я изпратихме отново се върнахме у тях незнайно защо всички започнаха да се шегуват с нас и после някой трябваше да ме закара до вкъщи той веднага каза че няма проблем и като се качихме в колата той поиска да се запознаем заговаряше ме през целия път на следващия ден започна да ми пише във фейсбук поиска ми телефонния номер после ме чака 4 месеца да се съглася да излезем и вече повече от половин година сме заедно

19.   На рождения ден на една моя приятелка, той дойде с някаква само за компания. Казах на моята приятелка, искам среща с него утре и така... Просто така го почувствах а не бях много в кондикция и по-добре... вече 6 години се радваме един на друг :)

20.   На улицата. :D Вървях си с компанията и изведнъж гледам брат ми върви срещу нас с някакво момче. Спряхме се да се поздравим и... сигурно никой не ми вярва, обаче щом го видях се влюбих до уши. Вече две години сме заедно. :)
Момиче на 20г.