Обичам я повече от всичко и знам, че няма да мога да я забравя
Здравейте. Значи първо с моето момиче се запознахме по много филмов начин. Преди 3 години бях заминал за Маями да гледам някакви сгради за 2 месеца първоначално. Когато пристигнах там ми беше изключително трудно да се ориентирам. Хванах едно такси и казах просто да ме закарат някъде близо до южния плаж. Човека определено ме изгледа странно и ми каза, че съм точно там. Тогава започнах да си обикалям напред назад купих си карта докато се опитвах да си намеря хотела. Когато съвсем се отчаях реших да попитам първия срещнат. Но се оказа първата...

Огледах се и видях че пред мен върви най-красивата жена, която съм виждал (не че 25 години са много). С невероятна червена коса и супер тяло. Малко се попритесних да я питам, но нямаше какво да губя и я попитах дали знае къде ми е хотела. След малко усетих, че е спряла да ми говори и ме гледа очаквателн,о а аз осъзнах, че немога да откъсна очи от невероятните и кафяви очи-нещо между като разтопен шоколад. Бях като омагосан.

Когато се осъзнах я помолих да ми повтори понеже ме съм я разбрал и после се съгласи да ме изпрати. По пътя разбрах, че е от Мексико и работи в Сащ като рекламен агент, а когато и казах, че съм от България дори незнаеше къде се намира. И през целите 2 месеца се срещахме непрекъснато. А аз все повече се влюбвах в нея. Освен, че имаше невероятно тяло имаше и невероятен характер-беше страхотна.
През последната седмица и казах, че вече трябва да се връщам в моята страна. Тя ми каза, че тъкмо била свикнала с мен и че много съм щял да и липсвам. Разделихме се като приятели.

Като се прибрах в хотела бях отчаян. Знаех перфектно, че без нея няма да мога изобщо-без усмивката, без изразителните и очи........ Отидох в бара да пийна нещо понеже неможех да заспя и тогава я видях в фоаето. Качихме се в стаята ми. После нещата просто се случиха-нейното невероятно тяло беше в ръцете и, всяка нейна целувка бе толкова чувствена и нежна, че загубих представа за всичко. НА деугата сутрин нея я нямаше. Звънях и какво ли неправих, но не я открих.

После, когато си бях събрал нещата и си тръгвах тя отново се появи. Каза ми да остана. Да остана при нея и че тя щяла да ми плаща докато си намеря работа, но поне сме щели да бъдем заедно. В България нямах нищо, което да губя или да ми е мъчно. Родителите ми са в Испания, а за парите-нямаше да ме е проблем да остана там. Но неможех да приема нейното предложение-да живея при нея и тя да ми плаща. От глупавата ми гордост. Казах и да ми даде няколко месеца докато намеря работа и жилище в което тя да дойде, а не АЗ. Тя само се усмихна и каза, че би изчакала, но нямало да има смисъл. Знаела, че няма да се върна. И така и стана.
Минаха 2 месеца. 3,5, година, а аз неможех да си уредя документите>Един приятел на баща ми можеше да уреди всичко за месец, но не аз отново исках сам да се докажа.

Една вечер се й се обадих. Тя ми каза, че вече е късно, че нямало смисъл, че нямало откъде да знае, че аз наистина опитвам, а не я лъжа. Така малко по малко разговорите ни намаляха, а аз неспирах да мисля за нея.

Един ден ми каза, че вече си е намерила някакъв приятел. Това беше краят. Забравих всичко и почнах да пия. Умирах при мисълта, че тя ше бъде с някой друг.
Така минаха8-9 месецА .Един приятел се обадил на баща ми и му разказал какво става. В последствие разбрах, че той е говорил с онзи негов приятел и за 2 месеца и половина всичко беше готово. Аз заминах без да я предупредя. Когато отидох в дома тя ми отвори и ме гледаше смаяно. Изглеждаше толкова прекрасна. Сякаш нищо не се беше променило и тези години не бяха минали. Но тя ме отпрати и ми каза, че утре ще се видим. Когато се видяхме тя ми каза, че се вижда все още с онзи и че не искала да го оставя................ И така.

Аз реших да не се отказвам. Уредих си живота и всеки ден и се обаждах, пращах и цветя и тн. Преди няколко седмици се върнах в бг да уредя някои неща, но пак ще се върна. Сега единственото нещо, за което ви моля е да ми дадете съвет как да си я върна. Обичам я повече от всичко и знам, че няма да мога да я забравя.........

Коментари

1.   Ем кажи ми само кой филм е това да го гледам че ми стана интересно къв е края...

2.   Историята ми изглежда като сценарий от филм....Ако е истина-красиво е...
И все пак, когато един човек каже "Не" , е по-добре просто да се откажеш.С един човек светът не свършва... Хванал си се за първото като удавник за сламка.Бъди сигурен, че има и други като нея, че дори по-добри.Просто се огледай.
Новата любов измества старата.

3.   Намери начин да й докажеш, че я обичаш, че наистина държиш на нея и че именно тя е твоето момиче. Направи нещо като по филмите - Плакат с надпис "Обичам те"..де да знам. Измисли нещо. Ако с цялото си същество усещаш, че тя е човекът за теб - действай, но в никакъв случай не се отчайвай. Е, ако изчерпаш идеите си и виждаш, че усилията ти нямат успех, опитай се да я забравиш. Но сега действай! Хайде!

Момиче на 23

4.   Кого хареса тя скъпи? Онзи уверения, силния и непоколебимия или един несигурен, молещ за внимание и не знаещ какво да прави младеж? оя съвет е не с мен и останалите читатели в сайта да споделиш,че тя е твоя живот-а с нея. Каза ли и за твоите трудности, през които мина да стигнеш до нея? Тя няма представа дори в каква скапана държава живееш. По-смело!!!!

5.   Понякога просто не е писано!

6.   Определено ставаш за сценарист,ходи учи за това!
Ивето :)

7.   Oлеле, наистина трябва да учиш за сценарист :О

8.   Бате, как да ти го кажа и аз не знам, нещо си си губил времето ти тук. А може би ни споделяш твой сън? ! :) Silvio

9.   Интересен филм как искам само да го гледам боже.. глупак

10.   Ти си можеби най-смахнатото копеле което пикае гас че няма гадже и си измисля прекрасни историйки на който очевидно никои не вярва

by powerstar

12.   Пич, тя не иска да оставя оня другия, защото сигурно маркуча му е по голям от твоя.

13.   какво да ти кажа брат ако това което казваш е истина наистина се радвам че си намерил момиче в което да се влюбиш но не се отчайвай ако е писано да сте заедно ще сте заедно това е няма за какво да се притесняваш всичко ще си дойде на мястото си