Сърцето иска едно, разума казва друго
Здравейте.Много се колебах преди да реша да разкажа моята история. Тя не е по-различна от много други написани тук, но поради обстоятелствата няма с кого другиго да споделя.

Омъжена съм и от няколко месеца имам връзка също със семеен мъж. Знам че сега ще ме упрекнат повечето читатели,но нещата просто се случиха без да търся това. За мен това е първа такава връзка,докато за мъжа не е. Проблема е че мисля че го обичам,той също ме обича. А в същото време постоянно ме измъчват угризения,знам че трябва да прекратя тази връзка,но не събирам сили за това.

Виждаме се 1-2 пъти в месеца,чуваме се когато можем и си липсваме много.Наскоро жена му разбра че той има връзка и положението при него не е много розово.Въпреки че бяхме решили ако възникнат проблеми да спрем,след последния ни разговор по въпроса той твърдо държи да продължиме връзката си.Казва че ме обича и иска да е с мен.Аз искам същото въпреки всичко.Много съм объркана и раздвоена.Хем искам много да бъда с него,хем виждам че е по-добре да го оставя.Не мога нито да спя нито да ям.Много по-лесно щеше да е ако не го обичах толкова.

Не знам кое е правилния вариант за всички в тази ситуация.Или може би знам ,но все още не мога да го направя.И аз не знам вече.Моля за мнения на хора в подобно положение.Как се решава и преживява всичко.Ще съм благодарна за всяко мнение и съвет.Благодаря ви за отделеното време!

Коментари

1.   Щом при любовника ти работата се е размирисала, ще се размирише и при теб. Не виждам причини за изневяра, освен дежурното "нещата просто се случиха без да търся това". Е как все не търсите и все се случва? Що не се съберете с твоя възлюбен, ей така, на семейни начала за месец и после да поревеш тук за поредната си грешка. Щото любовник е едно, виждате се само да се изчукате и после кой откъде е, ама ако сте в една къща ден и нощ, много скоро ще запеете друга песен и хайде пак отначало да търсим любовта на живота си. Сега освен да развалите две къщи и да не направите трета, друго няма какво да стане. Ами я виж, попрочети, има доста истории като твоята тук, поучи се, пък решавай. Хайде със здраве, па мислете с главите си.

2.   И жена му като разбра сега какво стана нищо съществено не се разбира?

3.   Ти колко годишна си че се занимаваш с глупости разбила си семейство и като го вземеш тоя и на него така ще изневериш

4.   ЦИТАТ
Наскоро жена му разбра че той има връзка и положението при него не е много розово.
И КАКВО ТОЧНО Е СТАНАЛО КАТО Е РАЗБРАЛА?

5.   Aз съм мъж-ти колко годишна си че си се влюбила в женен какво очакваш от него казваш че за него това е поредна връзка и какво очакваш от тоя мъж след теб ще има друга и друга
а на теб ти било първа връзка и хоп влюбена -явно не си в ред и си заблудена и то много
предполагам и деца имате наранили сте толкова хора а на това че казваш че жена му е разбрала е трябвало да го изхвърля като мръсно куче

6.   Да, тя е разбила семейството му. На сила се е натрапила, той се е дърпал, държал е на жена си, но тя не та на и е развалила семейството му. Как ме дразнят подобни коментари!!!! Иначе до авторката: Прецени дали наистина го обичаш и дали си готова да рискуваш цялостта на семейството си. А и да разбере съпругът ти и да не разбере - няма значение. Фактът си е факт. Ако мислиш, че има шанс с Вторият да се съберете и да си се обичате - давай. Ако обаче не ти се струва адеждно - виждайте си се дискретно и си остани със съпруга ти. Успех!

Момиче а 23

7.   Ти си доста тъпа какъв съвет очакваш като заживеете заедно ще видиш тогава цветя и рози ли е живота сега ви е лесно а не ви ли е жал за децата имате ли деца на колко са

8.   Много е лесно да седиш отстрани и само да критикуваш, казвам го по повод написаното от номера 1, 3, и 5. Като гарван присмехулник тия са ми любими. Но те да погледнат първо тях защото съм сигурна, че и те на са много свестни. А до авторката това са много сериозни неща и не може с лека ръка да се даде някакъв съвет. Казвам го затова защото аз това съм го преживяла вече. Има голямо значение дали имате деца и какви са ви отношенията със съпруга ти. После познаваш ли го достатъчно добре този мъж за да си сигурна, че ще можеш да живееш с него. Едно е да сте любовници а съвсем друго да живеете заедно. О много неща мога да ти кажа но няма да ми стигне мястото тук да пиша. Знам как се чувствш и то много добре. Ако искаш си напиши скайпа да ти се обадя. А иначе ако трябва с един ред да ти кажа то е : не слушай само сърцето а и мисли, не се подвеждай от това, че сега всичко с този човек ти е розово а и щом е изневерявал преди най вероятно е пак да продължи. Има мъже които се представят за едно а са съвсем друго. Да знам, че не ти се вярва че и той е такъв но не му вярвай на 100%. Най вероятно ако се събереш с него след няколко години ще си на местото на жена му в момента. Но пък и живота си е твой и имаш право само ти да си определяш как ще го живееш. Но най важното нещо което трябва да запомниш е, че никой друг няма да бъде баща на детето (децата) ти. Никой няма да ги обича така както баща им. Аз се разведох и той се разведе и сега сме заедно, не съжалявам. Но има много голямо значение какви са сегашните ви половинки и семейният ви живот. Успех и мисли с главата си. Ако искаш напиши скайпа.

9.   Само мисли.

10.   До номер 3,на 37 г съм и да ти кажа 4е ми се слу4ва за пръв път,не съм искала да наранявам никого.Той няма да напусне семейството си,въпреки 4е и без мен нещата не вървяха ,познаваме се от години.Не съм искала това от него.А за да сме заедно,да го направя съм имала при4ини,дълго е за обяснение.

Да номер 5, сигурно не съм в ред ,наясно съм и нищо не о4аквам от него впердвид обстоятелствата.Но колкото и да не ти се вярва знам 4е и той ме оби4а.
Поздрави-авторката.

11.   Tой на колко години е че с лека ръка ще зареже семейството си -деца имате ли и двамата?
кое ти се случва за първи път да изневериш на мъжа си или какво
и ти какво реши в крайна сметка ще се вземате ли?

12.   Познато ми е. Наистина го има този момент - просто се случи, само че ние сме достатъчно разумни (и луди) и сме се разбрали, че каквото и да правим, нищо няма да разваляме.

13.   До №8 -коментара ти ми звучи много разумно.Знам че си права за всичко ,което си написала.Скайп не мога да ти дам,но ако искаш ми пиши на мейл den49@mail.bg.Ще ми бъде приятно да поговорим.Авторката.

14.   Шом нещата са тръгнали да се размирисват, отиват към край. Ако не си готова да развалиш семейството си, както и той - неговото, не виждам разумна причина да продължавате. Има много по-лошо от това, да останеш без любовника си. Може да загубиш семейството си, да направиш нещастни децата си. Помисли си хубаво дали твоето щастие е достатъчен мотив за тяхното нещастие.

15.   Хей, номер 8, че какво по-различно казваш от 1,3 и 5? Аз съм мъж от праволинейните, от почти 20 години съм само с жена ми и не казвам, че всичко е розово между нас, но за изневяра не става и дума. Аз съм точно от тези, които дадат ли дума я спазват, каквото и да стане. Като чета тук за изневери, установявам, че по някое време след сватбата накой изведнъж намира неговия човек, ами почти 6 милиарда сме на планетета, със сигурност ще срещнем нашия човек много пъти. И какво - кеф за спецовете по бракоразводни дела. Повечето дотук са прави - нека авторката да се събере с любовника си, тъкмо да го види от всички страни. И да установи, че е пак същото. От написаното от нея не разбрах с какво съпругът и е заслужил това. Просто защото е срещнала мъж, за когото изневярата е нещо обичайно ли? Или се е нагледала на турски и прочее помии по телевизията. Впрочем познавам Турция и турците доста добре и твърдя, че това от сериалите е абсурд да го видите в живота там. А животът е просто нещо, не си го усложнявайте от нямане на какво да правите.

16.   Любовта ти е сладка защото е забранена. Ожениш ли се за същия човек, любовта от забранена се превръща в задължителна. Имай това в предвид при вземане на решението си! Не сменяй една задължителна любов с друга, която много скоро ще стане задължителна.

17.   В същото положение съм. Не знам дали и при теб не е късно миличка, но се подготви много да страдаш. Не съветвам никой да се забърква в такава каша. А кашата идва най-вече от чувствата. И колкото и да не ти се иска...боли. Иначе те разбирам, знам какво е усещането.Но....изход няма. Т.е душевната болка ще я има каквото и да предприемеш. Трябват сили да спреш всичко това и дълго да ближеш раните си. Е, всяко нещо с времето си, а то все пак помага. Успех!

18.   Ентите на брой незатворени крака ни говорят за любов. Много прочувствен монолог на вагината, за съжаление отново е далеч от драматургичните постижения.

19.   18, ти си ощетен от природата..Това че ти не си изпитвал такива чувства ,не означава че не съществуват!

20.   до 18-А ти със затворените изобщо какво общо имаш с любовта?И ти водиш монолог с твоята, ама няма май кандидати да те слушат!Мислиш се за много извисена ... нещастница

21.   Следвай сърцето си

22.   Виж ква щи кажа поредната заблудена овца си я го вземи тоя дето не му била първа връзка и да те видим как след време ще пишеш оф изневериха ми

23.   Прави това,което на теб ти харесва и не съжалявай.Аз също имам семейство и имам връзка със семеен мъж и трябва да ти кажа,че се чувстваме прекрасно.Секса с него е неповторим и още много други неща.Така,че давай и не му мисли много животът е един и е кратък.

24.   Намери си нов, който е колкото двамата на куп.
Ама, един да е!

25.   авторке, за любовника си кукла от секс шопа, знаеш ли кога ще те вземе - на кукув ден,
стой си там при твоя мухльо и му слагай рога,
там ти е мястото

опитен любовник

26.   Може да ти е гадно, но ти правиш много по гадни неща от колкото аз ще напиша. Женена си от няколко месеца и имаш любовник–БОКЛУК
Разведи се и прави каквото искаш–БОКЛУК
Ще доиде време рано или късно да те разберат, че си–БОКЛУК
Тогава ще причиниш болка и страдание на мъж, деца... да не дава Господ, защото те са ни най-малко виновни, че майка им е БОКЛУК, БОКЛУК

27.   №14 за какво семейство и говориш на тази пача.
Тя се е омъжила, някои да я гледа, да и копува някоя дрешка, парфюм... и да се ебе на ляво и дясно.
Възможно ли е нормална жена, вчера се е омъжила и да си има любовник?
Гледам, че някои нейни колежки и стоят зад гърба ама и те са....
Егати РАЗПОРЕТИНАТА:))))

28.   Прочетох коментарите до №6!!! Браво - един умен- №6! За останалите нямах нерви.
От 1 до 5 не искам да коментирам тесногръдието им! .... Да вървят - за сапун!!!
Та тя, любовта, върви ръка за ръка със секса! То е страст, то е желание! От любов е.... Нека си го изживеят хората! Щом толкова много се обичат! Нека са заедно!
Да се спазват тъпите общоприети норми е чиста загуба на време!
ЖИВОТЪТ СВЪРШВА... със или без любов! ТИ си била късметлийка да ти се случи - живеййййййййй! Не се страхувай!