Любов или...?
Пиша за да чуя просто мнението ви, а не да бъда съдена...
Знам че историята ми е много банална и ще ви се стори глупава ...но...
Аз съм момиче на 18 години и се виждам с едно момче (мъж направо на 29 години е ) и тук знам че повечето бихте казали че съм луда, че си търся белята само с този човек... знам че разликата ни е 11 години, но найстина когато сме само двамата забравям всичко... имала съм гаджета преди него, но никой не се е държала така с мен както той... а се познаваме от скоро ... когато сме се виждали нито един път не е правил една грешна стъпка, а е имал възможност...

Но когато сме някъде между хора имам чувство, че се притеснява от годините си, няколко пъти казва, че е остарял пред мен... да годините са си години спор няма , но толкова ли е невъзможно да има чувства :(
Нямаме възможност да се виждаме често, но когато се видим не можем да се разделим после... може да си говоря на всякакви теми с него, като усещам просто, че найстина ме разбира ... обаче не съм сигурна дали е привличане от негова страна или нещо по- сериозно... държи се с мене найстина като ангел... не ми намеква, че съм дете в очите му, никога не е ми направил проблем, че не съм нощем с него...Вие как мислите възможно ли е да изпитва нещо по- сериозно към мен, моля ви просто за мнение не за критика...

Коментари

1.   Не искам да те натъжавам, но според мен ти си само увлечение за него.
Минавала съм през същото и ми е доста познато.Още от сега мога да ти кажа какво точно ще се случи, но май няма смисъл, защото знам, че вътрешно и ти го разбираш, но не искаш да си признаеш.
Аз мисля, че просто трябва да се откажеш.Той е на 29, животът му вече би трябвало да се върти около друго.
В началото е добър- да, то това е ясно.Бъди сигурна, че ще получи каквото си е наумил и тогава ще ти е още по-гадно.

2.   Номер едно е права
аз също мисля че знаеш че няма как да има нищо сериозно, а даже и мъжа да има някакви по-силни чувства не би си признал...
сама знаеш какво ще стане миличка,накрая ще се радвате няколко часа някъде на присъствието си и вече не се знае как ще продължи бъдешето за вас, въпроса е искаш ли го найстина или просто го правиш заради него...
пожелавам ти много късмет с този човек , защото съм била в твоето положение и дано с него поне добри познати останете , ако не нещо друго

3.   До №1-Към какво трябва да му се върти живота ако не е тайна? Вярно, разликата в годините не е малка, но нали и двамата са пълнолетни и свободни. Ако имат сходни интереси и чувствата им са взаимни не виждам от какво трябва да се притеснява момичето.

4.   До номер 3:
Не съм напулно съгласна с теб. Тя е на 18, за нея нещата тепърва започват,предстоят й балове, кандидатстване, нови запознанства...Абе абсолютно всичко.А за въпросния младеж....всичко това вече е минало.Преживял ги е тея неща, за това казах ,че животът му от тук нататък трябва да се върти около друго...А именно жена, деца...
Не мислиш ли, че тея неща са твърде несъвместими и че възрастта 18 и възрастта 29, са корено различни?
И всичко това го казвам, понеже вече съм минала през това, знам точно какво става с една такава връзка, тоооочно в тая възрастова граница...

5.   Cпоред мен го остави и на него живота ще развалиш тои ве4е е да се жени много правилно каза номер 4 няма зна4ение колко години е разликата ви попринцип но ти си много млада
ако беше на 25 тои и на 40 да е друго е ама 18 до към 21
това са един от ни хубавите години може ли да си ги провалиш + това ако ходите още 2 години ще е на 31-32 ще остарее едвали ще се жените и после докато си намери приятлека за женете тряа да се понзват около 2-3 години тряа да ходат на 34-35 се ужени и кво на 36 години баща на първото си дете
и детето му като е на 40 тои ше е на 76 ве4е стар няма може да му помага в живота няма смисъл

6.   Блегодаря за мнението на всички ви просто исках да разбера чужодто мнение отстрани
... номер 5 никой не може да провали живота на другия... всеки сам чертае съдбата си... жребият понякога е хвърлен ...